reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Taaa... No zarąbiście spędzić np. święta w szpitalu zamiast z rodziną albo nie móc pojechać do rodziny, bo się będzie czekać czy a nóż coś się zacznie czy jednak nie 🙄 tak samo dalej: myślałam o wykupieniu położnej do porodu to już widzę jak wstaje od wigilijnej kolacji czy leci w sylwestra, żeby się mną zająć 😑
Że o pogodzie i dojechaniu do szpitala w śnieżycę nie wspomnę bo to zima przecież 🤷‍♀️
Dziecko też się potem na 100% będzie cieszyć, że zamiast jak zdecydowana większość dzieci dostawać prezenty na urodziny i święta będzie je dostawać właściwie tylko raz 😑
Ja rozumiem co masz na myśli, ja mam problem z dziećmi koncoworocznymi:D tak generalnie... o ile można to tak nazwać 'problemem' ale trochę innej natury i ogólnie terminy wrzesień październik listopad grudzień są dla mnie słabe. To z tych względów co dziewczyny pisały o prawku o innych 'bzdetach' dla nas kompletnie irrelewantne ale dla dziecka już tak. A mam dzieci wszystkie z drugiej połowy (sierpień październik i teraz listopad ) jak na złość 🤷
Wszystko do przeżycia wiadomo, z czasem przestaje mnie to znaczenie ale wspominam niemiło
 
reklama
Ja rozumiem co masz na myśli, ja mam problem z dziećmi koncoworocznymi:D tak generalnie... o ile można to tak nazwać 'problemem' ale trochę innej natury i ogólnie terminy wrzesień październik listopad grudzień są dla mnie słabe. To z tych względów co dziewczyny pisały o prawku o innych 'bzdetach' dla nas kompletnie irrelewantne ale dla dziecka już tak. A mam dzieci wszystkie z drugiej połowy (sierpień październik i teraz listopad ) jak na złość 🤷
Wszystko do przeżycia wiadomo, z czasem przestaje mnie to znaczenie ale wspominam niemiło
w sumie teraz cieszę się, że mam urodziny dopiero w październiku 😉 latka później przybywają.
Tak racja teraz to głupota, o tym myśleć. Ważne żeby się zdrowe urodziło😉 ale jako dziecko to przeżywałam ... Naprawdę było mi przykro, że jeszcze nie mam dowodu, że jeszcze nie mam prawka etc.
 
Tulę mocno, hormony robią swoje :( 🤗 Ja wczoraj miałam doła, wieczorem przeszło, dziś znowu pełno energii, generalnie rozchwianie. Melisa na pewno nie zaszkodzi🍃
dziękuje . Wściekła jestem od wczoraj , chłop mnie tak wkur....że szok 🙄 zamiast pomóc o co proszę to sobie idzie w aucie pogrzebać i ma wywalone 😡 ycchhhhhh 😡
Hormony to swoją drogą też robią swoje.
Ale fakt melisę wypije bo mnie rozniesie dziś 😑
 
w sumie teraz cieszę się, że mam urodziny dopiero w październiku 😉 latka później przybywają.
Tak racja teraz to głupota, o tym myśleć. Ważne żeby się zdrowe urodziło😉 ale jako dziecko to przeżywałam ... Naprawdę było mi przykro, że jeszcze nie mam dowodu, że jeszcze nie mam prawka etc.
Ja jestem z połowy roku a przeżywałam :p a lat to zazwyczaj sobie dodaje bo rocznikowi mówię albo zawyzam 2 czy 3 lata żeby serio mnie brali jak jestem w trochę starszym towarzystwie
 
dziękuje . Wściekła jestem od wczoraj , chłop mnie tak wkur....że szok 🙄 zamiast pomóc o co proszę to sobie idzie w aucie pogrzebać i ma wywalone 😡 ycchhhhhh 😡
Hormony to swoją drogą też robią swoje.
Ale fakt melisę wypije bo mnie rozniesie dziś 😑
Oj uwierz wiem, mój znowu po pracy przyrasta do kompa i wiecznie przegląda memy albo politykę, też mnie już czasem cholera bierze. Wypracowaliśmy w miarę działający system, że każde robi w swoim czasie wolnym co mu się podoba, i przed ciążą działało, ale teraz bywają dni, kiedy trzeba być kurczę trochę elastycznym i pomóc bardziej. Mają jedno zadanie: nie wkurzać, a i tak fail 😠
 
ile zapłaciłaś i ile czekałaś?
Ja mam wliczone w opiekę Medicover wiec nic nie płaciłam. Robiłam badania we wtorek rano a dzisiaj wyniki. Ale lekarka mówiła ze zgodnie z zaleceniami powinnam zrobić 5 dni przed wizyta Usg (ale chyba to wynika z tego ze czasami tyle trwa aż pojawi się wyniki w systemie)
 
reklama
Oj uwierz wiem, mój znowu po pracy przyrasta do kompa i wiecznie przegląda memy albo politykę, też mnie już czasem cholera bierze. Wypracowaliśmy w miarę działający system, że każde robi w swoim czasie wolnym co mu się podoba, i przed ciążą działało, ale teraz bywają dni, kiedy trzeba być kurczę trochę elastycznym i pomóc bardziej. Mają jedno zadanie: nie wkurzać, a i tak fail 😠
u nas jest 3 dzieci także teraz mam na głowie tylko ja ....
Prezent na urodziny jechałam sama z córką bo poszedł sobie grzebać w aucie , córka mnie tylko pytała gdzie tata ,a ja jej że jedziemy tylko we dwie na babskie urodzinki to już była zadowolona .

Mi się wydaje że stary już przeżywa ciążę i tak zaczyna się zachowywać a mnie to tak wkurw..... W ostatniej ciąży jak byłam to było to samo także muszę się chyba uzbroić w tony melisy 😂
A mogę mu gadać że ma być więcej z nami itp ale ...jak grochem o ścianę .
Dzięki za to że mogłam się wygadać , jestem tak od wczoraj naładowana że stary omija mnie dziś szerokim łukiem 🙄🙈
 
Do góry