reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Zmieniając temat, kupujecie coś na dzień mamy swojej mamie lub teściowej? szukam pomysłu, bo mi się już skończyły 😖
teściowa nie zasłużyła 😀 poza tym go nie mama. Nie no życzenia jej napisze. A mojej mamie w ramach prezentu zrobię brwi i paznokcie. Ona w ogóle jest taka że prezentów nie lubi.
serio? Tak szybko płeć poznałaś? To który to tydzień masz? U moich dziewczyn w 19 tyg. JescZe nie było widać
Ja za 20 minut mam wizytę i już mnie telepie ze stresu... Trzymajcie kciuki, najbardziej za to żeby lekarz zgodził się zajrzeć do malucha 🥺
zaciśnięte 😌
 
I ja się witam. 10+3 tc. Jutro kolejna wizyta kontrola i umawiamy się na prenatalne. Mdłości, wymioty od 6 tyg do teraz. Ciężko się funkcjonuje. Brak sił i apetytu. Ostatnio mąż zabrał mnie do restauracji na obiad i nie zdążyłam dobiec Do kibelka i na podloge poszło😞Do pracy chodzi się ciężko. Pracuje w sekretariacie i bieganie non stop do toalety zwymiotować przy Dyrektorze nie jest fajne 😭 wychodzę z niej jak potwór rozmazana 😅
A wy kochane pracujecie? Czy nie? Jeśli tak to kiedy chcecie iść na zwolnienie?
Ja chciałabym jeszcze pracować ale obecny stan bardzo mi to utrudnia.


Mam jeszcze pytanie. Czy któraś z was dostała w trakcie ciąży polipy doczesne?
Ja na ostatniej wizycie dowiedzialam się że się pojawiły ale lekarz nie kazał się martwić. Dzidziusiowi nic nie zagraża. Jedyne co to mogą pojawić się krwawienia z nich
Ja jestem na zwolnieniu, nie wyobrażam sobie siebie stojącej na stanowisku przed kompem 8 godzin, dźwigając w międzyczasie i wdychając tony kurzu z ubrań i w ogóle jakiegoś syfa dostać. Poza tym kupa stresu i tak dalej. Więc nawet niech mi nie próbują mówić, że mogę pracować.
 
reklama
Super wiadomości. Najważniejsze że zdiagnozowanie i wiadomo że nic szkodzącego maluchowi to na sercu lżej i głowa odpuści panikę 👍
Dokładnie, zdecydowanie odetchnęłam ☺️☺️
ale ulga! Tak się cieszę! Odpoczywaj kochana! Ile może trwać takie krwawienie przy polipie?
No niestety cała ciąże, bo z nim nic nie zrobię i przy każdym podrażnieniu (w piąteczek czeka mnie cytologia 😰), za dużym wysiłku czy napięciu może zacząć plamić czy krwawić 😰 także póki nie będę miała dużego krwotoku to mam się nie stresować, bo taki będzie urok tej ciąży 🤷🏼‍♀️
 
Do góry