reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
mi pomógł dopiero taki tłusty, 3 godziny gotowany rosołek 🙈 3 godziny się gotował bo wstawiłam, ustawiłam małą moc, żeby ledwo co tak się gotowało i poszłam leżeć. Oczywiście zasnęłam, po 3 godzinach jak się zerwałam z łóżka to prawie kot zawału dostał 😉 a rosolkowi nic, mega pyszny, tłuściutki i klarowny 😁
Właśnie mój mąż pojedzie po rosołek do mojej mamusi🥰 liczę że postawi mnie na nogi. Ja niestety dziś jej nie odwiedzę. Wyściska ją za mnie
 
Ja to długo nic nie pisałam, czytam Wasze posty codziennie 😊
Nie jestem w stanie nic robić, napisać tutaj to wyczyn. Tak mnie ta ciąża rozleniwiła. Dobrze, że do pracy muszę chodzić do października to przynajmniej mam motywacje żeby wstać z łóżka.
Mdłości mijają, ale wczoraj w restauracji się czymś zatrułam i myślałam ze padnę. 😩

Miłego dzionka mamusie 😘
 
Gin (profesor swoją drogą) kilka razy powtarzał, na każdej wizycie żeby nie jeść malin i wszystko co z malinami odstawić. Jeśli lekarz mówi mi takie rzeczy to tego się trzymam. Dla mnie każde, chociaż najmniejsze ryzyko to zawsze ryzyko. Za długo się starałam o tą ciążę zatem jeśli lekarz mówi mi żebym nie jadła malin i nie farbowała włosów to właśnie tego będę się trzymała 🙂
 
Kurcze no myślę że trochę kropli soku malinowego do wody z cytrynka nie zaszkodzi. Moja przyjaciółka jak była w ciazy to jej ginekolog tak kazał jej leczyć chorobstwo 😞
Ja przy chorobie w ciąży to pierwsze co wjeżdża to herbata z sokiem malinowym jak byłam/jestem pod kołderką 😊
Tylko teraz mam problem, bo zawsze w rossku kupowałam sok malinowy, a teraz go nie ma 😭
 
reklama
ja myśle, ze tu nie chodzi o owoce. Przed porodem zaleca się pic napar z LIŚCI malin i to on działa lub udaje ze działa w kierunku porodu. Ale owoce? Nie dajmy się zwariować 😅
Taaak, co niektórzy ginekolodzy czy lekarze na temat ciąży, jedzenia i leków wypowiadają to się włos jeży na głowie.
Zaraz się okaże, że kobieta w ciąży to się tylko powietrzem powinna żywić i to z jakiejś puszczy białowieskiej 🙄
 
Do góry