reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Witamy! :) ❤️ Jak termin na połowę grudnia, to już zaraz może zacznie być lepiej z jedzeniem :) Ja początek grudnia i jeszcze tydzień temu było słabiutko, a wczoraj i dziś już mała gastrofaza.
Jak się poza tym czujesz? Która to ciąża? :)
ja też muszę powiedzieć że już mi mdłości praktycznie odpuściły. Jak siedzę w domu i później wstaje to zero mdłości. A też teraz wchodziłam na apke i pokazuje mi właśnie że w 12 tygodniu już albo mdłości i złe samopoczucie zanikło albo zaniknie zaraz. W kuchni też już mogę dłużej stać 🤣
I będzie trzymam mocno kciuki może dziwnie to zabrzmi ale ja zawsze jak jestem w ciąży to modlę się 2x dziennie No nie tylko jak w ciazy ale tu to już nadzyczaj moja córkę wymodliłam chyba że po takich przejściach tyle leków a wszystko oki I zdrowa 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂będzie dobrze 🙂🙂🙂🙂
ja modlę się co wieczór, choć do kościoła rzadko chodze. A w ciąży mam specjalne 3 modlitwy dla ciężarnych i wiem że będzie dobrze, czuje się z ta wiara pewniej.
Oj tak to się nie da, nie wystarczy kupić produkty, żeby umieć się pomalować 😁 jak sie umie, to każdym kosmetykiem da się pomalować, a jak ktoś nie umie, to najdrozsze i najbardziej profesjonalne kosmetyki nic nie dadzą bez umiejętności.
Polecilam tam wyżej produkty które są mega tanie, a na prawdę świetnej jakości idealne do nauki makijażu. Jeżeli chodzi o Cienie to drogeryjnych nie znam totalnie.
a jakiś fajny krem na dzień pod makijaż? A może 2w1, na dzień i noc?
 
reklama
Dziewczyny te które mają miłości chciałam napisać że mega Wam współczuję i nie wiem jak Wy to ogarniacie 😔 ja dzisiaj 10+6, od początku zero mdlosci, jedynie zmęczenie i piersi ale ostatnio nawet to mi przeszło, ciąża miód malina a tu od kilku dni wieczorami zaczęły mnie męczyć mdlosci - dzisiaj zjadla wieczorem pierniki z czekoladą i umieram 🤢 naprawdę współczuję jak od rana tak macie i całymi dniami musicie się męczyć 😔 trzymam kciuki za to żeby Wam minęły bezpowrotnie ✊
 
Dziewczyny te które mają miłości chciałam napisać że mega Wam współczuję i nie wiem jak Wy to ogarniacie 😔 ja dzisiaj 10+6, od początku zero mdlosci, jedynie zmęczenie i piersi ale ostatnio nawet to mi przeszło, ciąża miód malina a tu od kilku dni wieczorami zaczęły mnie męczyć mdlosci - dzisiaj zjadla wieczorem pierniki z czekoladą i umieram 🤢 naprawdę współczuję jak od rana tak macie i całymi dniami musicie się męczyć 😔 trzymam kciuki za to żeby Wam minęły bezpowrotnie ✊
No ciężko jest No ale taki urok🙂🙂🙂🙂
 
no to się zaczynaja zachcianki 🤣
Jestem ciekawa co jutro dziewczyny wymyślicie do jedzenia 🤤

Dziś robiłam naleśniki na obiad z nutellą i z musem jabłkowym 🤤 potem się zjadło nektarynki , brzoskwinie z puszki i loda oblanego białą czekoladą 😋 myślałam że dziś pekne 🤣

A wiecie jakiego mam smaka na mizerię 🙈🤣🤣🤣
Moja droga ja ostatnio na obiedzie u szwagierki mały włos nie opędzlowałam całej miski mizerii 🤣🤣🤣 powstrzymywała mnie jako taka kultrura osobista aby nie podstawić sobie jej po prostu sobie tylko 🤣🤣🤣 jutro będzie mizeria i koklecik 🤣🤣
Muszę kupić nutelle!

Mam w lodówce 🤣🤣 na kolacje 2 kromki. Grubo posmarowane nutella wjechały... Coś czuję, że będzie ciężko z toaletą 🤣🤣🤣🤣

Słuchajcie zaczęłam się pomalutku, tak ultra delikatnie cieszyć bo nie krwawię dzisiaj, rano miałam delikatne plamienia brązowe tylko. Jejjjj jak ja bym chciała aby było Ok 🥺🥺😊

