reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
mnie bolały najbardziej od 6 do 10 tyg. Teraz popuscily ale też nie stoję tyle w kuchni, trochę siedzę, trochę leżę, trochę chodzę. Lekarz mi powiedział żeby spacerować, pływać i powinno być lepiej. Za pływaniem nie przepadam ale spacerowac lubię.
to jest nie do pomyślenia, ale mi też męża siostra co mieszka za granicą powiedziała że tam nie ma tak długiego macierzyńskiego jak u nas. 6 tyg max. Ja akurat uważam że to powinien być wybór kobiety ile chce siedzieć w domu z dzieckiem. Dla mnie pół roku to jest taki max. Ale dla innych to może być za krótko.
A nie możesz na podstawie zaświadczenia o ciąży prosić o lżejsza pracę ? Inne stankwisko?
piękne zdjęcie, moja córka też ma pamiątkę jak ssie palca na zdjecie. I potem tak ssała jeszcze przez prawie 4 lata🤣 nie szło jej oduczyć.
Mi się też wydawało że rwa kulszowa zaczyna mi dokuczać ale popuscilo
no widzisz czasem tak jest, dobrze że dziś dobrze.
My przeważnie w niedzielę do moich rodziców na obiad idziemy, a dodatkowo mama wczoraj urodziny miała to będzie pewnie coś pysznego.
z tymi rozstępami to chyba faktycznie genetycznie bo moja mama nie miała rozstępów i ja też nie mialam po pierwszej ciąży. Co prawda smarowalam się od 4 miesiące takim z ziajki na rozstępy ale nieregularnie. Co do przechodzenia ciąży to moja mama też miała lekkie objawy i w obu ciążach z pracy na porodówkę jechała. Ale ona bardzo tyła w ciąży bo ponad 25kg a ja max. 10kg. Teraz też jem duzo, mało się wyprozniam a waga stoi w miejscu. Niecałe 1kg może poszło do góry.
ja też mam dziwne sny. Dziś miałam piękny bo śniło mi się że byłam na takim pięknym jachcie.
ja właśnie zero pryszczy, cera idealna.
Ja się cały czas smaruję od początku ciąży, tak się boję tych rozstępów. Póki co przytyłam koło 2-3 kg - 11 tydzień. Waha mi się waga.
 
Ja się cały czas smaruję od początku ciąży, tak się boję tych rozstępów. Póki co przytyłam koło 2-3 kg - 11 tydzień. Waha mi się waga.
Polecam produkty palmers i olejek tolpa od drugiego trymestru. U mnie wszystkie kobiety w rodzinie mają rozstępy , ja mam kilka z okresu nastoletniego a w 1 ciąży smarowałam się i nic nie wyskoczyło. Mam nadzieję , że teraz też tak będzie
 
Ja się cały czas smaruję od początku ciąży, tak się boję tych rozstępów. Póki co przytyłam koło 2-3 kg - 11 tydzień. Waha mi się waga.

Czy macie sprawdzone smarowidła na rozstępy chociaż mówią że to genetyczne i u mnie w rodzinie nikt nie miał to może i mnie ominie, ale nie zaszkodzi 😁 lepiej dmuchać na zimne 😁 ja póki co stosuję bio-oil ten naturalny, a po kilku minutach zwykły balsam. Fakt moja skóra jest przyzwyczajona do rozciągania bo jak pozwalam sobie to 20+, a jak stosuję dietę 20-. W szafie rozmiary od S do L😉
 
Co do włosów, cery itd to u mnie nic kompletnie się nie zmieniło, może cera trochę na plus a włosy tylko szybciej rosną. Ale za nastolatki nie mogłam się pozbyć trądziku więc uważam, że bez przesady, wystarczy mi :p
 
reklama
ja wczoraj zrobiłam przepyszna zupę koperkową 😁 dzisiaj do tego makaron z pesto I boczkiem 😁
Dziewczyny ja mam tak strasznie ochotę na polski obiadek u mamy! Marzą. Mi się młode ziemniaczki z koperkiem i wszystkie zupki domowe mamusiowe! A tak najbardziej to botwinka i kalafiorowa 😢 włoskie jedzenie jest przepyszne ale genów nie oszukasz 🇵🇱🤤🤤🤤
 
Do góry