reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

U mnie wczoraj to chyba było faktycznie jakieś zatrucie czy coś, bo dzisiaj już czuje się znowu jak ryba w wodzie. Jutro wizyta, mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze! 🥳


Co tam dzisiaj gotujecie?
ja wczoraj zrobiłam przepyszna zupę koperkową 😁 dzisiaj do tego makaron z pesto I boczkiem 😁
 
reklama
Tak wiem, ale nie jest to gwarantem. Ja nie czuje się na siłach. Wiem, że może brzmi to niedorzecznie. Ale tak czuję i jak wszyscy mi dookoła mówią, że jak si urodzi to zapomnę o wszystkim to chyba wolne żarty sobie robią.
Ja tam Cie rozumiem, a moje objawy nie sa nawet az tak upierdliwe. Ale wystarczajaco, zeby chciec juz “wrocic do siebie”. Ciesze sie na dziecko, ciesze sie ciaza, ale zdecydowanie wole siebie w normalnym stanie. Moze pozniej mi sie odmieni 🤷‍♀️ Gdybym sie az tak zle czula, jak Ty, to ostatnie, o czym bym myslala, to kolejna ciaza.
 
M
To moje, to moje😍Mam mieszane uczucia co do swojego imienia, bo skrot Ula bardzo lubie, ale pelne Urszula brzmi troche za surowo, jakos sie nie identyfikuje. Wiec zawsze przedstawiam sie skrotem:) Ale wszyscy mi mowia, ze wszystkie Ule, ktore znaja, to super dziewczyny ;)
Wlasnie Ulcia , Ulka , A Urszula to oficjalnie mysle ze nie bedzie czesto uzywane . Imie raczej mało używane. Moja mama bylaby dumna jesli by żyla.
 
Macie co noc sny ?

Jejcia mi się dziś takie głupoty śniły że szok 🙈 otóż śniło mi się że wynaleźli moja ciążę w ....nodze ! Serio 🙈🤣 wogole to jakieś operacje mi się śniły i inne głupoty ...
Taaaa... już czasami tak...
w poprzedniej ciąży mi się śniło, że rodzę w samochodzie, bo nie zdążyłam dojechać do szpitala - i to zawsze mniej więcej w tym samym miejscu - mąż się potem śmiał jak mu opowiadałam, że zabrakło mi tylko 1 km do szpitala 🤣
 
Dziewczyny czy u was tez pojawiły się pryszcze? Zawsze miałam piekna gładka skore żadnych krost,No raz na rok przed okresem a teraz codziennie jakieś paskudztwo :(
Mi się strasznie szybko przetłuszczają włosy - wczoraj popołudniu myłam, a już czuję, że nieświeże i że bym znowu umyła 🙄
 
To ja nie wiem co zrobimy z imieniem jeśli to rzeczywiście chłopiec :( łudzę się że jednak to dziewczynka i nie podejmujemy tematu. Z dziewczynkami nie mieliśmy problemu z imionami ale z chlopiecymi będzie problem. Nic mi się nie podoba od zawsze nie podobały mi się męskie imiona. A teraz jeszcze musi się dobrze wymawiać dla Hiszpanów i Turków i Polaków więc dodatkowo bardzo zawężony wybór
 
Tak wiem, ale nie jest to gwarantem. Ja nie czuje się na siłach. Wiem, że może brzmi to niedorzecznie. Ale tak czuję i jak wszyscy mi dookoła mówią, że jak si urodzi to zapomnę o wszystkim to chyba wolne żarty sobie robią.


No ja bym bez zwolnienia nie wyrobiła w mojej pracy. A dwa to jest nieciekawa atmosfera i w ogóle. Fałszywie prorodzinni są, a jak były dziewczyny co ich dzieci chorowite to albo umowy nie przedłużali albo zwolnienie dostawały z pracy, a ostatnio się jeszcze bardziej zaostrzyło. Szkoda, że za prawdziwych leserów się nie biorą tylko za normalnych ludzi jak zawsze...
Taaaa.... uwielbiam te teksty 🤬 i poród też się już chwilę po zapomina, a potem to już się w ogóle nie pamięta 😒 No to ja może jakaś dziwna jestem, ale jednak pamiętam 😖

Rozumiem, też pracowałam w takiej firmie - wieczne ale, że ja zwolnienia na dziecko biorę, przytyki i w ogóle - w końcu znalazłam inną pracę i się stamtąd zwolniłam. A jak mi dawali świadectwo pracy to się okazało, że przez kilka lat wzięłam na dziecko w sumie 7 dni zwolnienia !
W obecnej wszystko zależy od konkretnego szefa - miałam takiego co to uważał, że rodzina najważniejsza, a nie praca i wtedy było aż za bardzo ok 🤪 przy ostatnim to do mnie całą ciążę wydzwaniał czy wracam ze zwolnienia czy nie jak się tylko kończyło 🤦‍♀️
 
może chociaż jakieś frytki w zamrażalniku?
Paluszki rybne najczęściej jemy z kluskami ;)
Nigdy nie jadłam z kluskami, ale że jakie te kluski? 😛. Zawsze fryty albo ziemniaki. No ale ogólnie to mi ziemniaki nie podchodzą ostatnio. Wczoraj u mojego siostry byliśmy na obiedzie to zjadlam tyle ziemniaków co jej córeczka 🤣🤣 ba chyba ona więcej zjadła ode mnie. No i jak na nieszczęście nie mam nic "związanego z ziemniakami" w zamrażarce 🤣
 
reklama
Do góry