reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Mnie w ciąży z córką w 1 trymestrze odrzucało od kawy ;)
Ja w drugiej ciąży kompletnie nawet nie podchodził zapach kawy, a co dopiero smak, w ogóle nie mogłam patrzeć na kawę, bo od razu na wymioty zbierało, urodziłam chłopczyka :) pierwsza ciąża od początku do końca bez jakichkolwiek objawów i też chłopczyk :) więc ja w ogóle nie wierzę w teorie, że słodkie na dziewczynkę, wymioty też na dziewczynkę itp.. ;)
 
reklama
Ja jestem za grupa prywatna ale proponuję ja otworzyć za jakiś czas po prenatalnych jak będziemy już bardziej pewne i w bezpieczniejszym położeniu niż teraz ;) na fb też bym dołączyła ale myślę że dużo osób się cieszy tym że tutaj jest się anonimowym...

Jeśli chodzi o badania w lekarza to na te z karty ciąży chodzę bez męża bo luxmed zabrania osób towarzyszących ale na prenatalne go jak najbardziej wezmę bo to całkowicie prywatnie i wtedy można co się chce 🙂. On bardzo chce zobaczyć dzidzi 😊.

U mnie dziś 10+3. Uwielbiam kawe ale obecnie nie jestem w stanie jej pić (od kilku tygodni). Od wczoraj mam wrażenie że mam mniejsze mdłości co mnie nastraja pozytywnie 😊. Przynajmniej te rano są lżejsze.

Jestem na L4 od pierwszej wizyty ale faktycznie lekarz średnio do tego podchodzi xD. No ale wypisał. Obecnie mam do 23maja włącznie czyli do kolejnej wizyty. Jak będę się dobrze czuła (mdłości odejdą) to raczej wrócę do pracy bo planuje te wakacje jak wszystko będzie dobrze i wolę na nie jechać na urlopie niż na L4 🙂.
 
powiem, ostatecznie ze z córka mam lekarza na NFZ i muszę to ogarnąć jakoś. Mam nadzieje, ze nie będzie kręcić nosem. 😒
Tylko, żeby faktycznie wystawił Ci taki lekarz zwolnienie, bo jak będzie od ginekologa to trochę może nie pasować do córki, no zależy też w jakim jest wieku 😉
 
Jeździcie na rowerze w pierwszym trymestrze? Tak mnie kusi przy pięknej pogodzie jestem 9+4.... Oczywiście po osiedlu i typowo rekreacyjnie, rowerek wygodny :)
 
Jeździcie na rowerze w pierwszym trymestrze? Tak mnie kusi przy pięknej pogodzie jestem 9+4.... Oczywiście po osiedlu i typowo rekreacyjnie, rowerek wygodny :)
mi dzisiaj powiedziała, że w granicach rozsądku można jak najbardziej jeździć na rowerze. Bieganie, ćwiczenia też dozwolone ale oczywiście bez przesady z tymi treningami 🙂
 
reklama
Do góry