reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ja jutro idę na cytologie i wymazy plus krzywa cukrowa i inne badania z krwi.
A Dzisiaj zapisałam się na prenatalne na 24 maja ❤️😁 do tego jeszcze na usg piersi na listę rezerwową, bo prywatnie dopiero na czerwiec miejsca 😒 i jeszcze do dentysty i okulisty kazał iść... Wczoraj byłam przerażona ilością rzeczy do zrobienia.. A to dopiero początek 🙈

My mojej rodzinie powiemy w sobotę, a mąż swojej powie w poniedziałek. Tak ustaliliśmy. Macie pomysły jak to zrobicie? Ja chce mieć to nagrane i wygooglowalam sobie, że mąż niby robi nam rodzinne zdjęcie i mówi " a teraz powiedzcie.. Cleo jest w ciąży" widziałam filmiki jak tak ludzie mówią i fajnie to wygląda, więc też bym chciała taka pamiątkę, tylko mąż twierdzi, że nie da rady 🙈🙈🙈
 
reklama
Ja jutro idę na cytologie i wymazy plus krzywa cukrowa i inne badania z krwi.
A Dzisiaj zapisałam się na prenatalne na 24 maja ❤️😁 do tego jeszcze na usg piersi na listę rezerwową, bo prywatnie dopiero na czerwiec miejsca 😒 i jeszcze do dentysty i okulisty kazał iść... Wczoraj byłam przerażona ilością rzeczy do zrobienia.. A to dopiero początek 🙈

My mojej rodzinie powiemy w sobotę, a mąż swojej powie w poniedziałek. Tak ustaliliśmy. Macie pomysły jak to zrobicie? Ja chce mieć to nagrane i wygooglowalam sobie, że mąż niby robi nam rodzinne zdjęcie i mówi " a teraz powiedzcie.. Cleo jest w ciąży" widziałam filmiki jak tak ludzie mówią i fajnie to wygląda, więc też bym chciała taka pamiątkę, tylko mąż twierdzi, że nie da rady 🙈🙈🙈
fajny pomysł :)
 
Ja jutro idę na cytologie i wymazy plus krzywa cukrowa i inne badania z krwi.
A Dzisiaj zapisałam się na prenatalne na 24 maja ❤️😁 do tego jeszcze na usg piersi na listę rezerwową, bo prywatnie dopiero na czerwiec miejsca 😒 i jeszcze do dentysty i okulisty kazał iść... Wczoraj byłam przerażona ilością rzeczy do zrobienia.. A to dopiero początek 🙈

My mojej rodzinie powiemy w sobotę, a mąż swojej powie w poniedziałek. Tak ustaliliśmy. Macie pomysły jak to zrobicie? Ja chce mieć to nagrane i wygooglowalam sobie, że mąż niby robi nam rodzinne zdjęcie i mówi " a teraz powiedzcie.. Cleo jest w ciąży" widziałam filmiki jak tak ludzie mówią i fajnie to wygląda, więc też bym chciała taka pamiątkę, tylko mąż twierdzi, że nie da rady 🙈🙈🙈
u mnie dowiedzą się w taki sposób 🤣(skarbonka)
 

Załączniki

  • a5ad489b-0ec1-49ee-a74a-11c8efab0dbc.jpg
    a5ad489b-0ec1-49ee-a74a-11c8efab0dbc.jpg
    71,9 KB · Wyświetleń: 107
Ja jutro idę na cytologie i wymazy plus krzywa cukrowa i inne badania z krwi.
A Dzisiaj zapisałam się na prenatalne na 24 maja ❤️😁 do tego jeszcze na usg piersi na listę rezerwową, bo prywatnie dopiero na czerwiec miejsca 😒 i jeszcze do dentysty i okulisty kazał iść... Wczoraj byłam przerażona ilością rzeczy do zrobienia.. A to dopiero początek 🙈

