reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
znam to. Moja dała sobie zrobić jednego zęba ale przy kolejnym już tak się wyrywała że musieliśmy jej pod narokaza robić. Sama narkoza 2 tys. Poleczylismy wszystkie zęby o teraz co 6 miesięcy jeździmy na zdjęcie zębów i czekamy aż mleczkami zaczną wypadać. 7 lat i jeszcze nic się nie dzieje ale plomby fajnie trzymają. Koleżanka.chodzi na NFZ z córką i co chwilę plomba wypada.
super wieści kochana 🙂 ja dla bezpieczeństwa w ogóle w każdej ciąży zero seksu mimo że chyba nie mam zakazu 🤣 co do krwiaka to ponoć dużo osób go ma i lekarze ani o tym nie wspominają. Ja miałam w ciąży nr 2 i sam się wchłonął do nasteonej wizyty a duzy był.
Jak ten krwiak w ogóle wygląda na USG? Bo ja swojego też kiedyś szukałam i nie znalazłam. Chyba że go nie było jednak bo dwóch innych ginekologow go nie widziało.
a który to masz tydzień teraz ? To tyłozgięcie utrudnia badanie, niestety
czemu spanikowałas? Coś się dzieje?
o rany 😞 to kupa kasy 😭
U nas 5 lat i 1 dolna stała 😱 lekarka się też zdziwiła a znów jej się ruszaja 2 ząbki .
Co do blomby masz rację , mój syn miał zakładana blombe i na drugi dzień już bez plomby 😣tragedia a tyle idzie kasy na NFZ 😡
 
Kochane mamy to ❤️❤️❤️❤️ jest zarodek i jest serduszko ❤️🥺 ciąża wg USG 6+1 czyli tak jak liczyłam po przesuniętej owu tydzień młodsza niż wg miesiączki, wszystko się zgadza i wygląda pięknie 🥺 możliwe że obok pęcherzyka jest krwiak, ale może to też być jama macicy, profilaktycznie póki co zakaz seksu. Ale taki problem to nie problem ❤️ Zobacz załącznik 1399834
Super bardzo się cieszę i gratuluję serduszka.
 
Kochane mamy to ❤️❤️❤️❤️ jest zarodek i jest serduszko ❤️🥺 ciąża wg USG 6+1 czyli tak jak liczyłam po przesuniętej owu tydzień młodsza niż wg miesiączki, wszystko się zgadza i wygląda pięknie 🥺 możliwe że obok pęcherzyka jest krwiak, ale może to też być jama macicy, profilaktycznie póki co zakaz seksu. Ale taki problem to nie problem ❤️ Zobacz załącznik 1399834
Pieknie 🥰
generalnie nie używam kremów. mam taką skórę, że trudno się opalam i tak 🤷‍♀️ zawsze się wszyscy ze mnie śmiali, bo nawet jak gdzieś wyjeżdżałam to najczęściej i tak biała wracałam 🤦‍♀️
no ja w sumie miałam podobnie zawsze jakieś małe filtry bo ciężko mi się zawsze łapało słońce i długo byłam biala ale w ciąży to wole nie ryzykować bez filtra 🙈
 
reklama
Dlaczego nieprzyjemna sytuacja jeśli ktoś nas rozpozna z prawdziwego świata? Przecież nie sprzedajemy tu narkotyków ani nic. Każdy się dzieli tym czym chce 🙂
tak wiem ale nie wiem czy tam potem jakieś docinki w pracy nie były, dziewczyna zmieniła nick i już się mniej udzielala. Wiesz nic złego nie robimy ale niektórzy ludzie są popierd**** i z naszych rozterek zrobią sobie bekę. Ja też uslyszlam że jestem patola bo tak szybko zachodze w ciążę. Spłynęło to po mnie ale niektórzy bardziej się tym przejmują.
Niby 6+5 a wizytę fartem na 19.05 umówiłam do innego lekarza. Już liczyłam że będzie serce...
będzie następnym razem, zobaczysz.
Było sporo przypadków, jakaś dziewczyna nadawała na teściową a potem to do niej doszło przez córkę tej teściowej. Był też jakiś mąż co szpiegował żonę i znalazł jej profil. A dziewczyny niektóre piszą też o intymnych sprawach
o to to
o rany 😞 to kupa kasy 😭
U nas 5 lat i 1 dolna stała 😱 lekarka się też zdziwiła a znów jej się ruszaja 2 ząbki .
Co do blomby masz rację , mój syn miał zakładana blombe i na drugi dzień już bez plomby 😣tragedia a tyle idzie kasy na NFZ 😡
kupa kasy, i to takie bum nagle. Chyba koło 4 tys. Wszystko wyszło. A dbaliśmy o zęby, słodkiego mało jadła, pije tylko wode🤷
 
Do góry