reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Hej czy chodzi o metylowany kwas foliowy w związku z mutacją Pai etc?
Tak, ja biorę cały zestaw metylowany witamin ale głównie chodzi o kwas foliowy :) biorę coś takiego i zastanawiam czy brać jeszcze coś ponad to. A No biorę jeszcze witaminę D3.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 59
reklama
@Kamsik @MoniaJ2424 dziewczyny jestem z Wami w tym klubie 🥴 wg appki jestem 5+3 a od 3 dni mam mdłości, wszystko mi puchnie w ustach, jestem w stanie pic tylko wodę z sokiem z cytryny i imbirem a cokolwiek jem, o ile w ogóle, musi być turbo słone. Najgorszej ze jestem na urlopie i jeździmy dużo autem i cały czas czuje się jak na kacu gigancie, zgięta w pół. Oby to minęło szybko bo tak się nie da żyć 😐 ale z uwagi na te dokuczliwe objawy przesunęłam sobie wizytę u gina wiec mam pierwsze usg tydzien wcześniej 💖 @PsychoPatka91 możesz zmienić z 18.05 na 11.05 w wolnej chwili 😘
 
Cześć ciocie, u nas wszystko ok❤️
Dziewczyny ja juz po wizycie. Wszystko dobrze. Fasolka 19 mm i serduszko bije mocno. Następna wizyta 06.06 a prenatalne mi dadzą date 17 mają na konsultacjach. ❤️👏Zobacz załącznik 1398668
Pieknie dziewczyny 😍😍
dziś FHR (+) 😊 ciąża młodsza bo 6+3 a powinno byc 8+3, we wtorek kolejna wizyta i zobaczymy co dalej. Mam taki rollercoaster w głowie, że juz sama nie wiem co myśleć...
super, trzymam kciuki za wtorkowa wizytę ✊🏼✊🏼

Dziewczyny te z przykrymi wieściami, nie znam słów które by pocieszały, z doświadczenia wiem ze wprost po poronieniu zadne pocieszenie na mnie nie działało 🥺 ale wierze ze w końcu prędzej czy później u każdej z nas musi być dobrze ✊🏼☀️
 
Tak, ja biorę cały zestaw metylowany witamin ale głównie chodzi o kwas foliowy :) biorę coś takiego i zastanawiam czy brać jeszcze coś ponad to. A No biorę jeszcze witaminę D3.
A to biorę kwas foliowy, witaminę D3, E i omega 3 i acard ale mam też bardzo wysokie nadciśnienie więc to wszystko po to żebym nie miała tej wątpliwej przyjemności doznania preeklampsji i żeby łożysko się dobrze wykształciło, a przepływy były ok. Jak dotrwam do 36/37 to będzie moje medyczne osiągnięcie, bo wszystkie badania zlecałam sobie sama, a do lekarza poszłam jak sama już miałam wszystkie wyniki 😅 Uparłam się, że nie spotka mnie to i koniec.
 
@Kamsik @MoniaJ2424 dziewczyny jestem z Wami w tym klubie 🥴 wg appki jestem 5+3 a od 3 dni mam mdłości, wszystko mi puchnie w ustach, jestem w stanie pic tylko wodę z sokiem z cytryny i imbirem a cokolwiek jem, o ile w ogóle, musi być turbo słone. Najgorszej ze jestem na urlopie i jeździmy dużo autem i cały czas czuje się jak na kacu gigancie, zgięta w pół. Oby to minęło szybko bo tak się nie da żyć 😐 ale z uwagi na te dokuczliwe objawy przesunęłam sobie wizytę u gina wiec mam pierwsze usg tydzien wcześniej 💖 @PsychoPatka91 możesz zmienić z 18.05 na 11.05 w wolnej chwili 😘
O tak jeżdżenie samochodem w tym stanie uwielbiam wprost.. Odrazu robię się zielona i zaczynam oddychanie jak do porodu 😂
 
Dziewczyny które nie miały dobrych wieści bardzo mi przykro i nie ma żadnych słów aby Was pocieszyć, ale jestem z Wami i trzymam kciuki aby następnym razem wszystko poszło jak należy ❤️❤️❤️

A dziewczyny z dobrymi wieściami gratulacje i aby do przodu ❤️❤️❤️ niech rosną małe szkraby zdrowo ❤️❤️❤️
 
A to biorę kwas foliowy, witaminę D3, E i omega 3 i acard ale mam też bardzo wysokie nadciśnienie więc to wszystko po to żebym nie miała tej wątpliwej przyjemności doznania preeklampsji i żeby łożysko się dobrze wykształciło, a przepływy były ok. Jak dotrwam do 36/37 to będzie moje medyczne osiągnięcie, bo wszystkie badania zlecałam sobie sama, a do lekarza poszłam jak sama już miałam wszystkie wyniki 😅 Uparłam się, że nie spotka mnie to i koniec.
Czasem warto wziąć sprawę w swoje ręce 😎 tez tak zrobiłam 😅😅
 
Czasem warto wziąć sprawę w swoje ręce 😎 tez tak zrobiłam 😅😅
Przekleństwo lekarzy 😂"pacjentka która uważa, że wie lepiej" ale szczerze mam to gdzieś. Jakby to o jego zdrowie chodziło to myślę, że zrobiłby to samo i kopał tak długo w czeluściach oparcowań medycznych i doświadczeń innych aż by zmalał wyjście i my zwyczajnie zrobiłyśmy to samo.
 
reklama
Do góry