reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

ja też na 19 ale ja akurat chciałam późniejsze godziny żebym ani ja ani mąż nie musieli brać wolnego, a też musimy dojechać tyle km na badanie. Ale będę w pracy do 17 to głowa zajęta będzie
pamiątaj że odejście objawów nic nie znaczy, tak samo jak ciągłe objawy. Powiedziała to ta co w niedzielę zrobiła panikę bo cycki przestały boleć🤦 Ja też świruje jak coś mi popuści. Ale jak w poniedziałek zobaczyłam malucha całego i zdrowego to już tak nie przywiązuje do tego wagi. Wczoraj i przedwczoraj miałam straszne mdłości cały dzień ale piersi bolały mniej. A dziś mniejsze mdłości ale cyce w nocy strasznie bolaly. Zauważyłam że nie bolą jak chodzę cały czas w biustonoszu.
Ja nadal czasami mam taki ból lekki podbrzusza jak na okres. Zakluje mnie brzuch, podbrzusze, pochwa...
kurde ja też panikuje że może rwa kulszowa. Jak za długo stoję w kuchni (tylko w kuchni 🤣) albo źle stane to kłuje mnie prawy pośladek, ale jak się położę to przechodzi. Idzie coś na ta rwę zaradzić?
ale jest wszystko ok i to jest ważne 🙂
ja za każdym razem mam NFZ i czuję że jest profesjonalnie zrobione. Przeciez to robi ta sama osoba co prywatne, tylko my mamy je bezpłatne 🙂
No niby tak, ale jakoś mnie dobił fakt że muszę być przy tym sama :( u Ciebie mogła być osoba towarzysząca?
 
reklama
Hej, umówiłam się na prenatalne 21 czerwca, to będzie 12+1. Tylko strasznie się boje bo są na NFZ, że zostaną zrobione na odpier.... I dodatkowo nie może być osoby towarzyszącej a chciałam mieć męża obok w razie wu :( macie jakieś doświadczenie z USG prenatalnym na NFZ? Mam nadzieję ze nie będzie źle... Przy okazji USG będę miała pobranie krwi do Pappy.
no nie wierzę 😉 też mam prenatalne 21 czerwca 😉 ale krew chyba pójdę oddam dzień wcześniej 😉 jak dzwoniłam podpytać to mi babka mówiła że jak pobiorą mi krew w poniedziałek to wyniki pappy będą na wtorek na USG to możliwe ?

Kurcze dziwne, że nie możesz wziąć męża dziewczyny pisały że to dla faceta mega przeżycie 🙂
 
no nie wierzę 😉 też mam prenatalne 21 czerwca 😉 ale krew chyba pójdę oddam dzień wcześniej 😉 jak dzwoniłam podpytać to mi babka mówiła że jak pobiorą mi krew w poniedziałek to wyniki pappy będą na wtorek na USG to możliwe ?

Kurcze dziwne, że nie możesz wziąć męża dziewczyny pisały że to dla faceta mega przeżycie 🙂
No właśnie 😭 a bardzo chciałam żeby był przy mnie... Pani w rejestracji powiedziała że nie ma takiej opcji... Z tego wszystkiego chyba wolałbym zapłacić i zrobić prywatnie żeby mąż mógł przy tym uczestniczyć...
 
No właśnie 😭 a bardzo chciałam żeby był przy mnie... Pani w rejestracji powiedziała że nie ma takiej opcji... Z tego wszystkiego chyba wolałbym zapłacić i zrobić prywatnie żeby mąż mógł przy tym uczestniczyć...
Mój też nie może być :( a chodzę prywatnie... Przykro mi bo w 1 ciąży mąż też nie mógł być , miał ważny wyjazd służbowy i nie było go ponad tydzień w domu. Nie dało się tego przełożyć. Teraz nie można bo epidemia.. wizyty w maseczkach itd rozumiem , ale bez męża przykro :( ale są rzeczy na które wpływu nie mamy , będę musiała kolejny raz dać radę 👍
 
No właśnie 😭 a bardzo chciałam żeby był przy mnie... Pani w rejestracji powiedziała że nie ma takiej opcji... Z tego wszystkiego chyba wolałbym zapłacić i zrobić prywatnie żeby mąż mógł przy tym uczestniczyć...
ewentualnie można spróbować tak i tak . A dostałaś skierowanie do konkretnego lekarza na NFZ, może u innego byłoby inaczej
 
reklama
Do góry