reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

To witaj w klubie bo ja ważę 98 przy 158cm. Przed ciążą było kilo mniej, ale w styczniu ważyłam aż 101kg bo poroniłam w grudniu i się zaczęłam objadać, jak zobaczyłam co się dzieje to wzięłam się za siebie i zdążyłam schudnąć do 97 a tu niespodzianka. Jak na razie 1 kilo to sądzę raczej ok biorąc pod uwagę, że dużo leżę i jem wszystko na co mam ochotę. Cukier mam w normie chyba że poszaleje ze słodkim i nad tym muszę zapanować. Ciśnienie też muszę mierzyć, ale na razie jest ok i mam nadzieję, że te wyniki z czasem nie będą się pogarszać 😉
Dobrze ze nie jestem sama😃
 
reklama
kiedy wy znajdujecie czas na seriale ? Ja mam czas ale to tylko w pracy ale tu się skupić nie mogę. Ja ostatnio nawet zarzucilam czytanie moich kochanych kryminałów. W tamtym roku przeczytałam ok. 130 książek. A w tym już z jedną walczę prawie 2 miesiące. Nie umiem się skupić na czytaniu. Mam taką gonitwę myśli w głowie..
w 14 tyg.zaczal mnie boleć brzuch i okazało się że wyrostek. Ale powiedzieli że spoko wyrostek to częsta przypadłość kobiet w ciąży poza tym ja już jestem w 2 trymestrze, bezpiecznym i usuna mi go laparoskopowo. Usuneli i zamiast poprawy ja czułam się gorzej, przez 2 tyg. Nic nie jadłam, byłm pod kroplówką i wreszcie zdecydowali się mnie owtorYc. Rozcięli mi cały brzuch od pępka po spojenie łonowe i okazało się że spierdoli** operacje, źle mnie wyczyścili i zrobiło się zapalenie otrzewnej, i zrost co zatkał jelito. Poczyscili mnie, zaszyli i po 2 dniach wypuścili do domu, z zapaleniem pęcherza na które nic nie dostałam 🤦 i tak sobie leżałam w domu i coraz gorzej się czułam aż dostałam plamienia i trafiłam do szpitala. Okazało się że wypuścili mnie z ogromnym zakażeniem, już się sepsa wdawała. Miałam zapalenie błon, płodowych i łożyska i urodziłam martwa córeczkę. Ledwo ja z tego wyszlam, nie wspominając już i tym maluchu. Było mi strasznie ciężko, teraz po córce został mi grób i widok tego małego ciała które nie zapomnę do końca życia. A tych gnojków co mnie operowali mam nadzieję że Bóg osądzi sprawiedliwe.
myślałaś żeby pozwać szpital?
 
moja dygresja była podyktowana czasami w jakich się znajdujemy i takim nawiązaniem do wszechobecnej zmiany ruskich na ukraińskie 😂
Hehe no to fakt w Hiszpanii też tak jest, ale penmnie sporo mniej bo i kulinarnie odchodzi, ani pierogów nie jedzą czy coś. No ale ostatnio na siłowni spotkałam się ze stwierdzeniem ukraiński swing WTF ? Mi się śmiać z tego chce i się trochę z trenerem pokłóciłam na odchodne rzuciłam mu że może też mam zakaz wstępu skoro jestem pół Rosjanka ? Już jest zgoda oczywiście. O ile wspieram Ukrainę bardzo i jestem mocno przeciwna wojnie to słabe jest też takie zakłamywanie rzeczywistości. Przecież russian swing istnieje już w kulturze i w historii, wywodzi się z Rosji carskiej

My już prawie przygotowani do wyprawy życia ale przeraża mnie wizja tak długiego lotu samolotem z takimi maluchami 😭😭
 
Kochana pisałaś już o tym wcześniej ale nie tak szczegółowo. Już wtedy łzy mi leciały ale teraz to jestem w szoku, wściekła i bardzo mocno cię tulę ile przeszłaś. To jest tak niesprawiedliwe, że osoby które powinny nam pomóc i bezgranicznie im ufamy mogą wyrządzić taką krzywdę 😱🤬 Ja wiem że ty nie byłaś w stanie fizycznym i psychicznym ale czy ktoś za to odpowiedział?
chirurgia w moim mieście to umieralnia. Mój tato był tam 3 lata temu po potrąceniu. Miał połamane większość żeber, krwiaka na głowie, przebite płuco i gdyby nie to że ja i moja siostra zrobiłyśmy tam haje to pewnie by go tak do domu wypuścili bez badania, choć i tak wypuścili po 3 dniach. Musiał się na pasku od spodni przymocowanym do łóżka podciągać bo pielęgniarki nie raczyły mu pomóc wstać do kibla. No masakra. Mojej przyjaciółce wycięli tam zdrowy wyrostek, okazało się że miała zapalenie jelit a nie wyrostka. Mojej klientce ucięli zdrowa pierś, bo mysleli że rak, a jak przyszła histopatologii okazało się że to nic rakowego. Osttanio też na grupie z naszego miasta dziewczyna szukała świadków bo jej dziadek zmarł przez zaniedbania właśnie na tym oddziale. Napisalam jej wiadomość że jakby chciala jakiś pozew zbiorowy stworzyc to ja się na to pisze i mam też kilka osób poszkodowanych. Nie zrobiłam z tym nic, podejrzewam że z gnojami bym nie wygrała sama, jak nas będzie więcej to można coś ugrac. Ale póki co dziewczyna milczy.
 
