reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

A na mnie nic nie działa, zapachy mogę znosić wszystkie, z jedzeniem to samo ,mogę jeść i jeść a szkoda bo tak to bym chudła sama z siebie 🤣 dzis rano kanapeczki ,później jogurcik bez cukru i wczorajsze spaghetti bez miesa a teraz miseczka truskawek, Boże musze się ograniczyć
 
reklama
Najgorzej 🙈 ja też chciałam pójść w naturalne kolory ale wiem że jak lekarz potwierdzi dziewczynkę to będę wszystko miała różowe, beżowe typowo pod dziewczynkę a jak powie ze chłopczyk to wszystko tupowo pod chłopaka na kupię bo nie wytrzymam 😅🤣
No i super jak planujecie mniej więcej dzidzię po dzidzi 🥰 ja tam na 3 stopuje 😅
też chce mieć jedno po drugim 😏 myślałam o 2 ale jak się uda to chce mieć i 3 🙂 mamy w domu 5 sypialni więc możemy szaleć 🙂
 
A na mnie nic nie działa, zapachy mogę znosić wszystkie, z jedzeniem to samo ,mogę jeść i jeść a szkoda bo tak to bym chudła sama z siebie 🤣 dzis rano kanapeczki ,później jogurcik bez cukru i wczorajsze spaghetti bez miesa a teraz miseczka truskawek, Boże musze się ograniczyć
Boże jak ja bym tak chciała. Ja mam teraz fazę nic mi nie smakuje 😐
 
Zobacz na stronie diagnostyka jest promocja za 1990 zł
pytałam się o sanco w diagnostyce na początku maja. @panna_anna jeśli zdecydujesz się tam, to przed zakupem zadzwoń do nich i sprawdź, czy w danym punkcie jest pakiet dla Ciebie (chodzi mi o fizyczną ampułkę, dokumenty). Oni muszą to najpierw sprowadzić do punktu, więc nie idź tam bez wcześniejszego kontaktu. Promocja jest na zakup w internecie, w punkcie cena 2500zł.
 
Wy dziś o tym jedzeniu...to u mnie dziś spaghetti ... Czuje mięso i mi niedobrze 🤢 chyba znów obiadu nie zjem 🙈🤣 tylko tosty 🤣
Ja robilam z samej passaty bez mięska a z dodatkiem grana padano, tak też czasami lubimy i zdecydowanie wchodzą mi obiady bez miecha ,no ziemniaczki, sadzone mizeria i kefir, albo ziemniaczki i szparagi ,pierogi ruskie dzis bede miala ,
 
Przypominać pewnie nie będzie trzeba. Można samemu założyć jak się da, tylko wtedy będą dwa fora, a to też bez sensu. 😜
No też racja :) No to nie wiem, jak to rozwiążemy i ile ew. chcemy czekać, ja tylko mówię, że jest taka opcja :) Może adminka dziś to założy i nie będzie problemu.
 
reklama
Dzięki za wsparcie! Nie mam ochoty na psychologa. Nie jest źle, funkcjonuję dobrze i w domu i pracy, tylko to co mi się kołacze po głowie w tej tematyce ciążowej to zaraz tutaj piszę i może dlatego tak to trochę negatywnie brzmi. Jak będę miała dobre wiadomości to się ucieszę i pochwalę, oby tak było. Pozdrowienia
będzie dobrze. Z każdym tygodniem będzie lepiej, a jak dziecię się urodzi to nie będzie czasu na myślenie.
Ja właśnie miałam wczoraj prenatalne USG i pobierali mi krew, wyniki krwi będę mieć do 10 dni listownie 🙂
no ja też tak właśnie miałam. Najpierw USG a zaraz po nim pobrali krew. I też właśnie powiedzieli że do 10 dni będą wyniki. Jak coś będzie nie tak to będą dzwonić i proponować dalszą diagnostykę a jak będzie ok to mam sobie zadzwonić i zapytać czy już wynik jest. Bo muszę jechać po niego osobiście 🤦 80 km 🤦 powiedzieli że tak poufnych dokumentów nie wysyłają 🤷 24 byłam na rpenatalnych także myślę że 4 czerwca zadzwonię spytać czy już są. Mam nadzieję że nie będą dzwonić i wszystko będzie ok, zaczynam panikowac. Choć tak sobie myślę że już by dzwonili jakby coś było nie tak. W ciąży nr. Miałam ryzyko pośrednie po pappie i dzwonili chyba po 4 dniach. Ale powiedzieli że nie proponują dalszej diagnostyki.
A czy to możliwe ze w 12 tc dopadły mnie nudności 😭😭 nie miałam ich wcześniej 😅
możliwe kochana, pewnie. A ja się tak chwaliłam że mi odpuściły mdłości a kuźwa od wczoraj tak mi niedobrze.
A jak tam Dziewczyny z waszym jedzeniem ?? Bo u mnie kiepsko 🙈 od kilku tygodni nie wiem na co mam ochotę, jem bo jem 😅 mięso dalej mi nie wchodzi ale za to do McDonalda lecę pierwsza 😅
ja też na mięso patrzeć nie mogę. U mnie od początku wjeżdża chleb z pomidorem malinowym., Teraz arbuz i truskawki. A jutro mam zamiar zaciągnąć męża na pizzę suprime do pizza hut
też chce mieć jedno po drugim 😏 myślałam o 2 ale jak się uda to chce mieć i 3 🙂 mamy w domu 5 sypialni więc możemy szaleć 🙂
wow to dużo miejsca. Nam się też zawsze marzyła trójka dzieci ale no życie zweryfikowalo i chyba stanie na dwójce. Za to mąż już rozgląda się za labkiem i ja przeciwna wcześniej. Zero zwierząt bo te straty są najgorsze tak teraz mu powiedziałam że ok będzie labek ale tak za rok, może dwa weźmiemy pieska. Mój mąż w ogóle jest taki że musi być w ruchu. Zawsze rano wstawal brał psa szedł na zakupy, na targ, potem robił nam śniadanko, lecila z małą na plac zabaw, potem zaś z psem spacer. Teraz mu tego strasznie brakuje, nie ma co ze sobą zrobić. Mi w ogóle od zawsze marzyła się adopcja dziecka. Tzn. chciałam mieć 2 swoich a jedno adoptowac ale mąż powiedział że albo swoje albo w ogóle.
A jak będzie życie zweryfikuje
 
Do góry