reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ja wczoraj miałam taki że musiałam wziąć jedną nospe. Z tymi objawami to ja też prawie nie mam, tylko czasem coś się przypomną.
to jest straszne. Mnie na początku tak mdlilo rano, ze nie byłam w stanie zjeść śniadania. Napady głodu co chwile.. a teraz? Gdybym nie była swiadoma, nie wiedziałabym ze jestem w ciazy 😅 piersi nawet bola mnie jak chcą. Raz bola, raz nie. I to samo z podbrzuszem…
 
reklama
to jest straszne. Mnie na początku tak mdlilo rano, ze nie byłam w stanie zjeść śniadania. Napady głodu co chwile.. a teraz? Gdybym nie była swiadoma, nie wiedziałabym ze jestem w ciazy 😅 piersi nawet bola mnie jak chcą. Raz bola, raz nie. I to samo z podbrzuszem…
tzn nie straszne, bo powinnysmy się cieszyć ze objawy odeszły, ale no chyba mając objawy byłam spokojniejsza.. a teraz myśle ze ‚Może coś nie tak…
 
Ja na 10. Już przedwczoraj w nocy głupoty mi się śniły 🤦‍♀️😑😖
Ja miałam okropną noc nie mogłam miejsca sobie znaleźć. I na mojej połowie i na męża i w poprzek i po przekątnej 😵 wgl cały czas mi niedobrze było, wieczorem apap na ból głowy... Dobrze, że Mężu na nocce był w pracy to nie widział jak cudowałam 😂.. Ogólnie cały czas mam na żołądku uczucie jakbym się najadła chleba i on cały czas się tam trawił i trawił. Coś okropnego...
patrząc na ilosc już badań prenatalnych, laski! Jak ten czas leci!!

Ja wizytę mam 23 a już świruje.. objawy odeszły i już tysiące myśli mi się udzielają, mimo ze z córka miałam tak samo i było wszystko dobrze. Mam nadzieje, ze w poniedziałek odetchne z ulga. :)



Miewacie jeszcze czasami bóle podbrzusza? Ale takie, ze poprostu czujecie, nie ze taki ból ze trEba brać tabletki.
Czasem odczuwam. Takie coś ni to ból ni to co. Niezbyt przyjemne 😁 ale nie trzeba tabsów 😁

Powodzenia moim współwizytującym dziś ✊
 
patrząc na ilosc już badań prenatalnych, laski! Jak ten czas leci!!

Ja wizytę mam 23 a już świruje.. objawy odeszły i już tysiące myśli mi się udzielają, mimo ze z córka miałam tak samo i było wszystko dobrze. Mam nadzieje, ze w poniedziałek odetchne z ulga. :)



Miewacie jeszcze czasami bóle podbrzusza? Ale takie, ze poprostu czujecie, nie ze taki ból ze trEba brać tabletki.
Ja wlasnie od wczoraj jakiś ból biodra i dzisiaj rano biodro i prawa strona jakby podbrzusza, trochę mnie to martwi ale mdłości dają o sobie znać więc to mnie trochę uspokaja. Wizyta za tydzień 🙈
 
Ja miałam okropną noc nie mogłam miejsca sobie znaleźć. I na mojej połowie i na męża i w poprzek i po przekątnej 😵 wgl cały czas mi niedobrze było, wieczorem apap na ból głowy... Dobrze, że Mężu na nocce był w pracy to nie widział jak cudowałam 😂.. Ogólnie cały czas mam na żołądku uczucie jakbym się najadła chleba i on cały czas się tam trawił i trawił. Coś okropnego...

Czasem odczuwam. Takie coś ni to ból ni to co. Niezbyt przyjemne 😁 ale nie trzeba tabsów 😁

Powodzenia moim współwizytującym dziś ✊
No ja wstałam z bólem brzucha i kręgosłupa, bo mój mnie dosłownie wgniótł swoją nogą w materac 😖 nigdy wcześniej się to nie zdarzyło... 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry