reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Hej ☺️ witam się na nowo bo trochę się nie odzywałam. Przeraziły mnie te wszystkie straty, musiałam odpocząć psychicznie od tego. Zazdroszczę cudownych zdjęć Waszych Maluszków i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ☺️❤️
teraz już jest dobrze. Codziennie piękne zdjęcia maluszków! Same dobre wieści! Wracaj do nas ❤️
 
reklama
dokładnie. Słuchać trzeba lekarza wiadomo, ale tez trzeba mieć wyobraźnie i umieć rozróżnić zagrożenie od witaminek 😅


„Urodziła, bo zjadła maliny” 😂😂😂😂😂😂😂
Moim zdaniem problem tkwi też w tym kogo się słuchamy. To, że ktoś jest profesorem ginekologii nie znaczy, że ma fakultet z dietetyki ciężarnych 🙄
Tak samo potem: pediatra jest specjalistą od leczenia dzieci, a nie od ich żywienia i jak czasem czytam co pediatrzy zalecają to 😱😱😱

Jesli odrzucamy przykładowe maliny i WSZYSTKO co z nimi związane to nawet seria leków Prena/len dla kobiet w ciąży jest w ten sposób zabroniona 🤷‍♀️
 
Moim zdaniem problem tkwi też w tym kogo się słuchamy. To, że ktoś jest profesorem ginekologii nie znaczy, że ma fakultet z dietetyki ciężarnych 🙄
Tak samo potem: pediatra jest specjalistą od leczenia dzieci, a nie od ich żywienia i jak czasem czytam co pediatrzy zalecają to 😱😱😱

Jesli odrzucamy przykładowe maliny i WSZYSTKO co z nimi związane to nawet seria leków Prena/len dla kobiet w ciąży jest w ten sposób zabroniona 🤷‍♀️
ej masz racje! *spam* jest malinowy! Każdy robi jak uważa, ale maliny są raz w roku w sezonie, korzystam. Tak samo jak korzystam z truskawek mimo ze zabobony mówią, ze dziecko będzie w kropki lub uczulone 😅😅😅



Co do pediatrów.. czasami lepiej zatkać uszy 😅
 
No mój ginekolog właśnie powiedział żeby nie jeść surowego mięsa, surowych ryb, wędzonych ryb, sery plesniowe no i wiadomo alko, papierosy..
W serach pleśniowych chodzi o to, że w innych krajach są one robione przeważnie z niepasteryzowanego mleka. W Polsce to rzadkość, więc ja jak najbardziej na przekąskę czy kolację wcinam smażonego czy pieczonego camemberta z żurawiną 🤤
 
ej masz racje! *spam* jest malinowy! Każdy robi jak uważa, ale maliny są raz w roku w sezonie, korzystam. Tak samo jak korzystam z truskawek mimo ze zabobony mówią, ze dziecko będzie w kropki lub uczulone 😅😅😅



Co do pediatrów.. czasami lepiej zatkać uszy 😅
jejku, jak ja czekam na truskaweczki. Ale takie czerwcowe z ogrodu. Słodkie, bordowe 🙂 mniam .....
 
W serach pleśniowych chodzi o to, że w innych krajach są one robione przeważnie z niepasteryzowanego mleka. W Polsce to rzadkość, więc ja jak najbardziej na przekąskę czy kolację wcinam smażonego czy pieczonego camemberta z żurawiną 🤤
ja się czaje na camembert . Właśnie wiem, że nie bardzo można ale jak zjem kawałeczek nie za często to raczej nie powinno się nic stać 🙂 ja mam fazę czasem na camembert ale nie tak że codziennie. Raz na kilka miesięcy muszę sobie skomentować skonsumować 🙂
 
reklama
Masz stwierdzone przeciwciała anty-d w teście Coombsa?
Miałam to badanie i nie wiem co wyszło, ale chyba ok :))
12+6 i jestem w trakcie odstawiania . Narazie 1 na wieczór przez 7 dni .
Ja będę dzwonić do gin jak się to powtórzy bo narazie czysto
Ja jestem 11+6 lekarka kazała mi do końca wybrać Prolutex, zastrzyki w brzuch, to jeszcze mam na kilka dni + do tego duphaston i mówiła, że jak odłożę Prolutex to mam pilnować by nie zapominać o Duphastonie bo to będzie jedyne wsparcie i mówiła, że to długo będę brała, wypisała receptę na jakieś 5 opakowań. I tak mnie właśnie zaciekawiło z tym odstawianiem. Ja jestem po in vitro i może to też jest inaczej.
 
Do góry