reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Nieśmiało założę nowy wątek bo pewnie powoli dowiadujemy się o ciążach - mi termin wypada na 3-4 grudnia jak na razie :)
Witam jestem nowa. Mam pytanie odnośnie przyrosty Betty HCG. 9 maja wyszło 33442.95 11 mają 37778.29. czy to prawidłowy wynik niby 5 tydzień. Za tydzień dopiero wizyta u lekarza. Dziękuję za odpowiedzi
 
reklama
Witam jestem nowa. Mam pytanie odnośnie przyrosty Betty HCG. 9 maja wyszło 33442.95 11 mają 37778.29. czy to prawidłowy wynik niby 5 tydzień. Za tydzień dopiero wizyta u lekarza. Dziękuję za odpowiedzi
ja jestem słaba w te klocki. Wrzuciłam w kalkulator - przyrost poniżej normy 13 %. Ale wiem, że przy tak wysokich ilościach bety przyrost zwalnia. Czy aż tak to nie wiem. Ale wydaje mi się, że przy takich ilościach bez sensu robić przyrosty. A jakieś bóle lub plamienia masz ? Jest coś co Cię skłoniło do zrobienie bety?
 
ja jestem słaba w te klocki. Wrzuciłam w kalkulator - przyrost poniżej normy 13 %. Ale wiem, że przy tak wysokich ilościach bety przyrost zwalnia. Czy aż tak to nie wiem. Ale wydaje mi się, że przy takich ilościach bez sensu robić przyrosty. A jakieś bóle lub plamienia masz ? Jest coś co Cię skłoniło do zrobienie bety?
Żadnych plamien bóle podbrzusza lekkie i rzadko. Było to zalecenie lekarza . Wcześniej beta rosła według norm teraz zwolniła . Pytam bo do lekarza jeszcze trochę czasu. Stan ogólny dobry bez komplikacji.
 
Żadnych plamien bóle podbrzusza lekkie i rzadko. Było to zalecenie lekarza . Wcześniej beta rosła według norm teraz zwolniła . Pytam bo do lekarza jeszcze trochę czasu. Stan ogólny dobry bez komplikacji.
dziwne trochę to zalecenie lekarza. Moja gin od kiedy zobaczyła na ekranie pęcherzyk ciążowy wręcz zabroniła mi robić bety dla własnego spokoju. Kiedy miałaś ostatnia wizytę ?
 
Witam jestem nowa. Mam pytanie odnośnie przyrosty Betty HCG. 9 maja wyszło 33442.95 11 mają 37778.29. czy to prawidłowy wynik niby 5 tydzień. Za tydzień dopiero wizyta u lekarza. Dziękuję za odpowiedzi
Wysokie wartości…przy takiej becie nie sprawdza się już przyrostów bo zdecydowanie zwalnia i nie rośnie tak jak na początku.
 
reklama
Co do liczenia tygodnia ciąży to ja mam liczone teraz wg USG bo wg OM wyszłoby że jestem o tydzień starszej ciąży .
Czyli nie tylko u mnie rosną włosy na brzuchu 😂 u mnie też są czarne ...jestem bardzo zdziwiona bo w żadnej ciąży nie miałam tak a w tej mam 🤷

Dziewczyny czy Wam też teraz tak wszystko śmierdzi 🙈 ja od wczoraj jak mam coś zjeść to zatykam nos bo śmierdzi wszystko 😣
 
Do góry