reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Kurcze, muszę kupić trochę wygodnych ciążowych rzeczy bo przestaję się mieścić w moje dzinsy i już nie mam w czym chodzić... problem w tym, że jestem jeszcze przed prenatalnymi i boję się że jak będzie coś nie tak to niepotrzebnie nakupuje tych rzeczy. Jakoś tak strasznie się boję..
Ja kupiłam tylko po jednej parze legginsów długie i krótkie. Też nie chce nakupić i później z tym zostać. Ale myślę jakoś tak inaczej, że będzie wszystko ok. Ale po prostu nie chce zapeszać i tak dalej. Jutro mam wizytę i nie wiem w co się ubrać bo te legginsy wzielam ciut większe i na razie średnio mi pasują bo mam za mały brzuch 😁, ale są mega wygodne. Jedynie te krótkie do kolan inaczej leżą i w nich bym mogła iść ale nie wiem czy padało nie będzie albo za zimno 😁🙈, normalnie dżinsy to mam na recepturke zahaczone i rozpięte bo nie będę się ściskać.
wiesz że cały karton mi przyszedł 😳
Patrz to
🤣🤣🤣🤣 Poszalała 🤣🤣🤣🤣


😔 ja dostałam znowu silnego krwawienia. Jestem w drodze do szpitala.
Mam nadzieję że to nie to czego obawia się każda z nas tylko Twój nieszczęsny krwiak po prostu się czyści. ❤️❤️❤️ Trzymaj się Kochana.
 
Ja kupiłam tylko po jednej parze legginsów długie i krótkie. Też nie chce nakupić i później z tym zostać. Ale myślę jakoś tak inaczej, że będzie wszystko ok. Ale po prostu nie chce zapeszać i tak dalej. Jutro mam wizytę i nie wiem w co się ubrać bo te legginsy wzielam ciut większe i na razie średnio mi pasują bo mam za mały brzuch 😁, ale są mega wygodne. Jedynie te krótkie do kolan inaczej leżą i w nich bym mogła iść ale nie wiem czy padało nie będzie albo za zimno 😁🙈, normalnie dżinsy to mam na recepturke zahaczone i rozpięte bo nie będę się ściskać.

🤣🤣🤣🤣 Poszalała 🤣🤣🤣🤣



Mam nadzieję że to nie to czego obawia się każda z nas tylko Twój nieszczęsny krwiak po prostu się czyści. ❤️❤️❤️ Trzymaj się Kochana.
to mąż mi kupił 🤣 i wchodzi do domu i mi skalda życzenia i wręczył karton papitow i wagę 😳🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💪
 
reklama
Do góry