Przepraszam ze nie dawałam znać ale prosto po lekarzu jechaliśmy w podróż do rodzinki i dopiero usiadłam spokojnie 🙂 melduje ze po prenatalnych wszystko jest na swoim miejscu, całe 6,3cm człowieka 🥰 krew tez pobrana także wyniki będą zaktualizowane za kilka dni :) tylko jest umiejscowione na tylnej ścianie i słabo widział i przeszedł na dopochwowe i tak mnie wynaciskal ta głowica ze masakra 🙈 lekarz stwierdził ze nie powie jaka płeć bo musiał się tak nagimnastykować ze nie widział, ale nam się wydaje ze widać na fotce kto tam mieszka 🙈 dla nas płeć nie ważna, ważne ze zdrowe 🥰
 

Załączniki

  • D83B0511-875B-4206-B178-B07C297F5C8D.jpeg
    D83B0511-875B-4206-B178-B07C297F5C8D.jpeg
    229,7 KB · Wyświetleń: 94
Przepraszam ze nie dawałam znać ale prosto po lekarzu jechaliśmy w podróż do rodzinki i dopiero usiadłam spokojnie 🙂 melduje ze po prenatalnych wszystko jest na swoim miejscu, całe 6,3cm człowieka 🥰 krew tez pobrana także wyniki będą zaktualizowane za kilka dni :) tylko jest umiejscowione na tylnej ścianie i słabo widział i przeszedł na dopochwowe i tak mnie wynaciskal ta głowica ze masakra 🙈 lekarz stwierdził ze nie powie jaka płeć bo musiał się tak nagimnastykować ze nie widział, ale nam się wydaje ze widać na fotce kto tam mieszka 🙈 dla nas płeć nie ważna, ważne ze zdrowe 🥰
piękne zdjęcie! 😍 chyba synek, co? 😁
 
Przepraszam ze nie dawałam znać ale prosto po lekarzu jechaliśmy w podróż do rodzinki i dopiero usiadłam spokojnie 🙂 melduje ze po prenatalnych wszystko jest na swoim miejscu, całe 6,3cm człowieka 🥰 krew tez pobrana także wyniki będą zaktualizowane za kilka dni :) tylko jest umiejscowione na tylnej ścianie i słabo widział i przeszedł na dopochwowe i tak mnie wynaciskal ta głowica ze masakra 🙈 lekarz stwierdził ze nie powie jaka płeć bo musiał się tak nagimnastykować ze nie widział, ale nam się wydaje ze widać na fotce kto tam mieszka 🙈 dla nas płeć nie ważna, ważne ze zdrowe 🥰
ale piękna focia 😍
 
kiedy wy znajdujecie czas na seriale ? Ja mam czas ale to tylko w pracy ale tu się skupić nie mogę. Ja ostatnio nawet zarzucilam czytanie moich kochanych kryminałów. W tamtym roku przeczytałam ok. 130 książek. A w tym już z jedną walczę prawie 2 miesiące. Nie umiem się skupić na czytaniu. Mam taką gonitwę myśli w głowie..
w 14 tyg.zaczal mnie boleć brzuch i okazało się że wyrostek. Ale powiedzieli że spoko wyrostek to częsta przypadłość kobiet w ciąży poza tym ja już jestem w 2 trymestrze, bezpiecznym i usuna mi go laparoskopowo. Usuneli i zamiast poprawy ja czułam się gorzej, przez 2 tyg. Nic nie jadłam, byłm pod kroplówką i wreszcie zdecydowali się mnie owtorYc. Rozcięli mi cały brzuch od pępka po spojenie łonowe i okazało się że spierdoli** operacje, źle mnie wyczyścili i zrobiło się zapalenie otrzewnej, i zrost co zatkał jelito. Poczyscili mnie, zaszyli i po 2 dniach wypuścili do domu, z zapaleniem pęcherza na które nic nie dostałam 🤦 i tak sobie leżałam w domu i coraz gorzej się czułam aż dostałam plamienia i trafiłam do szpitala. Okazało się że wypuścili mnie z ogromnym zakażeniem, już się sepsa wdawała. Miałam zapalenie błon, płodowych i łożyska i urodziłam martwa córeczkę. Ledwo ja z tego wyszlam, nie wspominając już i tym maluchu. Było mi strasznie ciężko, teraz po córce został mi grób i widok tego małego ciała które nie zapomnę do końca życia. A tych gnojków co mnie operowali mam nadzieję że Bóg osądzi sprawiedliwe.
To straszne 😢 Bardzo Ci współczuję straty i tego co przeżyłaś :( Lekarzy podaj za to co zrobili, niech prokuratura się nimi zajmie..
 
reklama
Dziewczyny czy wy tez macie obsesje na punkcie jedzenia? Ja wszystko co wkładam do ust sprawdzam w internecie czy można w ciąży, wszedzie mi się wydaje ze może być alkohol i nawet ocet spirytusowy mnie przeraża przez ten spirytus w nazwie. Wszystkie dodatki E… filtruje przez Google czy nie zaszkodzą ciąży. Już mnie to męczy ten cały stres…
Ja tam żre wszystko bez opamiętania na co tylko padnie mój wzrok 🤣🙈
 
Do góry