reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Mnie dziś też zły dzień dopadł , byłam z córką u dentysty i tak mnie to wykończyło , bo córka histeria na całego a lekarka straciła cierpliwość i kazała iść do lekarza który daje te gazy uspokajające 🙈 ogólnie masakra mam dość , córkę dalej boli ząbek a na NFZ widać nie można liczyć 😡😡😡
znam to. Moja dała sobie zrobić jednego zęba ale przy kolejnym już tak się wyrywała że musieliśmy jej pod narokaza robić. Sama narkoza 2 tys. Poleczylismy wszystkie zęby o teraz co 6 miesięcy jeździmy na zdjęcie zębów i czekamy aż mleczkami zaczną wypadać. 7 lat i jeszcze nic się nie dzieje ale plomby fajnie trzymają. Koleżanka.chodzi na NFZ z córką i co chwilę plomba wypada.
Kochane mamy to ❤️❤️❤️❤️ jest zarodek i jest serduszko ❤️🥺 ciąża wg USG 6+1 czyli tak jak liczyłam po przesuniętej owu tydzień młodsza niż wg miesiączki, wszystko się zgadza i wygląda pięknie 🥺 możliwe że obok pęcherzyka jest krwiak, ale może to też być jama macicy, profilaktycznie póki co zakaz seksu. Ale taki problem to nie problem ❤️ Zobacz załącznik 1399834
super wieści kochana 🙂 ja dla bezpieczeństwa w ogóle w każdej ciąży zero seksu mimo że chyba nie mam zakazu 🤣 co do krwiaka to ponoć dużo osób go ma i lekarze ani o tym nie wspominają. Ja miałam w ciąży nr 2 i sam się wchłonął do nasteonej wizyty a duzy był.
Jak ten krwiak w ogóle wygląda na USG? Bo ja swojego też kiedyś szukałam i nie znalazłam. Chyba że go nie było jednak bo dwóch innych ginekologow go nie widziało.
Jest pęcherzyk ciążowy ale przez tyłozgięcie macicy nie widać. Nie jest pusty, za dwa tyg przyjść..
a który to masz tydzień teraz ? To tyłozgięcie utrudnia badanie, niestety
Ufff nadrobiłam 🙈
Gratuluję wszystkich dobrych wieści i bijących serduszek ❤️❤️❤️

Ja również jestem za utworzeniem wątku prywatnego, a po jakimś czasie jak tam się poznamy to może bardziej otworzymy się na fb 😁

Współczuję też każdej straty :( mam nadzieję, że limit złych wiadomości wyczerpany...

Ja trochę spanikowałam szczerze mówiąc i umówiłam się na jutro na wizytę, żeby zobaczyć czy wszystko okej. Próbowałam na NFZ do kogokolwiek, żeby tylko zerknąć czy serduszko bije, ale no... Nie wyszło z tym NFZ, więc umówiłam się do mojego gina prywatnie 😁
czemu spanikowałas? Coś się dzieje?
 
no ja też uważam że lepiej tu. Jest ta anonimowość . Choc na innym wątku mimo anonimowości jedną dziewczynę z ktoś rozpoznał i była nieprzyjemna sytuacja
Dlaczego nieprzyjemna sytuacja jeśli ktoś nas rozpozna z prawdziwego świata? Przecież nie sprzedajemy tu narkotyków ani nic. Każdy się dzieli tym czym chce 🙂
 
o rany 😞 ja też prawie tysiak na aparat ortodontyczny dałam córce ale starszej i też chodzę z nią prywatnie ale nie ma stałego tylko wyciągany (dajemy tylko na noc ) .
Ale jak słyszę że na NFZ nie może sobie poradzić z dzieckiem ...mi się już płakać chciało bo młodsza córka to taka mała histeryczka , ale chyba będę musiała zainwestować w jej zęby prywatnie z tym całym gazem tylko ma 2 zęby do zrobienia więc pewnie 2 tys nie moje 😭
Lepiej jak dwa na raz, bo wtedy tylko raz za gaz płacisz (opłata jest najczęściej za czas np. Pół godziny/ godzina). Ja zostawiłam tak w przedziale 500-800 w zależności od tego co było robione.
 
Kochane mamy to ❤️❤️❤️❤️ jest zarodek i jest serduszko ❤️🥺 ciąża wg USG 6+1 czyli tak jak liczyłam po przesuniętej owu tydzień młodsza niż wg miesiączki, wszystko się zgadza i wygląda pięknie 🥺 możliwe że obok pęcherzyka jest krwiak, ale może to też być jama macicy, profilaktycznie póki co zakaz seksu. Ale taki problem to nie problem ❤️ Zobacz załącznik 1399834
kochana! Tak isię ciesze! Jest pięknie! Widzisz, cały ten stres był niepotrzebny. Teraz odpoczywaj, dbaj o siebie i ciesz się tym widokiem❤️❤️❤️ kiedy kolejna wizyta?
 
znam to. Moja dała sobie zrobić jednego zęba ale przy kolejnym już tak się wyrywała że musieliśmy jej pod narokaza robić. Sama narkoza 2 tys. Poleczylismy wszystkie zęby o teraz co 6 miesięcy jeździmy na zdjęcie zębów i czekamy aż mleczkami zaczną wypadać. 7 lat i jeszcze nic się nie dzieje ale plomby fajnie trzymają. Koleżanka.chodzi na NFZ z córką i co chwilę plomba wypada.
super wieści kochana 🙂 ja dla bezpieczeństwa w ogóle w każdej ciąży zero seksu mimo że chyba nie mam zakazu 🤣 co do krwiaka to ponoć dużo osób go ma i lekarze ani o tym nie wspominają. Ja miałam w ciąży nr 2 i sam się wchłonął do nasteonej wizyty a duzy był.
Jak ten krwiak w ogóle wygląda na USG? Bo ja swojego też kiedyś szukałam i nie znalazłam. Chyba że go nie było jednak bo dwóch innych ginekologow go nie widziało.
a który to masz tydzień teraz ? To tyłozgięcie utrudnia badanie, niestety
czemu spanikowałas? Coś się dzieje?
Niby 6+5 a wizytę fartem na 19.05 umówiłam do innego lekarza. Już liczyłam że będzie serce...
 
Dlaczego nieprzyjemna sytuacja jeśli ktoś nas rozpozna z prawdziwego świata? Przecież nie sprzedajemy tu narkotyków ani nic. Każdy się dzieli tym czym chce 🙂

Ja gdy chciałam uzyskać informacje na początku pierwszej ciąży szukałam informacji na różnych forach może nasze rozmowy i informacje przydadzą się innej osobie.
 
reklama
Dlaczego nieprzyjemna sytuacja jeśli ktoś nas rozpozna z prawdziwego świata? Przecież nie sprzedajemy tu narkotyków ani nic. Każdy się dzieli tym czym chce 🙂
Było sporo przypadków, jakaś dziewczyna nadawała na teściową a potem to do niej doszło przez córkę tej teściowej. Był też jakiś mąż co szpiegował żonę i znalazł jej profil. A dziewczyny niektóre piszą też o intymnych sprawach
 
Do góry