reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Powodzenia na wizytach ❤️
Co do przeczucia co do płci, to z pierwszym nie miałam kompletnie żadnego nic, a nic. W drugiej ciąży mąż non stop mówił o dziewczynce i ciąża sama w sobie była katastrofą jeśli chodzi o dolegliwości 🥴 ja coś czułam, że chłopczyk, ale że ciąża była odwrotnością pierwszej, to gdzieś tam z tyłu głowy miałam, że może dziewczynka.?
Koniec końców mam dwóch mężczyzn w domu, a co do obecnej ciąży, to znowu pustka w głowie, kompletnie nie mam żadnego przeczucia, a mąż znowu mówi, że dziewczynka, bo do trzech razy sztuka 😂
Oczywiście, najważniejsze, żeby było zdrowe, ale jak się od zawsze marzyło o córeczce, a ma się dwóch chłopców, to nie będę nikogo ściemniała, że gdzieś tam z tyłu głowy mam cichą nadzieję na córcię ;) i żeby było jasne nie zamieniłabym swoich chłopców za żadne skarby, bo kocham ich najmocniej w świecie ❤️ i jeżeli trafi się trzeci chłopczyk, to po prostu będę miała swoją gromadkę dżentelmenów 🥰 miłego dnia wszystkim ;)
 
Girls! Ja z takim nietypowym pytaniem 😀 do dziewczyn które maja już widoczny mały brzuszek. Jak np. stoicie nie leżycie to macie miekki czy twardy brzuch? :) ja mam dość twardy i tak się zastanawiam, z szyjka wszystko u mnie w porządku :)
 
Powodzenia na wizytach ❤️
Co do przeczucia co do płci, to z pierwszym nie miałam kompletnie żadnego nic, a nic. W drugiej ciąży mąż non stop mówił o dziewczynce i ciąża sama w sobie była katastrofą jeśli chodzi o dolegliwości 🥴 ja coś czułam, że chłopczyk, ale że ciąża była odwrotnością pierwszej, to gdzieś tam z tyłu głowy miałam, że może dziewczynka.?
Koniec końców mam dwóch mężczyzn w domu, a co do obecnej ciąży, to znowu pustka w głowie, kompletnie nie mam żadnego przeczucia, a mąż znowu mówi, że dziewczynka, bo do trzech razy sztuka 😂
Oczywiście, najważniejsze, żeby było zdrowe, ale jak się od zawsze marzyło o córeczce, a ma się dwóch chłopców, to nie będę nikogo ściemniała, że gdzieś tam z tyłu głowy mam cichą nadzieję na córcię ;) i żeby było jasne nie zamieniłabym swoich chłopców za żadne skarby, bo kocham ich najmocniej w świecie ❤️ i jeżeli trafi się trzeci chłopczyk, to po prostu będę miała swoją gromadkę dżentelmenów 🥰 miłego dnia wszystkim ;)
ja zawsze marzyłam o chłopcu. Jak się dowiedziałam że będzie dziewczynka to trochę się załamałam (kretynka ze mnie była wiem) ale jak się urodziła a potem taka emocjonalnością była mega wsparciem dla mnie nie wyobrażałam sobie chłopca. Teraz po czasie i po tych stratach jest mi obojętne co byle było i było zdrowe. Mój mąż marzy o kolejnej córce😀 bo mówi że chłopca byśmy wychowawczo nie ogarnęli jakby był taki jak on w młodości.
 
Mój mąż marzy o kolejnej córce😀 bo mówi że chłopca byśmy wychowawczo nie ogarnęli jakby był taki jak on w młodości.
Oj mój też był buntownikiem :) I pytam go, czy nie obawia się, że nie ogarniemy ewentualnego chłopca ale on twierdzi, że jeśli tylko będziemy poświęcać dziecku uwagę, a nie zbywać bo nie ma czasu to wie, że damy radę. I ja się z nim zgadzam, bo mimo różnych życiorysów (ja byłam dla odmiany mega grzeczna) to i jego i moje problemy wydają się mieć podstawy w braku rodzicielskiej uwagi.
 
ja zrobiłam zupę pomidorowa na udkach i my z małą zjemy z ryżem a mąż do tego ma udka. Na dwa dni spokój 🤣
Ja mialam jakiś czas temu faze na pomidorówkę. A później jak ugotowałam drugi gar to już było po ptokach bo już mi nie podchodziła.

Dziś stanęło na kopytkach. Ale gotujące się ziemniaki to była katorga ten zapach. Mój sobie jeszcze do tego usmażył burgery ale musiałam wyjść z kuchni bo jak je tylko zobaczyłam to mnie🤢🤢 a nie chce oddawać obiadu 😂😂😂.. Jest mi przykro bo zawsze raz jedliśmy a Teraz nie mogę patrzeć na to co on je 😔😔😔
 
reklama
Girls! Ja z takim nietypowym pytaniem 😀 do dziewczyn które maja już widoczny mały brzuszek. Jak np. stoicie nie leżycie to macie miekki czy twardy brzuch? :) ja mam dość twardy i tak się zastanawiam, z szyjka wszystko u mnie w porządku :)
ja mam miękki.
Oj mój też był buntownikiem :) I pytam go, czy nie obawia się, że nie ogarniemy ewentualnego chłopca ale on twierdzi, że jeśli tylko będziemy poświęcać dziecku uwagę, a nie zbywać bo nie ma czasu to wie, że damy radę. I ja się z nim zgadzam, bo mimo różnych życiorysów (ja byłam dla odmiany mega grzeczna) to i jego i moje problemy wydają się mieć podstawy w braku rodzicielskiej uwagi.
tak coś w tym jest. Należy dziecku poświęcać uwagę i dużo rozmawiać. Moja córka ma w przedszkolu dziewczynkę co jest tak niegrzeczna, cały czas sprawia innym przykrość,kłamie. Ostatnio miarka się przebrała jak powiedziala do mojej: życzę ci żebyś zgniła i umarła w męczarniach. Dziecko 6 letnie taki tekst. Pani jak mi to opowiadała to sama powiedziała że aż ja zatkało. Rozmawiałam z jej mama żeby porozmawiała ze sowim dzieckiem bo miarka się przebrała ale ona twierdzi że ja z igły widły robię, że ona wychowuje bezstresowo, że dziecko ma prawo mieć własne zdanie i że jak pójda do szkoły to dopiero zobaczę co tam się dzieje. Aha i jeszcze mi wytknęła że ja mam jedno dziecko a ona troje i mam jej nie pouczać. No kurde zatkało mnie. Ale trochę znam ich rodzinę i tam właśnie każdy sobie, mają czas na wszystko tylko nie dla dzieci.
 
Do góry