reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

I ja się witam. 10+3 tc. Jutro kolejna wizyta kontrola i umawiamy się na prenatalne. Mdłości, wymioty od 6 tyg do teraz. Ciężko się funkcjonuje. Brak sił i apetytu. Ostatnio mąż zabrał mnie do restauracji na obiad i nie zdążyłam dobiec Do kibelka i na podloge poszło😞Do pracy chodzi się ciężko. Pracuje w sekretariacie i bieganie non stop do toalety zwymiotować przy Dyrektorze nie jest fajne 😭 wychodzę z niej jak potwór rozmazana 😅
A wy kochane pracujecie? Czy nie? Jeśli tak to kiedy chcecie iść na zwolnienie?
Ja chciałabym jeszcze pracować ale obecny stan bardzo mi to utrudnia.
Hejka,
Witamy!!!
Ja jestem 7+6 i nie mówię o ciąży, powiem po urlopie w czerwcu lub lipcu. Chce pracować do września bo zaczęłam nową pracę 15.03!!!
 
reklama
Btw, i dlatego m.in. obawiam się porodu w grudniu: 🙄
20220518_133940.jpg
 
Hejka,
Witamy!!!
Ja jestem 7+6 i nie mówię o ciąży, powiem po urlopie w czerwcu lub lipcu. Chce pracować do września bo zaczęłam nową pracę 15.03!!!
U mnie niestety nie dało się ukryć. Przychodząc do pracy ledwo dobiegalam do toalety więc każdy się domyślił i w końcu powiedziałam. Bardzo lubię swoją pracę, i każdy chce mnie oszczędzać jak najwięcej ale mi czasem ciężko rano wstać z łóżka. Pobudka o 5 bo do pracy mam ponad 20km . Czasem tak jest że się pomaluje.. I zaraz lecę na kibelek i wszystko na nowo. Liczę że może 2 trymestr będzie łaskawszy 😇
 
I ja się witam. 10+3 tc. Jutro kolejna wizyta kontrola i umawiamy się na prenatalne. Mdłości, wymioty od 6 tyg do teraz. Ciężko się funkcjonuje. Brak sił i apetytu. Ostatnio mąż zabrał mnie do restauracji na obiad i nie zdążyłam dobiec Do kibelka i na podloge poszło😞Do pracy chodzi się ciężko. Pracuje w sekretariacie i bieganie non stop do toalety zwymiotować przy Dyrektorze nie jest fajne 😭 wychodzę z niej jak potwór rozmazana 😅
A wy kochane pracujecie? Czy nie? Jeśli tak to kiedy chcecie iść na zwolnienie?
Ja chciałabym jeszcze pracować ale obecny stan bardzo mi to utrudnia.


Mam jeszcze pytanie. Czy któraś z was dostała w trakcie ciąży polipy doczesne?
Ja na ostatniej wizycie dowiedzialam się że się pojawiły ale lekarz nie kazał się martwić. Dzidziusiowi nic nie zagraża. Jedyne co to mogą pojawić się krwawienia z nich
Wymioty przeważnie kończą się wraz z pierwszym trymestrem. Rozważyłabym zwolnienie na najbliższe 2 tyg 🤷‍♀️
 
Dziewczyny ja już po genetycznych. Z maluszkiem wszystko ok <3 wszystkie raczki, nóżki etc są. Mam dość niskie ryzyko trisomi na początku 1:650 ale po skorygowaniu o wynik Pappa 1:12800. Także wydaje mi się ze dość niskie. Jak obstawiacie będzie druga dziewczynka czy chłopiec u mnie ? :D
 
Dziewczyny ja już po genetycznych. Z maluszkiem wszystko ok <3 wszystkie raczki, nóżki etc są. Mam dość niskie ryzyko trisomi na początku 1:650 ale po skorygowaniu o wynik Pappa 1:12800. Także wydaje mi się ze dość niskie. Jak obstawiacie będzie druga dziewczynka czy chłopiec u mnie ? :D
chłopiec 🙂
 
reklama
I ja się witam. 10+3 tc. Jutro kolejna wizyta kontrola i umawiamy się na prenatalne. Mdłości, wymioty od 6 tyg do teraz. Ciężko się funkcjonuje. Brak sił i apetytu. Ostatnio mąż zabrał mnie do restauracji na obiad i nie zdążyłam dobiec Do kibelka i na podloge poszło😞Do pracy chodzi się ciężko. Pracuje w sekretariacie i bieganie non stop do toalety zwymiotować przy Dyrektorze nie jest fajne 😭 wychodzę z niej jak potwór rozmazana 😅
A wy kochane pracujecie? Czy nie? Jeśli tak to kiedy chcecie iść na zwolnienie?
Ja chciałabym jeszcze pracować ale obecny stan bardzo mi to utrudnia.


Mam jeszcze pytanie. Czy któraś z was dostała w trakcie ciąży polipy doczesne?
Ja na ostatniej wizycie dowiedzialam się że się pojawiły ale lekarz nie kazał się martwić. Dzidziusiowi nic nie zagraża. Jedyne co to mogą pojawić się krwawienia z nich
Witamy!! ❤️Ten pierwszy trymestr ponoc najgorszy, u mnie w 11tc objawy juz ewidentnie zelzaly.
Co do pracy, to pracuje i mam zamiar pracowac do listopada, ale u mnie inna sytuacja bo wlasna firma i praca z domu. A przez zmeczenie i tak jade teraz na 50% wydajnosci.
Trzymam kciuki, zebys szybko poczula sie lepiej i mogla w pelni cieszyc sie ciaza:)
 
Do góry