reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
tak wiem ale nie wiem czy tam potem jakieś docinki w pracy nie były, dziewczyna zmieniła nick i już się mniej udzielala. Wiesz nic złego nie robimy ale niektórzy ludzie są popierd**** i z naszych rozterek zrobią sobie bekę. Ja też uslyszlam że jestem patola bo tak szybko zachodze w ciążę. Spłynęło to po mnie ale niektórzy bardziej się tym przejmują.
będzie następnym razem, zobaczysz.
o to to
kupa kasy, i to takie bum nagle. Chyba koło 4 tys. Wszystko wyszło. A dbaliśmy o zęby, słodkiego mało jadła, pije tylko wode🤷
o ja pierdziele 😱
 
Ja dziś zrobiłam Pappe, w niedziele genetyczne 🤞🏼🤞🏼🤞🏼Powiem Wam ze w poprzedniej ciąży jakoś bardziej na luzie do wszystkiego podchodziłam ale tez nie byłam na żadnym forum ani nic wiec sobie nawet nie zdawałam sprawy z iloma rzeczami mierzą się kobiety i na jaką skalę :( a teraz przeżywam sytuację każdej z nas na forum.. ale z drugiej strony to jest świetne jak kobiety się wspierają i sobie pomagają! 😍
 
Ja dziś zrobiłam Pappe, w niedziele genetyczne 🤞🏼🤞🏼🤞🏼Powiem Wam ze w poprzedniej ciąży jakoś bardziej na luzie do wszystkiego podchodziłam ale tez nie byłam na żadnym forum ani nic wiec sobie nawet nie zdawałam sprawy z iloma rzeczami mierzą się kobiety i na jaką skalę :( a teraz przeżywam sytuację każdej z nas na forum.. ale z drugiej strony to jest świetne jak kobiety się wspierają i sobie pomagają! 😍
O to to! Ja też przed ciążą nie miałam bladego pojęcia, że aż tyle rzeczy może pójść nie tak. W życiu nie zastanawiałabym się nad tym, że skoro test pozytywny to może być np. puste jajo, dopiero tu dowiedziałam się o tym, że coś takiego jest w ogóle możliwe. No ale lepiej jednak być świadomym a dziewczyny tutaj są kochane i pomagają :)
 
Pisałam więcej na początku, teraz głównie czytam. Dzis miałam wizyte 10tc, na ostatniej 6tc był zarodek i akcja serca. Dziś 3 godziny przed wizytą zaczęłam mocno krwawić... usg pokazało, że zarodek zatrzymał się na 8tc, brak akcji serca.. w czwartek zabieg. Nie mam na to słów, dlatego nic więcej już nie powiem. Trzymajcie się
 
A chodzi ktoś w Wawie na NFZ? Ciekawa jestem jak z terminami 🤔 żeby się np. na to usg prenatalne załapać...
 
Pisałam więcej na początku, teraz głównie czytam. Dzis miałam wizyte 10tc, na ostatniej 6tc był zarodek i akcja serca. Dziś 3 godziny przed wizytą zaczęłam mocno krwawić... usg pokazało, że zarodek zatrzymał się na 8tc, brak akcji serca.. w czwartek zabieg. Nie mam na to słów, dlatego nic więcej już nie powiem. Trzymajcie się
Kurczę, ogromnie mi przykro 😢 Trzymaj się...💔
 
Cześć dziewczyny, ostatnio pisałam, że już myślę o najgorszym przez krwawienia, skrzepy i plamienia, wszytko wina krwiaka. Podczytywałam cały czas, żeby podnieść się na duchu ale nie czułam się psychicznie żnie dobrze. Dzisiaj na wizycie u ginekologa okazało się, że wszytko w porządku. Maleństwo rozwija się książkowo od ostatniego razu i się trzyma. 🙂 to była pierwsza wizyta u mojej docelowej ginekolog, bo przez krwawienia trafialam do tego, który był na miejscu. Teraz jestem spokojniejsza bo powiedziala w jakie dni jest i jak będę się niepokoiła, mogę podejść i przyjmie mnie bez kolejki. Jestem o wiele spokojniejsza 🙂 Dostałam już l4 wstępnie do 30.05, poinformowałam kierowniczka ale poprosiłam żeby na razie nic nie mówiła. Poprosiła mnie żebym dala znać kiedy może powiedzieć, bo musi załatwić zastępstwo w zespole i jakoś to wyjaśnić. Mam taką sytuację, że pracuje z kimś z rodziny i najpierw muszę najbliższą rodzine poinformować.
Także czuje spokój mimo krwawien i ciągłego plamienia. Musi być dobrze 🥰
 
reklama
Ja dziś zrobiłam Pappe, w niedziele genetyczne 🤞🏼🤞🏼🤞🏼Powiem Wam ze w poprzedniej ciąży jakoś bardziej na luzie do wszystkiego podchodziłam ale tez nie byłam na żadnym forum ani nic wiec sobie nawet nie zdawałam sprawy z iloma rzeczami mierzą się kobiety i na jaką skalę :( a teraz przeżywam sytuację każdej z nas na forum.. ale z drugiej strony to jest świetne jak kobiety się wspierają i sobie pomagają! 😍
Ja pojęcie miałam, ale ilość mnie trochę przeraża 😔 byłam wcześniej na forach ciążowych, ale logowałam się z opóźnieniem z różnych powodów, więc te pierwsze tygodnie mi umykały...
 
Do góry