reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
mamy teraz mózg ciążowy 🤷 mi lekarka we wtorek powiedziała że w poniedziałek mam zrobić i od razu jak wyniki dostanę to wysłać jej SMS , tylko teraz tak myślę jak ja mam jej wysłać morfologię jak tam tych rzeczy jest w pierony 🤔
Prawda... może zrobię samą glukozę na czczo chociaż 🤔 a krzywą oleje 😅 ale już glukozę w sumie kupiłam 🤷‍♀️
Hmmmm... może zrób screenshota i wyślij zdjęcie smsem 🤷‍♀️
 
My też nic nie mówimy i czekamy do prenatalnych a potem się zobaczy. Niestety teściowa moja wie, bo jest pielęgniarka i jak podchodziliśmy do in vitro to pomagała nam załatwiać szybciej lekarzy i badania które się dało żeby nie płacić. A potem jeszcze doszły mi zastrzyki w ramię które sama sobie nie zrobię no i w kwietniu szykowałam się do kolejnego zabiegu,a tu niespodzianka i naturalna ciąża. Mąż nie chciał jej mówić tylko że wprost mnie zapytała i jej powiedziałam, ale wkurza mnie bo strasznie się mądruje co muszę a co nie mogę 🙄 tylko że ona będąc dwa razy w ciąży to nawet nie rzuciła wcale fajek i czasami mam ochotę powiedzieć jej parę słów 😤
O to widzę jak u nas, w kwietniu mieliśmy podejść do 4 transferu, a tu niespodzianka naturalna :)
 
My też nic nie mówimy i czekamy do prenatalnych a potem się zobaczy. Niestety teściowa moja wie, bo jest pielęgniarka i jak podchodziliśmy do in vitro to pomagała nam załatwiać szybciej lekarzy i badania które się dało żeby nie płacić. A potem jeszcze doszły mi zastrzyki w ramię które sama sobie nie zrobię no i w kwietniu szykowałam się do kolejnego zabiegu,a tu niespodzianka i naturalna ciąża. Mąż nie chciał jej mówić tylko że wprost mnie zapytała i jej powiedziałam, ale wkurza mnie bo strasznie się mądruje co muszę a co nie mogę 🙄 tylko że ona będąc dwa razy w ciąży to nawet nie rzuciła wcale fajek i czasami mam ochotę powiedzieć jej parę słów 😤
Ehhh teściowe…. Niech tylko powstanie wątek prywatny to się rozpisze w tym temacie.🤨🤨
 
Dziękuję za odp odnośnie tarczycy ,zapewne leki dostane mam nadzieję że z tym wynikiem dotrwam do wizyty 11 czerwca
 
Prawda... może zrobię samą glukozę na czczo chociaż 🤔 a krzywą oleje 😅 ale już glukozę w sumie kupiłam 🤷‍♀️
Hmmmm... może zrób screenshota i wyślij zdjęcie smsem 🤷‍♀️
o rany wybrałabym tylko glukozę 🤣

Albo choć ze mną na ta krzywa jutro i pogadamy 🤣 może nie będzie źle w towarzystwie 😂

Muszę pomyśleć z tym skreenem , może jakoś się uda 😅
 
reklama
Na.dsiesiejszy mam 83,5kg przy wzroście 163cm. Był czas gdzie najwięcej ważyłam 103kg ale udało mi się do tej wagi już nie wrócić. Od dziecka jestem pulchna, nie lubię diet, nie lubię ćwiczyć. Prace mam fizyczna 8h stania lub chodzenia. Od 5tyg ciąży mam L4. Zmagam się z niedoczynnością tarczycy już ponad 10lat, i guzem przysadki czyli hiperprolaktynomia. Gdy pierwszy raz odebrałam wyniki ponad 10lat temu wynik był ponad 340. Tarczyca dzięki lekom jest w normie a nawet i teraz w czasie ciąży mam 0,5. Prolaktyna z krwi jest ustabilizowana, jest w normie jedynie teraz w marcu co miałam rezonans glwoy to.sie.okazalo że mój guz się powiekszyl o 2mm ale na szczęście nie przekracza 1cm. Inne badania jakie.mialam robione to w normie.
Taki dziwny przypadek ze mnie jest
83 kg to spoko waga i współczuję problemów ze zdrowiem
 
Do góry