reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Ja dopiero dziś się zorientowałam, że chyba same możemy taką grupę założyć 🤪 Górne menu -> grupy -> załóż nową grupę. Jeśli się dzisiaj nie pojawi, to może nie ma sensu przypominać się admince, tylko po prostu same założymy?
pierwsze słyszę, żeby można było samemu to zrobić, ale kto nam zabroni spróbować? 😉
 
Ok, dziękuję. Właśnie szukałam info o sanco plus i na ich stronie nie ma czegoś takiego dlatego dopytuję. Muszę tam zadzwonić i wypytać o szczegóły. Już przebieram nogami żeby to zrobić, ale chyba poczekam do piątku do prenatalnych czy diagnoza się potwierdzi z tym NT. :( W sumie nawet jak się nie potwierdzi to zrobię bo jakiś powód tego podwyżsoznego NT w 11 tygodniu musi być ;/ No i przy okazji poznam płeć mimo, że raczej czuję że to chłopak :)
Zobacz na stronie diagnostyka jest promocja za 1990 zł
 
hehe, najgorzej z tymi kolorami 😆 zobaczymy jak wyjdzie, ale ja raczej planuję iść w neutralne kolory typu beże, zgaszona zieleń. pewnie trochę różu też wpadnie 🙈 mam w planach kupić porządne ubranka i zostawić je dla drugiego dziecka, bo drugie planujemy tak, żebym nie wracała do pracy.
Co z tego wyjdzie- zobaczymy 😅
Najgorzej 🙈 ja też chciałam pójść w naturalne kolory ale wiem że jak lekarz potwierdzi dziewczynkę to będę wszystko miała różowe, beżowe typowo pod dziewczynkę a jak powie ze chłopczyk to wszystko tupowo pod chłopaka na kupię bo nie wytrzymam 😅🤣
No i super jak planujecie mniej więcej dzidzię po dzidzi 🥰 ja tam na 3 stopuje 😅
 
u mnie nie ma najmniejszego problemu. jem główno zdrowo, ale nigdy mnie tak nie ciągnęło do słodkiego. dobrze, że mam glukozę 81, bo byłoby ze mną kiepsko 😅 w styczniu była 75, więc i tak sporo wzrosła.
Zazdroszczę że jesz bez problemu.
A to miałaś zbyt niską glukozę??
 
Ja dopiero dziś się zorientowałam, że chyba same możemy taką grupę założyć 🤪 Górne menu -> grupy -> załóż nową grupę. Jeśli się dzisiaj nie pojawi, to może nie ma sensu przypominać się admince, tylko po prostu same założymy?
Przypominać pewnie nie będzie trzeba. Można samemu założyć jak się da, tylko wtedy będą dwa fora, a to też bez sensu. 😜
 
reklama
A dzis chciałam być mila i wyciągnęłam bitki w sosie dla reszty domowników ale jak zapach rozszedł się po całym domu to ja musiałam wyjsc 😱😱😱nie dla mnie te zapachy mięsa 😐😐😐
 
Do góry