reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

U mnie mizeria to tak co drugi dzień wjeżdża teraz, uwielbiam 😍 W ogóle sezon ogórkowy tutaj od początku ciąży (moja mama miała tak samo :D ), dziś właśnie miałam zalać gruntowe do kiszenia na małosolne 😍, ale okazało się, że nie mam niejodowanej soli. Ale jutro już zrobię.

W ogóle tak wczoraj pisałyście o tym serku pleśniowym, że aż musiałam kupić 🙃 Camembert, oczywiście z pasteryzowanego mleka. Poszedł cały w jeden dzień😁
A ja może bym I mizerię też ale dziś się okazało że ziemniaki mi nie smakują myślałam że tylko mięso ale już jest więcej nie dobrych 🙁dobrze ze te owoce mogę jesc i chleb pieczony i dziś wypiłam kakao naszła mnie ochota
 
reklama
Strach się bać, strach będzie oko zamknąć na chwilę pójdziesz gotować obiad a tu 50 stron, 🤣🤣🤣🤣
No tak będzie, zobaczysz 🙈🙈🙈
Muszę kupić nutelle!
Ja się bronię przed nią rękami i nogami, widuje ją w sklepach na półkach, ale odwracam się, żeby na mnie nie patrzyła, bo zawsze krzyczy " weź mnie weź! Taka jestem słodziutka i pyszna i tak uwielbiasz mnie jeść łyżeczką na raz" więc omijam jak tylko mogę 🙈
Słuchajcie zaczęłam się pomalutku, tak ultra delikatnie cieszyć bo nie krwawię dzisiaj, rano miałam delikatne plamienia brązowe tylko. Jejjjj jak ja bym chciała aby było Ok 🥺🥺😊
Cudowne wiadomości ❤️❤️❤️ musi być dobrze! Kiedy idziesz na wizytę kontrolna??
 
A ja może bym I mizerię też ale dziś się okazało że ziemniaki mi nie smakują myślałam że tylko mięso ale już jest więcej nie dobrych 🙁dobrze ze te owoce mogę jesc i chleb pieczony i dziś wypiłam kakao naszła mnie ochota
Ale po co komu ziemniaki czy mięso, mizeria jest pyszna sama w sobie! :)
Dobrze, że cokolwiek możesz jeść póki co, niedługo powinno być już lepiej z apetytem. Akurat na pełnię sezonu :)
 
Powiem wam, że ja sobie zamówiłam na jeden dzień dietę pudełkowa od Ewki Chodakowskiej dla kobiet w ciąży, i jestem zaskoczona bo codziennie problem z tym co bym mogła zjeść a tu gotowe pod nosek i nawet smacznie 😁 zastanawiam się tym intensywnie bo taki mam problem z gotowaniem, że szok, chociaż mdłości trochę zmalały 💪
 
@Cleo92 poleć mi jakiś zestaw do makijażu ( podstawy) - ja się nie maluję, ale wyglądam jak zombie 🙈 a muszę się ludziom pokazać 🤣🤣🤣 najlepiej coś w miniaturach 🙈
Ale czego potrzebujesz? 😁
Mogę Ci polecisz i wszystkim Wam w sumie jeżeli chodzi o drogeryjne produkty to podkład Eveline better than skin, no mówię Wam nie ma lepszego! Używam go na sobie od kiedy ttylko się pojawił i jest sztos. W ogóle ostatnio marka Eveline mnie tak zaskoczyła pozytywnie, że ja Teraz prakrycznie na codzień się maluję tylko tą marka 😁 korektory są super, eyeliner precise brush liner najlepszy jaki w życiu miałam dla siebie (podobny do słynnego eyelinera z Kat von d), tusz do rzęs z Eveline z taką mega malutka szczoteczką, puder mineralny Variete, puder rozświetlający też z serii Variete, i kredki do brwi mają super 😁
Rozświetlacz polecam z Sensique albo my secret. A cienie to ostatnio katuje Affect
 
