reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

chyba normalne. Mam tak samo. 13+2 a wcale lepiej nie jest 😬 ale w pierwszej ciąży wymiotowałam do samego końca. Tutaj i tak jest dużo lżej bo wymiotuje mnie razy , natomiast mam ciągle mdłości czego w 1 ciąży nie było 🙈
to z jednej strony jest jakieś "pocieszenie" a z drugiej to mega współczuję pierwszej ciąży no i teraz tych mdlosci... ja mam najsilniejsze z samego rana jak wstanę :/ ja wymiotowałam tak mocno wczoraj i cały dzień mnie mulilo ale musiałam iść do pracy. W ogóle apetytu nagle nie mam , nic mi nie smakuje. Nie wiem co jeść a jeszcze tydzień temu jadlam jak wilk i smaki były . Włosy też mi wypadają na potęgę... nie wiem może dlatego że nie jem mięsa.. zaczęłam myśleć że to zaczątek anemii :/ aczkolwiek czerwone krwinki w normie z tego co mówiła lek. 🤦
 
reklama
Ja też nie mogę się doczekać, zwłaszcza że to pierwsze dziecko i musimy wszystko kupić od a do z🤩 Już nie mogę się doczekać tych rajdów po sklepach, bo ja to z tych co muszą wszystko naocznie pomacać i ewentualnie potem kupić przez internet😁
Ja również muszę wszystko wymacać 🤣🤣 aż czasami mi głupio jest z tego powodu ale to jest silniejsze ode mnie 😂 co jak co to na internecie zauważyłam że jest taniej 😊 może nie jakoś dużo ale zawsze coś 🙂
 
Rozumiem 😊 My również odkładamy....czekam tylko na zielone światło 😂 i lecę, chociaż mój drugi syn do dnia porodu miałbyć dziewczynką 🙈 po porodzie musiałam wszystko wymienić bo w domu miałam wszystko różowe, falbanki, tiul itp 😂

hehe, najgorzej z tymi kolorami 😆 zobaczymy jak wyjdzie, ale ja raczej planuję iść w neutralne kolory typu beże, zgaszona zieleń. pewnie trochę różu też wpadnie 🙈 mam w planach kupić porządne ubranka i zostawić je dla drugiego dziecka, bo drugie planujemy tak, żebym nie wracała do pracy.
Co z tego wyjdzie- zobaczymy 😅
 
Hej Dziewczęta!
Nie odzywałam się bo brak mocy, takie mdlosci mnie ostatnio dopadły. Co jest dziwne bo akurat powinny się skończyć... z tym że wcześniej nie było wymiotów teraz są 13+1 Czy to jest normalne? 😳

Btw mam jutro 1.06 USG prenatalne i stres jest odczuwalny. Trzymajcie kciuki 🙂
Ja tez jutro prenatalne mam tez stresik jest :)
 
nie wiem nic więcej od wczoraj. dostałam odpowiedź, że do jutra będzie, no i czekam 🤷🏼‍♀️
Ja dopiero dziś się zorientowałam, że chyba same możemy taką grupę założyć 🤪 Górne menu -> grupy -> załóż nową grupę. Jeśli się dzisiaj nie pojawi, to może nie ma sensu przypominać się admince, tylko po prostu same założymy?
 

Załączniki

  • Screenshot 2022-05-31 at 11.07.21.png
    Screenshot 2022-05-31 at 11.07.21.png
    49,4 KB · Wyświetleń: 44
W ogóle dziewczyny slyszalyscie o tym że żeby badania prenatalne były wiarygodne trzeba robić USG w tym samym dniu co pappe? Wczoraj mi o tym kuzynka mówiła bo jej przyjaciel robi specjalizację z gibekologii. Tak mnie to zaciekawilo że poczytałam na necie i faktyczny tak powinno się robić w tym samym dniu
Mi lekarz wczoraj na zwykłej wizycie powiedział ze najpierw usg a potem pappa się robi.
 
reklama
A jak tam Dziewczyny z waszym jedzeniem ?? Bo u mnie kiepsko 🙈 od kilku tygodni nie wiem na co mam ochotę, jem bo jem 😅 mięso dalej mi nie wchodzi ale za to do McDonalda lecę pierwsza 😅
u mnie nie ma najmniejszego problemu. jem główno zdrowo, ale nigdy mnie tak nie ciągnęło do słodkiego. dobrze, że mam glukozę 81, bo byłoby ze mną kiepsko 😅 w styczniu była 75, więc i tak sporo wzrosła.
 
Do góry