reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dziewczyny, jaki ja miałam dzisiaj zły dzień, muszę sobie ponarzekać 🙈 Od rana miałam okropny humor, w pracy wszyscy mnie drażnili, miałam ochotę pozabijać, a jak z niej w końcu wyszłam... to wlazłam w gów.no 😆 Cały dzień źle się czułam, od wczoraj mam dziwny ból pleców i biodra, jakbym go stłukła, a nie było takiej sytuacji 🤔 Nie ustają też te kłucia w pochwie, dodatkowo zaczęłam mieć jakąś dziwną wydzielinę... We wtorek będę u lekarza to go o wszystko wypytam. Oby sobota była dla mnie łaskawsza! 🙏
 
Dziewczyny, jaki ja miałam dzisiaj zły dzień, muszę sobie ponarzekać 🙈 Od rana miałam okropny humor, w pracy wszyscy mnie drażnili, miałam ochotę pozabijać, a jak z niej w końcu wyszłam... to wlazłam w gów.no 😆 Cały dzień źle się czułam, od wczoraj mam dziwny ból pleców i biodra, jakbym go stłukła, a nie było takiej sytuacji 🤔 Nie ustają też te kłucia w pochwie, dodatkowo zaczęłam mieć jakąś dziwną wydzielinę... We wtorek będę u lekarza to go o wszystko wypytam. Oby sobota była dla mnie łaskawsza! 🙏
oj też często mam takie dni... łatwo mówić ale... nie przejmuj się ! To na pewno hormony, nic już na to nie poradzimy . Trzeba jakoś załagodzić , włącz ulubioną muzykę, weź przyjemna kąpiel, zapał świeczki i odpocznij ! 🥰
a co do tej wydzieliny , mam nadzieję że to nic groźnego, trzymam kciuki! 💕
 
Ale czego potrzebujesz? 😁
Mogę Ci polecisz i wszystkim Wam w sumie jeżeli chodzi o drogeryjne produkty to podkład Eveline better than skin, no mówię Wam nie ma lepszego! Używam go na sobie od kiedy ttylko się pojawił i jest sztos. W ogóle ostatnio marka Eveline mnie tak zaskoczyła pozytywnie, że ja Teraz prakrycznie na codzień się maluję tylko tą marka 😁 korektory są super, eyeliner precise brush liner najlepszy jaki w życiu miałam dla siebie (podobny do słynnego eyelinera z Kat von d), tusz do rzęs z Eveline z taką mega malutka szczoteczką, puder mineralny Variete, puder rozświetlający też z serii Variete, i kredki do brwi mają super 😁
Rozświetlacz polecam z Sensique albo my secret. A cienie to ostatnio katuje Affect
o mamo taaak , ten podkład to cud ! Używam podkładów z różnych półek cenowych a ten to mój totalny hit 🙈 ja kocham też używac pod tusz do rzęs odżywkę Eveline. Znacie ten sposób ? Rzęsy są dużo dłuższe , grubsze, tusz się nie osypuje :) ♥️
 
Cześć Dziewczyny!

Widzę, że wątek prywatnego forum coraz częściej się pojawia, więc czas się odezwać ;)

Jestem Marta, mieszkam w okolicy Trójmiasta. Jestem mamą cudownej 7latki, w grudniu nasza rodzina się powiększy :)

Badanie prenatalne 01.06, następny dzień wizyta u lekarza prowadzącego. Wstępny termin porodu z OM 14.12.

Podczytuje Was od jakiegoś czasu, chociaż czasem ciężko nadrobić bo jesteście bardzo aktywne na forum :)

Jesteście dla siebie dużym wsparciem dlatego chętnie zostanę z wami jak najdłużej.

Dużo zdrowia!
Ahhh kolejna z Trojmiasta 🤩 witamy!
 
To coś a'la fasola, tylko lepsze ;) U mnie zawsze się jadło gotowane w solonej wodzie, a znowu u męża oprócz tego jeszcze z kawałkiem masła na wierzch (tak, żeby się rozpuściło). A, i niektórzy obierają ze skórek, a inni nie :)
u mnie z sama solą. Raczej się je obrane choć niekiedy wpierdzielam jak leci
 
Dobra udało się zmienić nick ,to jestem ja bajdelka35 ,chce zostać z wami

Termin mam na 19 grudnia, prenatalne 9 czerwca do tego czasu bardzo się stresuje

Czy jest tu ciężarna z większą masa? Obawiam się że na prenatalnych nie bedzie nic widac przez te moje powłoki brzuszne

Mam też problem z ciesnieniem ,biore juz leki
Oby wszystko było dobrze ze mną i dzieckiem
Będę się do was odzywac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry! Piszę dopóki nie zgubię się w ilości postów 😁. Bób jem albo z solą albo z np Maggi i bez skórki ale jak jest miękka to i ona wleci 😁. A dzisiaj na obiad będzie spaghetti 🥰. Już nie mogę się doczekać 😁. Dziewczyny a lubice szparagi zielone długie? I czy też potem czujecie odór podczas oddawania siusiu? Podobno 10% ludzkości to czuje... I tak się stało, że oboje z mężem tak mamy ale zanim zjadłam 1 raz szparagi to mu nie wierzyłam 🤣.
 
Do góry