reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Czy wy tez tak pochlaniacie slodycze? ja nie moge sie opanowac, a wiem, ze musze bo to juz zaszlo za daleko 😦
Nieee, od słodyczy i od kawy odrzuciło mnie kompletnie. Nawet owoce często wydają się za słodkie i szukam tych kwaśniejszych. Ponoć ciągoty na słodkie to na dziewczynkę (na 50%) ;)
 
reklama
Dziewczyny, a czy za jakiś czas nie powinnyśmy pomyśleć o tym, żeby ten wątek stał się prywatny? Podobno jest taka opcja na forum. Dałybyśmy czas osobom, które nas podczytują, na to, żeby dołączyły. Mam wrażenie, że wraz z biegiem ciąży będzie tutaj więcej prywaty, a forum jest jednak otwarte. To tylko taka luźna myśl ☺️
Jestem za jak najbardziej.

Przykre, ale bardzo prawdziwe niestety 😖
Też tak myślę... Jak same nie zadbamy o nasze interesy to nikt o tym nie będzie pamiętał, że poświęcamy się dla pracy. Mam przykład na znajomej. Ciągle na l4... Ja dopóki stałej umowy nie dostałam w pracy to chora przychodziłam... A ona po l4 przyszła podpisała umowę na stałe i na drugi dzień poszła na l4. Dlatego przestałam patrzeć co się komu podoba i czy jest dużo pracy i czy ktoś to zrobi czy nie. 🤟😁

Przepraszam dziewczyny że tak mało też oststnio się udzielam. Ale męczą mnie te mdłości, ból głowy i w ogóle... Do tego w głowie mi się nadal nie mieści, że ginekolog nie chciała mi dać zwolnienia 🙄 bo za wczesna ciąża. Jak ja nie dałabym rady pracować mając pracę stojąca przy kompie plus dźwiganie. Normalnie tragedia.

Nadrobilam czytanie i bardzo mi przykro z powodu tyłu strat. Ale tak jak piszecie - natura wie lepiej. No i z dwojga złego wole aby natura za mnie to robiła niż ja musialabym się decydować...
 
Do góry