reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Załączniki

  • 20220428_134044.jpg
    20220428_134044.jpg
    540,2 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Cudownie jak można na swoje dzieciątko popatrzeć 😍❤ a byłaś ze swoim mężem?? Towarzyszył Ci?
Taaaak ❤️ teraz też mąż mi powiedział że mam tak umówić prenatalne żeby mógł na nie iść ❤️ choć do lekarza do gabinetu też by mógł ale powiedział że dopiero wtedy jak będzie USG przez brzuch 🤣
 
Taaaak ❤️ teraz też mąż mi powiedział że mam tak umówić prenatalne żeby mógł na nie iść ❤️ choć do lekarza do gabinetu też by mógł ale powiedział że dopiero wtedy jak będzie USG przez brzuch 🤣
Hahaha takie samo ma mój podejście 🙈🤣 powiedział mi że nie będzie patrzeć jak inny mi coś wkłada a on ma siedzieć i na to patrzeć 🤣🤣 faceci 🙈😅
 
Ja mam dokładnie to do zrobienia 😄 szczerze nie wiem co tam pisze kilka tylko umiem rozczytać 🤣
O rany nie wiem co tam pisze 🤣
Ale ja robiłam takie toxoplazmoza igg i igm HIV hbs vdrl i odczyn coombsa a takie jak morfologia mocz TSH i glukozę dała mi na skierowanie lekarka rodzinna
 
O rany nie wiem co tam pisze 🤣
Ale ja robiłam takie toxoplazmoza igg i igm HIV hbs vdrl i odczyn coombsa a takie jak morfologia mocz TSH i glukozę dała mi na skierowanie lekarka rodzinna
Pierwsze 4 odczytam a co tam dalej to nie wiem 😅
Lekarka rodzinna ? Może też wypisać? A ja tam zapisze się do ginekologa na NFZ niech da na wszystko skierowanie 🙈😅 chyba nie będą na mnie krzyczeć co jak po skierowanie przyjdę? 🙈🤣
 
reklama
Do góry