My mojej rodzinie powiemy w sobotę, a mąż swojej powie w poniedziałek. Tak ustaliliśmy. Macie pomysły jak to zrobicie? Ja chce mieć to nagrane i wygooglowalam sobie, że mąż niby robi nam rodzinne zdjęcie i mówi " a teraz powiedzcie.. Cleo jest w ciąży" widziałam filmiki jak tak ludzie mówią i fajnie to wygląda, więc też bym chciała taka pamiątkę, tylko mąż twierdzi, że nie da rady 🙈🙈🙈
U męża w rodzinie pewnie powiemy "normalnie", to będzie 11 wnuk lub wnuczka, więc podejrzewam że ta informacja aż tak ich nie wzruszy 😂 Z kolei u mnie pierwszy i niestety mama mieszka bardzo daleko, nie widzimy się często, zechcę jej na dzień mamy wysłać magnes na lodówkę "Cześć babciu, do zobaczenia w grudniu 2022" i podpisze paczuszkę, żeby przed otwarciem do mnie zadzwoniła, muszę zobaczyć jej reakcję 😍
 
Dziewczyny jestem po wizycie! :)
Ciąża potwierdzona, serduszko tez już widział bijące, ale największy numer jest taki ze podobno sa dwa zarodki i podejrzenie ciąży bliźniaczej. Na ten moment mam taki niecały 6 tydzień ciąży, czyli ciąża młodsza o kilka dni niż moje wyliczenia. Lekarz nie kazał się jeszcze cieszyć z ciąży bliźniaczej, bo wszystko się okaże na kolejnej wizycie 9 maja. Ze względu na takie podejrzenie przepisał mi Duphaston 10mg, czy ktoś z Was miał może podobny przypadek?
Ja jestem w totalnym szoku❤️
No to pieknie, gratulacje 😍 i oby były kolejne bliźniaki, sporo ich tu wśród nas 🙈😍
 
reklama
Ja tak mam codziennie, ale odbieram to jako normalne zjawisko. Tyle się tam teraz dzieje, że dla mnie dziwne by było gdybym nic nie czuła. A jak czasami coś tak zakuje to spokojniejsza nawet jestem 🤷🏻‍♀️😁

To samo pomyślałam, ja dzisiaj też 6+2 ❤️😁
@Cleo92 @Purrfect ja 6+1 to praktycznie mamy tak samo 😁
Teraz to już sama nie wiem czy najbliższym powiedzieć w święta czy się wstrzymać🙈 myślałam ze po tej wizycie decyzja będzie łatwiejsza!
Ja bym bardzo chciała powiedzieć w święta ale jakoś te poronienia tak dają po głowie popalic, a wtedy mówiliśmy właśnie ok 6tyg i tak myslimy ze co do najblizszych się wstrzymamy do kolejnej wizyty za 3tyg 🙂 decyzja należy w pełni do ciebie , ale są dylematy pewnie nie pierwsze i nie ostatnie😁
Hej! Ja też już po wizycie :) ciąża potwierdzona, wg. USG 7t0d, więc nadrobiła 😀 jest i serduszko! Ale się cieszę!! Chociaż jeszcze daleeeeka droga 😀
super 😍
Haha my idziemy w tym roku na wesele i tak nie mogłam się doczekać tańców, hulańców i %%% :D
a tutaj jedyną osobą, która pobaluje to chyba będzie mój mąż! :D
a ja zaczelam właśnie planować 30tke, po świętach miałam szukać salki a tu termin porodu 2 dni przed urodzinami i koniec planów 🙈
Pocieszyłaś mnie 😍 Byłoby mi dziwnie i kotu na pewno też, gdybym teraz zaczęła jej unikać 😀
nie trzeba wcale unikać kota, we wcześniejszej ciąży lekarz mi powiedział ze toksoplazmoza można się zarazić w 90% od mięsa a w 5% od kota i raczej koty nie sa zagrożeniem 🙂 ja swojego traktuje w pełni normalnie a kot jeszcze włączył taka ochronę od kiedy jestem w ciąży i nie odstępuje mnie na krok ze byłoby wręcz ciężko 😅
 
Do góry