reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Czy przechodziła z was któraś może infekcje pochwy? Pojawił mi się (raz) taki bardzo gesty rozciągliwy/kleisty śluz o zabarwieniu żółto/zielonym. W ciągu dnia normalnie biały. Czy przy infekcji ten śluz żółto/zielony pojawia się cały czas? Jutro mam wizytę, ale chce zapytać kogoś kto już to przechodził, bo ja nigdy chyba infekcji nie mialam.. zmartwiłam się, zwlaszca ze dzisiaj pobolewa mnie cały dzień brzuch i się zdziwiłam tym sluzem w łazience :/
Mi się zdarzało kiedyś grzybicze zapalenie ale to upławy wtedy wyglądają jak twaróg, a twoje przypominają bakteryjne zapalenie, towarzyszy temu brzydki zapach?
 
Czy przechodziła z was któraś może infekcje pochwy? Pojawił mi się (raz) taki bardzo gesty rozciągliwy/kleisty śluz o zabarwieniu żółto/zielonym. W ciągu dnia normalnie biały. Czy przy infekcji ten śluz żółto/zielony pojawia się cały czas? Jutro mam wizytę, ale chce zapytać kogoś kto już to przechodził, bo ja nigdy chyba infekcji nie mialam.. zmartwiłam się, zwlaszca ze dzisiaj pobolewa mnie cały dzień brzuch i się zdziwiłam tym sluzem w łazience :/
A może to po prostu upławy po luteinie?
 
mnie bolały najbardziej od 6 do 10 tyg. Teraz popuscily ale też nie stoję tyle w kuchni, trochę siedzę, trochę leżę, trochę chodzę. Lekarz mi powiedział żeby spacerować, pływać i powinno być lepiej. Za pływaniem nie przepadam ale spacerowac lubię.
to jest nie do pomyślenia, ale mi też męża siostra co mieszka za granicą powiedziała że tam nie ma tak długiego macierzyńskiego jak u nas. 6 tyg max. Ja akurat uważam że to powinien być wybór kobiety ile chce siedzieć w domu z dzieckiem. Dla mnie pół roku to jest taki max. Ale dla innych to może być za krótko.
A nie możesz na podstawie zaświadczenia o ciąży prosić o lżejsza pracę ? Inne stankwisko?
piękne zdjęcie, moja córka też ma pamiątkę jak ssie palca na zdjecie. I potem tak ssała jeszcze przez prawie 4 lata🤣 nie szło jej oduczyć.
Mi się też wydawało że rwa kulszowa zaczyna mi dokuczać ale popuscilo
no widzisz czasem tak jest, dobrze że dziś dobrze.
My przeważnie w niedzielę do moich rodziców na obiad idziemy, a dodatkowo mama wczoraj urodziny miała to będzie pewnie coś pysznego.
z tymi rozstępami to chyba faktycznie genetycznie bo moja mama nie miała rozstępów i ja też nie mialam po pierwszej ciąży. Co prawda smarowalam się od 4 miesiące takim z ziajki na rozstępy ale nieregularnie. Co do przechodzenia ciąży to moja mama też miała lekkie objawy i w obu ciążach z pracy na porodówkę jechała. Ale ona bardzo tyła w ciąży bo ponad 25kg a ja max. 10kg. Teraz też jem duzo, mało się wyprozniam a waga stoi w miejscu. Niecałe 1kg może poszło do góry.
ja też mam dziwne sny. Dziś miałam piękny bo śniło mi się że byłam na takim pięknym jachcie.
ja właśnie zero pryszczy, cera idealna.
Tak, na szczęście mają obowiązek dać mi lżejsza pracę ale to jednak jest i tak ciężko bo kobieta w ciąży powinna mieć spokój, odpoczynek fizyczny. Wiadomo ciąża to nie choroba ale jednak w Polsce to prawo lepiej wygląda ☹️
 
reklama
nie. To było jeden raz, teraz znowu normalny mleczny :/
Ja miałam śluz ok, ale pieczenie u swędzenie... dostałam canesten plus coś jeszcze. Ale to po posiewie...i była to infekcja sprzed ciąży. Druga w życiu 🙈 a wyleczyłam ją teraz, bo lekarz mnie wcześniej trochę olał ( u mnie nie było widać nic w badaniu, miałam tylko dolegliwości )
 
Do góry