Hej dziewuszki ;) ja ostatnio tak z doskoku ale dużo się dzieje jak jestem w pracy wiec nudy nie ma, a z racji pracy z pacjentami bywa wesoło 😂 ogólnie zaczęłam dyszec jak stara lokomotywa, śpię niewyobrażalna ilość godzin ( przeszłam na schemat chodzenia spać maks o 22, a ja jestem typem sowy ze siedzę do pozna i późno wstaje) teraz wcześnie chodze spać i późno wstaje 😂 nareszcie jutro weekend wiec spać będę do woli i bez wyrzutów. Mój małżon zażyczył sobie pierogi ukraińskie dawniej zwane ruskimi i zobowiązał się je lepić, wiec ja dzisiaj już farsz zrobiłam i jutro sobota z pierogami - pogoda za oknem nie rozpieszcza wiec chociaż nalepimy pierogów i będzie na zaś 😎 wizytę mam dopiero 13/06 (prenatalne) a ja już przebieram nogami co dzidzi, te pierwsze usg miałam co 2 tyg wiec się człowiek przyzwyczaił 😉
 
Ale po co komu ziemniaki czy mięso, mizeria jest pyszna sama w sobie! :)
Dobrze, że cokolwiek możesz jeść póki co, niedługo powinno być już lepiej z apetytem. Akurat na pełnię sezonu :)
No ale mizerie lubię wyłącznie z ziemniakami i jajkami tak samej nie ma mowy No oby było lepiej ale mogę się męczyć nawet jak mi nic prawie nie smakuje bo warto 🙂🙂🙂
 
Kochane, to że często gęsto będziemy miały inne zdanie /poglądy, to rzecz naturalna każda z nas inna, ale wchodząc na takie forum, trzeba umieć uszanować, to że ktoś ma odmienne zdanie, bo takie jest jego prawo. I jeżeli każda kobieta będzie właśnie tak postępować, że ja zrobiłabym inaczej, ale szanuje twoje zdanie, to będzie miło cały czas, a jeżeli będziemy komuś narzucały swoje zdanie, bo przecież ja pozjadałam wszystkie rozumy i nikt nie jest mądrzejszy ode mnie, to będą niepotrzebne spiny, można doradzić, ale broń boże kogoś krytykować..
Każda z nas jest w takim stanie, że myślę że wchodzi na forum, żeby się oderwać troszkę od rzeczywistości, odstresować, oczywiście dużo z nas ma różne humorki, a to przez ciążę, zmęczenie pracą, dziećmi, więc niech zostanie tak jak jest i wspierajmy się i szanujmy, tak jak do tej pory, bo przecież nie wchodzimy tu żeby jedna drugiej dogryzała 😘 jak byłam na styczniówkach, to wchodziły jakieś trole i próbowały coś mieszać na forum i zdecydowałyśmy się na zamknięta grupę, żeby żadnych akcji nie było..
 
Dziewczyny, krótka piłka!
Robimy listę wszystkich udzielających się dziewczyn, tych, które chcą jeszcze dołączyć i zakładamy niedługo grupę prywatną 😊
Poniżej lista uczestniczek. Listę zrobiłam na bazie moich ostatnich powiadomień, także na pewno dużo z Was jeszcze tu brakuje. Z góry przepraszam, ale ciężko zapamiętać wszystkie nazwy 😅 Ja nie piszę się na założycielkę grupy, ale może lista nas zmotywuje do działania? 😉Można ją kopiować! Zgłaszajcie się, jeśli nie ma Was na liście 😊 Mam nadzieję, że nie wstawiłam tu jakiejś przypadkowej użytkowniczki forum 🤣

Lista użytkowników (kolejność przypadkowa):
@MartaMarkry
@Strzyga_
@Purrfect
@Hejcia
@anulaa_89
@MałaMi 2022
@natusia.mamusia86
@marsi89
@Carmen_87
@Roksi2810
@Blanca86
@Blondynka w sieci
@ka.an92
@Karola z nadzieją
@7grudnia
@nikola1512
@Karolcia105
@Cleo92
@Mamafasolki
@Coronita
@Bibi80
@honeypie58
@Blackoliwka
@Marcowa22
@Aurora84
@Sentosa
@Diaanaa
@Agnesco
@Renjja
@AgataG21
@Magdalena_xx
@Bebet
@Malka_91
@Edka88
@Nantes
@Hol-inka
@gigian
@Takalenka
@Poplątana9
@Aniaaa_022
@pannadarianna
@Olka92
@panna_anna
@MartaŁ
@Majka2022
@Migot_ka
@Margeritka28
@Monia_91
Chciałabym dopisać siebie, to że nie udzielam się często, nie oznacza że nie udzielam się wcale ;)
 
reklama
Do góry