reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Kto jeszcze dołącza do mnie, z ilością wyprysków na twarzy i okropnie pogorszonej cery? 🙈🤦🏻‍♀️ Aż nie mogę na siebie w lustrze patrzeć 🥺
O tak.... Dramat totalny co się podziało z moją twarzą, jakbym wysypkę dostała

Dziewczyny mam taką zagwozdkę. Czy dzwonić do przychodni i poprosić o przepisanie duphastonu z racji tego że te plamienie nadal mam? Bo za 2 dni skończę tabletki a wizyta dopiero 18stego 😱 i nie wiem co robić.
Jest taka aplikacja medicept. Klientka mi poleciła, bo korzysta. Tam się rejestresujesz i klikasz jaki lek potrzebujesz, opisujesz tam po co Ci on na co itd, płacisz 30 zł i tam lekarze weryfikują i dostajesz erecepte.
Ja jeszcze nie korzystałam, ale w razie wu mam
 
Ja dzisiaj 10+5 i powiem Wam, że dokładnie od 10+0 lepiej się czuję, mam więcej energii. Na szczęście nie miałam mdłosci ani nic takiego od początku, ale podejrzewam, że gdybym miała to też by przeszły 😁 Jedynie co to przy dłuższym staniu lub chodzeniu bolą mnie pośladki, głównie prawy. Jak mąż pomasuje i po ugniata to jest dużo lepiej. Muszę w końcu wybrać się do rodzinnego po skierowanie na rehabilitację. Jeszcze usg piersi i do dentysty iść, ja nie wiem kiedy ja to wszystko zrobię 🙈
 
Ja dzisiaj 10+5 i powiem Wam, że dokładnie od 10+0 lepiej się czuję, mam więcej energii. Na szczęście nie miałam mdłosci ani nic takiego od początku, ale podejrzewam, że gdybym miała to też by przeszły 😁 Jedynie co to przy dłuższym staniu lub chodzeniu bolą mnie pośladki, głównie prawy. Jak mąż pomasuje i po ugniata to jest dużo lepiej. Muszę w końcu wybrać się do rodzinnego po skierowanie na rehabilitację. Jeszcze usg piersi i do dentysty iść, ja nie wiem kiedy ja to wszystko zrobię 🙈
mnie też przy dluzszym staniu bolał prawy pośladek, albo jak źle stanęłam ale przeszło. Mój z zawodu masażysta ale co ja się naprosze o masaż🤦 tak długo prosiłam aż samo przeszło 🤣 tylko nie mogę stać w kuchni 😀
A mi jedna apka pokazuje że jutro 11 tydzień a druga pokazuje że 10+5🤦 także ja stwierdzam że już prawie 11
 
mnie też przy dluzszym staniu bolał prawy pośladek, albo jak źle stanęłam ale przeszło. Mój z zawodu masażysta ale co ja się naprosze o masaż🤦 tak długo prosiłam aż samo przeszło 🤣 tylko nie mogę stać w kuchni 😀
A mi jedna apka pokazuje że jutro 11 tydzień a druga pokazuje że 10+5🤦 także ja stwierdzam że już prawie 11
No właśnie i to jest przykre... Ja to samo muszę się naprosić o ten masaż, pojęczeć z bólu, aż w końcu to zrobi. Ale nie czuję, żeby to robił z przyjemnością, że mi pomaga...
 
Cześć Wam, jestem Nikola aktualnie 8/9 tydzień ciąży i pierwsza ciąża. 😁 Według miesiączki termin 21.12, ale według usg 24.12. Usg pierwsze w 4 tygodniu nic nie było widać, kolejne usg w 7 tygodniu i już serduszko biło 🥰 Teraz czekam na badania prenatalne z krwi mam 26.05, a usg prenatalne na 31.05.
Miło Was poznać 😊
 
Cześć Wam, jestem Nikola aktualnie 8/9 tydzień ciąży i pierwsza ciąża. 😁 Według miesiączki termin 21.12, ale według usg 24.12. Usg pierwsze w 4 tygodniu nic nie było widać, kolejne usg w 7 tygodniu i już serduszko biło 🥰 Teraz czekam na badania prenatalne z krwi mam 26.05, a usg prenatalne na 31.05.
Miło Was poznać 😊
Witamy i gratulacje! ❤️ Fajnie, że jeszcze dołączają kolejne dziewczyny, razem zawsze raźniej :)
 
reklama
Hej, ja tak nie uważam bo ja serca nie widziałam a prezanatle miałabym za 5 tyg dopiero. Tu są dziewczyny z terminem na listopad i to dla mnie też daleką przyszłość😊
Dlatego pisałam że nie wyganiam - po prostu uważam że z młodą sztuczniową ciąża ktoś się może lepiej czuć z dziewczynami na takim samym momencie ciąży - pamietam jak na mojej poprzedniej grupie dziewczyny przeżywały że są „tyle w tyle” i stad taka podpowiedź ;)
 
Do góry