reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ale czego potrzebujesz? 😁
Mogę Ci polecisz i wszystkim Wam w sumie jeżeli chodzi o drogeryjne produkty to podkład Eveline better than skin, no mówię Wam nie ma lepszego! Używam go na sobie od kiedy ttylko się pojawił i jest sztos. W ogóle ostatnio marka Eveline mnie tak zaskoczyła pozytywnie, że ja Teraz prakrycznie na codzień się maluję tylko tą marka 😁 korektory są super, eyeliner precise brush liner najlepszy jaki w życiu miałam dla siebie (podobny do słynnego eyelinera z Kat von d), tusz do rzęs z Eveline z taką mega malutka szczoteczką, puder mineralny Variete, puder rozświetlający też z serii Variete, i kredki do brwi mają super 😁
Rozświetlacz polecam z Sensique albo my secret. A cienie to ostatnio katuje Affect
Kochana, jak z dzieckiem 🤣🤣🤣 ja malowałam się sama kilka razy w życiu, więc jakbyś mogła zrobić mi listę, co potrzebuję na taki make up no make up, żebym nie straszyła ludzi 🙈 ostatnio babka tak się na mnie spojrzała w sklepie, a ja ledwo żywa 🙈 bardzo Ci dziękuję 😘
 
reklama
Nie będziesz miała podanej 😊 Ojciec Dziecka(Twój Mąż)musiałby mieć Rh+, a właśnie w teście Coombsa nie mogłabyś mieć stwierdzonych przeciwciał anty-d i wtedy faktycznie dostałabym immunoglobuline :)
Ależ oczywiście, że dostanę skierowanie, dokładnie tak samo jak poprzednim razem 🤷‍♀️ lekarz nie zaryzykuje wiary na słowo, że dziecko jest mojego męża i że mój mąż ma krew rh- 🤷‍♀️ NFZ tego tak samo nie weryfikuje 🤷‍♀️ gin musi wypisać zalecenie, bo jakby się okazało, że kobieta jednak się pomyliła (różne są sytuacje) i by się coś stało to by mógł pewnie stracić prawo do wykonywania zawodu, a na pewno mógłby mieć duże kłopoty... 🙄
 
cóż, ryzyko pewnie byłoby małe. dodatkowo, jakbyś wzięła zwolnienie na początek 2-3 tyg lub po prostu pojechała od razu, to pewnie nie zdążyliby tego przeprocesować w zusie 😅 wiadomo, zero chwalenia się ludziom.

ja jestem straszną panikarą. sama marzyłam o grecji i taki był wstępny plan na urlop, ale w tej chwili obawiam się bardzo samego lotu samolotem. ta ciąża jest tak wyczekana, że nie potrafię podjąć takiej decyzji.
Ja razie jedziemy w czerwcu nad polskie morze, a potem zobaczymy. Myślałam przez chwilę o Chorwacji samochodem, ale przez ceny paliwa raczej nie ma takiej opcji.
Oj nasza też wyczekana, 4 lata starań :/ musiałabym porozmawiać z lekarzem to fakt, też przy tym naszym konflikcie serologicznym, czy w razie jakby coś się działo to czy służba medyczna za granicą wiedziałaby o co chodzi i jak ogarnąć temat. A tak fajnie by było z brzuszkiem sobie na takie wakacje pojechać, zrelaksować się. Hmm... No, ale jak nie w tym roku to co, przyszły na macierzyńskim z małym bobo, pewnie jakby miał koło 8-9 miesięcy sierpień, wrzesień to by można, ale zwiedzanie to już tym bardziej odsunięts w kąt heh
 
Kochane, to że często gęsto będziemy miały inne zdanie /poglądy, to rzecz naturalna każda z nas inna, ale wchodząc na takie forum, trzeba umieć uszanować, to że ktoś ma odmienne zdanie, bo takie jest jego prawo. I jeżeli każda kobieta będzie właśnie tak postępować, że ja zrobiłabym inaczej, ale szanuje twoje zdanie, to będzie miło cały czas, a jeżeli będziemy komuś narzucały swoje zdanie, bo przecież ja pozjadałam wszystkie rozumy i nikt nie jest mądrzejszy ode mnie, to będą niepotrzebne spiny, można doradzić, ale broń boże kogoś krytykować..
Każda z nas jest w takim stanie, że myślę że wchodzi na forum, żeby się oderwać troszkę od rzeczywistości, odstresować, oczywiście dużo z nas ma różne humorki, a to przez ciążę, zmęczenie pracą, dziećmi, więc niech zostanie tak jak jest i wspierajmy się i szanujmy, tak jak do tej pory, bo przecież nie wchodzimy tu żeby jedna drugiej dogryzała 😘 jak byłam na styczniówkach, to wchodziły jakieś trole i próbowały coś mieszać na forum i zdecydowałyśmy się na zamknięta grupę, żeby żadnych akcji nie było..
No ja wszystko rozumiem, ale żeby mizerii nie lubić samej? @Hejcia no nie, tak nie można 😭

