reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
A tak jeszcze chcialam pytac mamy które już maja dzieci macie po.swoich pociechach ciuchy czy cokolwiek zostawione . Ja wszystko oddałam, sprzedałam został mi tylko materac od łóżeczka.
 
Kurcze, myślałam, ze tylko ja mam problemy ze snem, ale widzę nie jestem sama. Budzę się w nocy i nie mogę spać, rano ciężko wstać z łóżka, a w dodatku same głupoty mi się śnią 😔 jak sobie poradzić ze snami? Macie jakieś pomysły?
U mnie na spokojniejszy sen pomaga magnez wieczorem. Niby mam w prenatalnych, ale to tlenek magnezu (Magnesium Oxide), całkiem bezwartościowy, więc wieczorem biorę jeszcze cytrynian magnezu. Ja ogólnie jestem nocnym markiem, więc trudno mi zasnąć wcześniej, ale magnez pomaga przespać noc spokojnie.
 
A tak jeszcze chcialam pytac mamy które już maja dzieci macie po.swoich pociechach ciuchy czy cokolwiek zostawione . Ja wszystko oddałam, sprzedałam został mi tylko materac od łóżeczka.
Ja pożyczyłam koleżance. Ale jeśli chodzi o ciuchy to jeśli będzie chłopak to będzie kiepsko bo miałam wtedy fazę na róż, koronki i wszystko cl tylko dziewczęce 🤣
 
Kurcze, myślałam, ze tylko ja mam problemy ze snem, ale widzę nie jestem sama. Budzę się w nocy i nie mogę spać, rano ciężko wstać z łóżka, a w dodatku same głupoty mi się śnią 😔 jak sobie poradzić ze snami? Macie jakieś pomysły?
też tak mam. Co najlepsze przed ciążą mało kiedy pamiętałam co mi się śniło, a w nocy spałam jak zabita. Zawsze martwiłam się jak ją do dziecka w razie czego wstanę jak w domu się ze mnie śmiali, ze mnie nawet bomba nie ruszy jak śpię 😉 teraz jest masakra. Mąż na drugi bok się przekręca to się budzę i leżakuje 😅
 
Ah i ostatnie pytanie, jak liczycie sobie tygodnie? Według OM czy zgodnie z USG?
Liczy się tylko z okresu chyba że rozbieżność na prenatalnych jest duża, ale to wtedy lekarz i tak ustali nowy termin który będzie obowiązujący i poinfirmuje. Jeśli nie to cały czas termin z miesiączki będzie obowiązywać więc i adekwatnie tygodnie do niego a data z USG będzie tylko randomowym tygodniem i dniem który akurat będzie wypadał tylko z aktualnych wymiarów ale nic to nie będzie znaczyć
A tak jeszcze chcialam pytac mamy które już maja dzieci macie po.swoich pociechach ciuchy czy cokolwiek zostawione . Ja wszystko oddałam, sprzedałam został mi tylko materac od łóżeczka.
Wszystko mam :) ja mam maluchy najstarsze rok skończone :D obawiam się że nowemu dziecku nie kupię absolutnie nic, bo byłoby to kupowanie mocno na siłę niby by się chciało ale rozsądek mówi co innego
A jak będzie chłopiec to i tak leżeć w różowym może. Ja mam też bardzo dużo neutralnych rzeczy, lubię brązy beże miętę szarości butelkowa zieleń i bordo, dość sporo takich rzeczy mamy. A róż jak coś to taki blady wręcz łososiowy więc też nie będzie źle
 
Dziewczyny mam taką zagwozdkę. Czy dzwonić do przychodni i poprosić o przepisanie duphastonu z racji tego że te plamienie nadal mam? Bo za 2 dni skończę tabletki a wizyta dopiero 18stego 😱 i nie wiem co robić.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. ✊✊✊

Ja dziś na krzywa cukrową poszłam dzisiaj z racji za wysokiej glukozy na czczo (94), dopiero będę miała pierwsze pobranie po wypiciu tego ulepku 🤢🤢🤢 trzymajcie kciuki żebym jej nie zwróciła, bo rano napiłam się wody i poleciałam 🤢🤢
 
reklama
Dziewczyny mam taką zagwozdkę. Czy dzwonić do przychodni i poprosić o przepisanie duphastonu z racji tego że te plamienie nadal mam? Bo za 2 dni skończę tabletki a wizyta dopiero 18stego 😱 i nie wiem co robić.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. ✊✊✊

Ja dziś na krzywa cukrową poszłam dzisiaj z racji za wysokiej glukozy na czczo (94), dopiero będę miała pierwsze pobranie po wypiciu tego ulepku 🤢🤢🤢 trzymajcie kciuki żebym jej nie zwróciła, bo rano napiłam się wody i poleciałam 🤢🤢
Szczerze mówiąc ja zadzwonilabym do lekarza i to skonsultowała…
 
Do góry