reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Nieee, od słodyczy i od kawy odrzuciło mnie kompletnie. Nawet owoce często wydają się za słodkie i szukam tych kwaśniejszych. Ponoć ciągoty na słodkie to na dziewczynkę (na 50%) ;)

Oo nie wiedzialam 😊, mnie na samym poczatku tez odrzucilo od slodkiego, wszystko zaczelo sie od sledzika z cebula, dopiero pozniej wjechaly platki z mlekiem 😅 no coz, okaze sie po badaniach za miesiac :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie w ciąży z córką w 1 trymestrze odrzucało od kawy ;)
Kurna mnie kilka dni przed zrobieniem testu odrzuciło od kawy. Nie mam ochoty na słodycze bo są za słodkie. Coś tam dziabne ale bez szału. W ogóle mam wstręt prawie do wszystkiego.. Od kilku dni doszły mi wymioty. Tak raz dziennie... Normalnie już mi się płakać chce 🙈
 
Oo nie wiedzialam 😊, mnie na samym poczatku tez odrzucilo od slodkiego, wszystko zaczelo sie od sledzika z cebula, dopiero pozniej wjechaly platki z mlekiem 😅 no coz, okaze sie po badaniach za miesiac :D
U mnie owoce i słodkości wchodzą jak nie wiem, za to śledzik i inne to nie dałabym rady, od kawy tez mnie odrzuciło chociaż przed ciążą byłam kawoholiczką i piłam 3 dziennie 😁🙈
 
Kurna mnie kilka dni przed zrobieniem testu odrzuciło od kawy. Nie mam ochoty na słodycze bo są za słodkie. Coś tam dziabne ale bez szału. W ogóle mam wstręt prawie do wszystkiego.. Od kilku dni doszły mi wymioty. Tak raz dziennie... Normalnie już mi się płakać chce 🙈
Kochana spróbuj suplementować wit B6 w małych dawkach (do 50mg), nie miałam wymiotów ale bardzo pomogło mi na nudności.
 
reklama
Do góry