A tak na serio, to 100% popieram. Jesteśmy tu, żeby się wspierać, a nie dogryzać sobie nawzajem.
 
Sushi ❤️ jutro zamówię

@Cleo92 poleć mi jakiś zestaw do makijażu ( podstawy) - ja się nie maluję, ale wyglądam jak zombie 🙈 a muszę się ludziom pokazać 🤣🤣🤣 najlepiej coś w miniaturach 🙈
U mnie zamknęli sushi 😭😭😭
Teraz mam daleko takie, żeby móc je ze spokojem zjeść, bo w okolicy takie jak lubię to z surową rybą dają 😖
 
Laski pęknę ze śmiechu 🤣
Nastawiłam pralkę, mąż się obudził i mówię mu, że nastawilam pralkę na pół godziny, bo mi się majtki pokończyły 🤣 i on ok i poszedł spać. Pralka zaczęła teraz wirować (głośno chodzi) a ten się zerwał, siedzi na łóżku i nasłuchuje co to, minę ma takiego zaspanego przerażonego kota i zrywa się z tego łóżka leci do przedpokoju, ja w śmiech 🤣🤣 a on " co to jest???" a ja "pralka wiruje" a on " jprdl, nie wiedziałem co się dzieje, myślałem, że to gaz" 🤣 ale się uśmiałam 🤣🤣 ale zareagował szybko na dzwieki, mogę czuć się przy nim bezpieczna ❤️🤣
 
Kochana, jak z dzieckiem 🤣🤣🤣 ja malowałam się sama kilka razy w życiu, więc jakbyś mogła zrobić mi listę, co potrzebuję na taki make up no make up, żebym nie straszyła ludzi 🙈 ostatnio babka tak się na mnie spojrzała w sklepie, a ja ledwo żywa 🙈 bardzo Ci dziękuję 😘
Oj tak to się nie da, nie wystarczy kupić produkty, żeby umieć się pomalować 😁 jak sie umie, to każdym kosmetykiem da się pomalować, a jak ktoś nie umie, to najdrozsze i najbardziej profesjonalne kosmetyki nic nie dadzą bez umiejętności.
Polecilam tam wyżej produkty które są mega tanie, a na prawdę świetnej jakości idealne do nauki makijażu. Jeżeli chodzi o Cienie to drogeryjnych nie znam totalnie.
 
reklama
Oj tak to się nie da, nie wystarczy kupić produkty, żeby umieć się pomalować 😁 jak sie umie, to każdym kosmetykiem da się pomalować, a jak ktoś nie umie, to najdrozsze i najbardziej profesjonalne kosmetyki nic nie dadzą bez umiejętności.
Polecilam tam wyżej produkty które są mega tanie, a na prawdę świetnej jakości idealne do nauki makijażu. Jeżeli chodzi o Cienie to drogeryjnych nie znam totalnie.
Kochana, jak z dzieckiem 🤣🤣🤣 ja malowałam się sama kilka razy w życiu, więc jakbyś mogła zrobić mi listę, co potrzebuję na taki make up no make up, żebym nie straszyła ludzi 🙈 ostatnio babka tak się na mnie spojrzała w sklepie, a ja ledwo żywa 🙈 bardzo Ci dziękuję 😘
@Mamafasolki bardzo Ci polecam zerknąć na tutoriale makijażowe Lisy Eldridge na Youtube. Dopiero ona mnie nauczyła się malować :) Co prawda na codzień i tak chodzę praktycznie bez makijażu, ale jak już mam się pomalować, to z Lisą wychodzi super - naturalnie i z klasą ❤️
Aha i nie musisz używać tych kosmetyków, co ona (bo zazwyczaj są mega drogie), chodzi o samą technikę.
 
Do góry