reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

my tez jedziemy w sierpniu ale nad Bałtyk na tydzień ze znajomymi. Byliśmy nastawieni na tydzień %%%, a tu będę pilnowac towarzystwa 😂😂😂😂
Haha my idziemy w tym roku na wesele i tak nie mogłam się doczekać tańców, hulańców i %%% :D
a tutaj jedyną osobą, która pobaluje to chyba będzie mój mąż! :D
 
reklama
Powiem wam ze mówiłam wcześniej ze czuje ból piersi… to było nic, teraz to jest dopiero ogień 🙈😂
U mnie też ból piersi, do tego dzisiaj mam dziwne skurcze, bóle mięśni brzucha, czuje się jakbym wczoraj przegięła na siłowni (a nic nie robiłam) 😂 Nie wiem czy powinnam się tym martwić czy nie, staram się wyłączać głowę, bo łatwo się nakręcam. Jutro idę robić cytologię, w sobotę badania krwi, które zlecił mi ginekolog. Najbardziej się boje wyniku toksoplazmozy 😢 Mamy kota, z którym jestem bardzo zżyta, co nieco czytałam na ten temat, kuwetę ogarnia mąż, ale kot lubi na mnie wisieć jak tylko wracam z pracy, w nocy przychodzi się tulić, nie wiem czy powinnam się jakoś odseparować od niej czy żyć jak żyłam dotychczas
 
Najbardziej się boje wyniku toksoplazmozy 😢 Mamy kota, z którym jestem bardzo zżyta, co nieco czytałam na ten temat, kuwetę ogarnia mąż, ale kot lubi na mnie wisieć jak tylko wracam z pracy, w nocy przychodzi się tulić, nie wiem czy powinnam się jakoś odseparować od niej czy żyć jak żyłam dotychczas
Tez mam kota i to wychodzacego, tez wertowalam google i nie mam najmniejszego zamiaru sie od niego separowac, poza sprzataniem kuwety, ktore z radoscia zwalilam na meza:) Zdecydowana wiekszosc zakazen toxo jest przez jedzenie niedokladnie umytych warzyw i owocow, a od kota, bez bezposredniego kontaktu z jego odchodami, bardzo nikla “szansa”.
 
Tez mam kota i to wychodzacego, tez wertowalam google i nie mam najmniejszego zamiaru sie od niego separowac, poza sprzataniem kuwety, ktore z radoscia zwalilam na meza:) Zdecydowana wiekszosc zakazen toxo jest przez jedzenie niedokladnie umytych warzyw i owocow, a od kota, bez bezposredniego kontaktu z jego odchodami, bardzo nikla “szansa”.
Pocieszyłaś mnie 😍 Byłoby mi dziwnie i kotu na pewno też, gdybym teraz zaczęła jej unikać 😀
 
U mnie też ból piersi, do tego dzisiaj mam dziwne skurcze, bóle mięśni brzucha, czuje się jakbym wczoraj przegięła na siłowni (a nic nie robiłam) 😂 Nie wiem czy powinnam się tym martwić czy nie, staram się wyłączać głowę, bo łatwo się nakręcam. Jutro idę robić cytologię, w sobotę badania krwi, które zlecił mi ginekolog. Najbardziej się boje wyniku toksoplazmozy 😢 Mamy kota, z którym jestem bardzo zżyta, co nieco czytałam na ten temat, kuwetę ogarnia mąż, ale kot lubi na mnie wisieć jak tylko wracam z pracy, w nocy przychodzi się tulić, nie wiem czy powinnam się jakoś odseparować od niej czy żyć jak żyłam dotychczas
Purrfect ma rację. Moja gin twierdzi, że tokso łapie się częściej przy gotowaniu. U mnie 4 ciąża z kotem i wyniki na tokso Igg i Igm negatywne. Kuwetę tez sprzątam.
 
reklama
Do góry