reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Jeśli ma Cię to uspokoić to czemu nie ?
Ja już czekam właśnie na wizytę a ona dopiero w środę wieczorem ...po 2 tyg ale powiem ci że lekarka mówiła że kolejna już będzie za miesiąc 😣 nie wiem czy też dam radę wytrzymać 😂 choć będę się już też zapisywać na prenatalne
Dziewczynki, w którym tygodniu się umówić na prenatalne jeśli tydzień ciąży nie będzie się zgadzał z tym z USG .? 🙄
 
reklama
Jeśli ma Cię to uspokoić to czemu nie ?
Ja już czekam właśnie na wizytę a ona dopiero w środę wieczorem ...po 2 tyg ale powiem ci że lekarka mówiła że kolejna już będzie za miesiąc 😣 nie wiem czy też dam radę wytrzymać 😂 choć będę się już też zapisywać na prenatalne
Mam podobnie, wizyta jutro, a kolejna za miesiąc. Wykończę się z niepokoju, tyle, że mój lekarz za dwa tygodnie nie ma już wolnych miejsc... musiałabym iść jednorazowo do innego... czy nie będzie to "głupie"...
 
Mnie lekarz powiedział, żeby umawiać się według daty ostatniej miesiączki. A u mnie właśnie jest rozbieżność bo Kropek jest troszkę większy :)
U mnie pewnie będzie na odwrót . Że groszek będzie mniejszy niż z OM 😊 . Ale zobaczymy już mi się tak dłuży do tego wtorku żeby się dowiedzieć czy wszystko jest ok . Trochę jestem zmieszana bo przez półtora tygodnia męczyły mnie okropne mdłości i wymioty i bóle żołądka a od 2 dni jest spokój wsumie dla mnie lepiej bo mogę wkoncu coś zjeść ale tak nagle się to uspokoiło a resztę objawów mam nadal więc 🙄 eh
 
U mnie pewnie będzie na odwrót . Że groszek będzie mniejszy niż z OM 😊 . Ale zobaczymy już mi się tak dłuży do tego wtorku żeby się dowiedzieć czy wszystko jest ok . Trochę jestem zmieszana bo przez półtora tygodnia męczyły mnie okropne mdłości i wymioty i bóle żołądka a od 2 dni jest spokój wsumie dla mnie lepiej bo mogę wkoncu coś zjeść ale tak nagle się to uspokoiło a resztę objawów mam nadal więc 🙄 eh
U mnie dziś też bez mdłości a 2 dni temu leżałam i wymiotowałam 😣 jeśli są inne objawy to ciesz się że nie ma wymiotów i mdłości 🙂
 
Mam podobnie, wizyta jutro, a kolejna za miesiąc. Wykończę się z niepokoju, tyle, że mój lekarz za dwa tygodnie nie ma już wolnych miejsc... musiałabym iść jednorazowo do innego... czy nie będzie to "głupie"...
Czy ja wiem , moja znajoma chodziła do wielu gin i to aż tak dziwne nie było bo się martwiła czy wszystko ok 🙂
 
Mam podobnie, wizyta jutro, a kolejna za miesiąc. Wykończę się z niepokoju, tyle, że mój lekarz za dwa tygodnie nie ma już wolnych miejsc... musiałabym iść jednorazowo do innego... czy nie będzie to "głupie"...
ja tak robiłam. Jeśli wszystko jest ok, to nie musisz wspominać o tej wizycie swojemu lekarzowi 😉
 
Aż się boję tego 😱

Nawet nie wiedziałam o takim 🙈 zaraz będę googlowac 😁

Ja mam 7+4 i nie mam do tej mdłosci 🤷🏻‍♀️ ale jeszcze się nie cieszę z tego powodu, bo już widziałam wiadomości, że zaczęło się w 8..9.. 10... I trwało dłużej niż do końca pierwszego trymestru 🙈 a z babelkiem już po 2 usg i wszystko jest w porządku ❤️

Cały dzień przeleżałam łóżku... Po południu poszłam na krótki spacer z koleżanką i jak wróciłam do domu to czułam ból w prawym pośladku.. Drugi raz mam już tak po spacerze i mnie to nie pokoi już 🤔

O maaaaaatko! Współczuję tej sytuacji! Ja się boję wybiegów i innych psów, jak idzie jakiś duży wprost na mnie to mojego małego 7 kilowego kundelka biorę na ręce, bo się boję że go hapsnie 😭 i zawsze idąc w głowie układam sobie plan ucieczki gdyby zaatakowal nas jakiś pies, ale w sumie częściej myślę o lisach i dzikach, gdzie ucieknę, albo gdzie piesia postawie, żeby nic mu nie zrobiło nic. Ktoś też tak ma? 🤣

Cudowne wieści ❤️❤️❤️
Hej!!!! Psi wariaci łączmy się!!! 🤪 Ja się boje o mojego 35 kg pieska bo on trochę zaczyna afery ale zawsze jest są smyczy. Kiedyś w parku szedł husky sam więc mojego do toytoya wsadziłam i czekałam aż husky mnie minie😁
 
reklama
Powiedzcie mi jak to jest z tym obliczaniem wg OM bo zwykle moje cykle trwają 34 dni a moja gin obliczyła mi termin wg OM że mam na 26.11 a mnie wychodzi o tydzień później i co wizyta mówi że ciąża jest o tydzień młodsza ....
Ja nawet jej na ostatniej wizycie powiedziałam że wiem kiedy było ten tegest i nie ma możliwości prędzej 😂
Dodam tylko że w kalkulatorze jak wpisuje OM i ile dni cyklu to wypada mi 2 lub 3 grudnia
 
Do góry