reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

My myślimy o wakacjach za granicą i jeśli wszystko będzie ok to właśnie tak zrobimy ba przełomie lipca/sierpnia bo później szkoła rodzenia się zaczyna z tego co pamiętam 🙂.
 
reklama
My mamy zaplanowany wyjazd do Grecji w czerwcu i aż się boję na samą myśl bo te wakacje były kilka razy przekładane przez covid :/ No i tym razem bardzo chcemy polecieć ale zobaczymy co powie lekarz..
ja to o zagranicznych wakacjach nie myśle w ogóle.. strasznie się zrazilam po tych obostrzeniach. Dwa lata temu w maju przepadł nam ślub na Cyprze przez obostrzenia. O zwrot biliśmy się prawie pół roku. Potem jak się udało, wykupiliśmy podróż poślubna tam na tydzień. Jeb, druga fala. Znow anulowane. Powiedziałam ze odczekam te kilka lat i dopiero pojedziemy :)
 
W Czechach i Niemczech chyba tylko do 12ego tygodnia, co jest dość problematyczne w sytuacji kiedy badania prenatalne zazwyczaj są właśnie ok 12ego :/ ale może coś źle sprawdziłam?
a to nie wiem szczerze. I wierzę że nie będę mieć takich rozterek.


Kurde a ja o ile z mdłościami daje radę. Jak jestem w ruchu, coś robię i o nich nie myślę to ich nie mam. Tak dół pleców tak mi doskwiera ja za długo stoję przy garach, i kłuje mnie w prawym pośladku. Jak się położę to przechodzi, czuje się taka do niczego. I cyce😱 z rozmiaru c wskoczyłam na e i dalej puchną. Ale wszystko zniosę byle było dobrze
 
a to nie wiem szczerze. I wierzę że nie będę mieć takich rozterek.


Kurde a ja o ile z mdłościami daje radę. Jak jestem w ruchu, coś robię i o nich nie myślę to ich nie mam. Tak dół pleców tak mi doskwiera ja za długo stoję przy garach, i kłuje mnie w prawym pośladku. Jak się położę to przechodzi, czuje się taka do niczego. I cyce😱 z rozmiaru c wskoczyłam na e i dalej puchną. Ale wszystko zniosę byle było dobrze
to nie przemęczaj się 🙂 jednak nasz organizm intensywnie pracuje przy produkcji dziecka ❤️
O rany w ciąży rosną pęcznieją ale ze już ? 😱 U mnie dalej ten sam rozmiar 😬 ale bolą tak że o panie 🤣 na boku spać to kołdra idzie między cyckami tak żeby nie bolały 😂
 
W Czechach i Niemczech chyba tylko do 12ego tygodnia, co jest dość problematyczne w sytuacji kiedy badania prenatalne zazwyczaj są właśnie ok 12ego :/ ale może coś źle sprawdziłam?
W Czechach do 12 tygodnia bez podawania przyczyny można usunąć :) myślę, żeby gdyby wyszła jakaś wada, to dałoby się załatwić..
Ale mam nadzieję że żadna z was nie stanie przed takim wyborem, bo nie będzie takiej potrzeby :) niech fasolki rozwijają się duże, silne i zdrowe ❤️
 
to nie przemęczaj się 🙂 jednak nasz organizm intensywnie pracuje przy produkcji dziecka ❤️
O rany w ciąży rosną pęcznieją ale ze już ? 😱 U mnie dalej ten sam rozmiar 😬 ale bolą tak że o panie 🤣 na boku spać to kołdra idzie między cyckami tak żeby nie bolały 😂
Jezu, ja jestem dziś 8+1 i od tygodnia nosze miseczkę większa 🫢 brodawki bardzo ściemniały i widac dość mocno żyły, najchetniej bym biegała bez. Jutro mówię prezesowi w pracy ze z końcem miesiąca odchodzę na zwolnienie, coś czuje, ze zje.bie mu cały tydzień 😂😂😂
 
reklama
Jezu, ja jestem dziś 8+1 i od tygodnia nosze miseczkę większa 🫢 brodawki bardzo ściemniały i widac dość mocno żyły, najchetniej bym biegała bez. Jutro mówię prezesowi w pracy ze z końcem miesiąca odchodzę na zwolnienie, coś czuje, ze zje.bie mu cały tydzień 😂😂😂
u mnie 10+2 i cycki lekko urosły ale dalej ten sam rozmiar 🤷 żyły lekko widoczne , ale z dotykiem ... Bolą nawet jak dzieciak któryś przyjdzie się poprzytulac 🙃
Co do pracy ...pierdziel prezesa 😂
Ja od 2 kwietnia siedzę na l4 poinformowałam dyrekcję przed świętami (bo pracuje w szkole) i jak to usłyszała to czułam że jest tak wkur....ona że o panie 🙃 jeszcze się tym przejmowałam , ale teraz mam to gleboooooko 😁
 
Do góry