reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dziewczyny, która planuje wakacje samolotem?

My myślimy o Krecie, ale to jak podliczymy remont 🙈
Lecimy na Majorkę za 6 tygodni to będzie mój 13 tc więc luzik, chciałam na 30tke we wrześniu gdzieś skoczyć dosłownie na parę dni ale wtedy to już będzie początek 6 miesiąca i chyba zostanę przy czymś w Polsce.
można wyjechać do Holandii, tam można usunąć płód do 22 tygodnia. Z tego co kojarzę dla kobiet z Polski jest to darmowe. Życzę, abyś nie musiała podejmować tego wyboru.
Mieszkam w Holandii i ostatnio umawiałam na ten zabieg koleżankę. Prześledziłam całą stronę z dwóch klinik i przyznaje, że nie widziałam informacji o darmowym zabiegu dla kobiet z polski ale może trzeba by było poprostu napisać meila i zapytać. Jeśli byłaby taka konieczność mogę pomóc w napisaniu meila i podać namiary na klinikę z którą ostatnio miałam kontakt. (dziewczyna zadowolona z całego przebiegu)
 
Ja dostałam w pierwszej ciąży, bo przed około 2, a w 10 TC ponad 5... Z 25 doszłam do 75. Teraz mam endokrynolog, co lubi dawać duże dawki i jestem na 150. Ale liczę że dzięki temu nie będą puchla 🙈
Ja bym wolała żadnych nie brać. Ale podobno to co przepisał ma niska dawkę bo mieszczę się w granicy. Ja ogólnie chudnę albo przybieram 100g wciągu tyg. Zależy czy 2 była czy nie 😂
 
Ja bym wolała żadnych nie brać. Ale podobno to co przepisał ma niska dawkę bo mieszczę się w granicy. Ja ogólnie chudnę albo przybieram 100g wciągu tyg. Zależy czy 2 była czy nie 😂
Tylko niedoczynność jest bardzo niebezpieczna dla dziecka. Jakie masz TSH? Jest niestety duże niebezpieczeństwo, że masz jakąś chorobę tarczycy i ujawniła się ona w ciąży lub po prostu za duże to obciążenie.
 
Tylko niedoczynność jest bardzo niebezpieczna dla dziecka. Jakie masz TSH? Jest niestety duże niebezpieczeństwo, że masz jakąś chorobę tarczycy i ujawniła się ona w ciąży lub po prostu za duże to obciążenie.
Jutro będę dzwonić jaki wyszedł wynik. Powinna również przyjść do mnie recepta poczta więc od razu wykupie lek. A bierze się go rano?
 
Mieszkam w Holandii i ostatnio umawiałam na ten zabieg koleżankę. Prześledziłam całą stronę z dwóch klinik i przyznaje, że nie widziałam informacji o darmowym zabiegu dla kobiet z polski ale może trzeba by było poprostu napisać meila i zapytać. Jeśli byłaby taka konieczność mogę pomóc w napisaniu meila i podać namiary na klinikę z którą ostatnio miałam kontakt. (dziewczyna zadowolona z całego przebiegu)
Napiszesz, jaki jest koszt takiego zabiegu w Holandii? Oczywiście liczę na to, że nigdy nie będę (ani żadna z nas!) w potrzebie…
 
reklama
Jutro będę dzwonić jaki wyszedł wynik. Powinna również przyjść do mnie recepta poczta więc od razu wykupie lek. A bierze się go rano?
Tak rano, trzeba popić wodą i przez pół godziny nic nie jeść i nie pic kawy czy herbaty, tabletka musi się wchłonąć. Czasami przy mdłościach porannych kiedy chce coś na szybko zjeść to jest lekki problem ale wszystko da radę jak się myśli o fasolce 💪 😁
 
Do góry