reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

W sumie dobre tłumaczenie 😁 ja to się zawsze wkur***łam, bo zapisywali co 5 minut, a każda z 20 minut siedziała, więc nie dziwota, że opóźnienia. Teraz u mojego doktorka są opóźnienia, ale nie zawsze, raz czekałam ponad godzinę. Tutaj nie robią zapisów dla ciężarnych co 5 minut tylko większe odstępy czasu 🙏
+ grunt ze nie jest to lekarz który z zegarkiem w reku liczy czas i wyprasza. :D bo już chyba nawet tu ktoś o takim lekarzu pisał😡
 
reklama
Dziewczyny, a intersowalyscie się już tymi podupnikami do samochodów? Czy jakimiś adapterami, czy jak to tam się nazywa 🙈🙈 ja oglądałam, ale są przeróżne i takie rozstrzaly cenowe, że już sama nie wiem, a bezpieczniej bym sie czuła w samochodzie mając to
podupnik 😂😂😂❤️❤️❤️ kocham 😅
Ja nie używałam w pierwszej ciazy, teraz jeśli kupie to w momencie jak już będzie brzuch 🥑, bo planuje jeździć do pracy do października, a pokonuje dłuższa trasę. :)
 
Jestem po 😍😍😍😍
Wszystko ksiazkowo, mamy serduszko, popłakałam się 🥹🥹🥹🥹
Następna wizyta 30.05, prenatalne 13.06 🥹🥹🥹
 

Załączniki

  • 6EE790AF-3B24-48C7-B393-D56378274F15.jpg
    6EE790AF-3B24-48C7-B393-D56378274F15.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 104
5 minut to przecież wywiad, a gdzie rozebrać się ubrać, zbadać.. szaleni 😅😅

+ grunt ze nie jest to lekarz który z zegarkiem w reku liczy czas i wyprasza. :D bo już chyba nawet tu ktoś o takim lekarzu pisał😡
No u mojej poprzedniej lekarki tak było, że każda pacjentka zapisana co 5 minut, nie ważne, czy pierwsza wizyta, czy w ciąży czy monitoring, każda co 5 minut...
Tutaj pytają o to co to za wizyta, na monitoring to wiadomo, że szybciutko, a jak pierwsza wizyta czy ciężarna to już więcej czasu przeznaczają. Doktorek na szczęście nie pogania, sama kiedyś mu mówię, że dobra uciekam, bo byłam ostatnia, a wiedziałam, że się spieszy to mi powiedzial, że absolutnie żebym na to nie patrzyła, bo on będzie dla mnie tyle czasu ile będę potrzebować i jak mam jakieś jesCze pytania, to żebym śmiało pytała.
podupnik 😂😂😂❤️❤️❤️ kocham 😅
Ja nie używałam w pierwszej ciazy, teraz jeśli kupie to w momencie jak już będzie brzuch 🥑, bo planuje jeździć do pracy do października, a pokonuje dłuższa trasę. :)
Hahaha ❤️❤️ no ja właśnie lubię jeździć samochodem, ostatnio jechaliśmy z mężem do znajomych i zdziwił się, że ja chciałam kierować, ale parę dni nie prowadziłam, i tęskniłam za tym 😅 i mnie jazda samochodem relaksuje. Zwłaszcza jak jadę sama i nikt nie krzyczy na mnie "wolniej jedź!" " hamuj już!" itd itd 🙈
Może któraś juz kupiła jakiś poddupnik to nam podpowie 😁
 
reklama
Do góry