Będzie dobrze. Moje 3tygodniowe plamienia też odpukać zanikły już chyba całkiem. ❤️❤️ Tej opcji się trzymaj😘
Purrfect dziękuję ☺️Poza mdłościami, bólem głowy i dziwnym samopoczuciem typu ,, nie wiem co mi jest"... chyba jest dobrze. To moja pierwsza ciąża, żartuje że nie mam porównania, wszystko jest nowe, ale przez to piękne. Liczę, że będę miała podobnie do Was i w pełni będę cieszyła się ciążą.
O nie to samopoczucie nie jest piękne 🤣🤣 ja dopiero powoli wychodzę z mdłości, bólu głowy, ale nadal mam to "nie wiem co mi jest" i mam tego powyżej uszu. Aaa i żeby nie było za kolorowo to może mdłości mi przeszły ale bekam jak normalnie chłop po piwie po wszystkim
.. I żeby to Raz a porządnie.... Niee z 10 Razy co najmniej. I mam już tego dość. Moja też pierwsza ciąża. 😁😁 I ja przysięgam niech mi ktoś powie, że to jest piękne i że to nie choroba to zęby straci 🤣🤣🤣

A ja może bym I mizerię też ale dziś się okazało że ziemniaki mi nie smakują myślałam że tylko mięso ale już jest więcej nie dobrych 🙁dobrze ze te owoce mogę jesc i chleb pieczony i dziś wypiłam kakao naszła mnie ochota
Mi też nie smakują 😁 zjem jednego mac dwa i koniec. Noo owoce wchodzą na bogato 🤣 burżua normalnie. Cieszę się, że mamy sezon owocowy i możemy się najeść. Co ja bym jadła w zimie 😮😮😮

Ja tak tylko cichutko chciałam wtrącić, że pierogi ruskie wzięły nazwę od Rusi Czerwonej a nie od Rosji (w Rosji one nie są popularne). I już uciekam i się nie wymądrzam ;)
Ruskie to Ruskie. Amen. Kropka koniec. Do licha z tą poprawnością polityczną. Poza tym Ruski nijak się ma do Rosyjski. 😁
 
Dziewczyny, krótka piłka!
Robimy listę wszystkich udzielających się dziewczyn, tych, które chcą jeszcze dołączyć i zakładamy niedługo grupę prywatną 😊
Poniżej lista uczestniczek. Listę zrobiłam na bazie moich ostatnich powiadomień, także na pewno dużo z Was jeszcze tu brakuje. Z góry przepraszam, ale ciężko zapamiętać wszystkie nazwy 😅 Ja nie piszę się na założycielkę grupy, ale może lista nas zmotywuje do działania? 😉Można ją kopiować! Zgłaszajcie się, jeśli nie ma Was na liście 😊 Mam nadzieję, że nie wstawiłam tu jakiejś przypadkowej użytkowniczki forum 🤣

Lista użytkowników (kolejność przypadkowa):
@MartaMarkry
@Strzyga_
@Purrfect
@Hejcia
@anulaa_89
@MałaMi 2022
@natusia.mamusia86
@marsi89
@Carmen_87
@Roksi2810
@Blanca86
@Blondynka w sieci
@ka.an92
@Karola z nadzieją
@7grudnia
@nikola1512
@Karolcia105
@Cleo92
@Mamafasolki
@Coronita
@Bibi80
@honeypie58
@Blackoliwka
@Marcowa22
@Aurora84
@Sentosa
@Diaanaa
@Agnesco
@Renjja
@AgataG21
@Magdalena_xx
@Bebet
@Malka_91
@Edka88
@Nantes
@Hol-inka
@gigian
@Takalenka
@Poplątana9
@Aniaaa_022
@pannadarianna
@Olka92
@panna_anna
@MartaŁ
@Majka2022
@Migot_ka
@Margeritka28
@Monia_91
A ja? 😝
 
reklama
Kurcze dziewczyny na prawdę dużo tu piszecie. Od kiedy wróciłam do pracy we wtorek ciężko mi nadgonić z czytaniem, a co dopiero z pisaniem 😆.

Jeśli chodzi o wujazdy na L4 za granicę czy nad morze - ja właśnie głównie po to wróciłam do pracy na 3 miesiące żeby spokojnie pojechać na urlop (właśnie klepiemy ofertę na początek lipca na Majorce) ze spokojną głową że nie będę kontrolowana. Na ostatni trymestr znów na L4 z polecenia szefowej tym razem.

Jeśli chodzi o jedzonko to tęsknię za Bobem i bardzo też już na niego czekam ❤.

Ja już myślałam że mi mdłości zelżały ale jednak nadal są rano i wieczorem przy czym wieczorem chyba nawet gorsze 😑. I chyba jednak niezależnie od tego czy jestem głodna czy najedzona... Mam nadzieję że jednak to ich schyłek i nie będzie tak przez cały czas...

Tymczasem uciekam spać bo padam. Byliśmy też dzisiaj na Top Gun w kinie, nawet spoko, polecam. Chyba lepsze niż 1 część ale to może ze względu na jakość 😁.

Dobranoc! 😊
 
Do góry