reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Na śmierć zapomniałam o tych badaniach i krzywej, bo chciałam ją zrobić później - pod koniec tygodnia albo na początku kolejnego, tylko nie zczaiłam się wcześniej, że skierowanie wygasa wcześniej - z końcem maja🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
mamy teraz mózg ciążowy 🤷 mi lekarka we wtorek powiedziała że w poniedziałek mam zrobić i od razu jak wyniki dostanę to wysłać jej SMS , tylko teraz tak myślę jak ja mam jej wysłać morfologię jak tam tych rzeczy jest w pierony 🤔
 
Mnie nie mecza mdlosci ani wymioty,ale ta ciąża jest inna ,całkiem inna ,od samego początku mam mega ból piersi ,ale taki ze jak ściągam stanik to skrecam się z bólu i w sumie tyle jeśli chodzi o efekty bycia w ciąży, odliczam bardzo do ruchów dziecka

Moj lekarz jeszcze nie widział wyników, wszystko mam w miarę w normach tylko tsh 3,6 a u was jakie tsh? Pewnie będę brała tabsy na to
U mnie TSH 1,7, troszkę wydaje mi się, że masz troszkę za wysokie ale pewnie lekarz Ci powie więcej i ewentualnie przepisze Ci letrox albo euthyrox i zbije trochę ;)
 
Ja mam 12+6 i tez od dwóch dni boli mnie dół brzucha niby podobne do bóli miesiączkowych ale nie do końca, teraz w piątek jedziemy na weekend do Zakopanego i się zastanawiam czy iść do lekarza jeszcze w tym tygodniu, chociaż na wizycie lekarz mi mówił, że to normalne i jeśli mie ma plamień to nie powinnam się martwić. Nie planuje łazić po górach tylko wjechać na kasprowy albo dolina Chochołowską, jak nie dam rady iść to ciuchcie chyba jeżdżą 😁
Może to sygnał, żebyś się trochę pooszczędzała? Albo fizjologiczny objaw zmian w macicy i całym brzuszku? 😊
 
reklama
Jakos trzeba sobie radzić 🤣 w sumie nie wiem kiedy przyjdzie dla mnie ten czas, że będę chciała sie pochwalić ciążą. Niby jestem juz 13+4 a ciągłe boje się, że coś złego się wydarzy. Wszystko pewnie przez te dwie straty, staram się myśleć pozytywnie i nawet dobrze mi idzie ale gdzieś tam z tyłu głowy krążą czasem źle myśli 🤷‍♀️
Doskonale Cię rozumiem, mam te same objawy a dodatkowo traumę bo jak powiedziałam w pierwszej ciąży Rodzicom mojego Męża to za godzinę dostałam krwotoku i poroniłam….
 
Do góry