reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dziewczyny a Wy też dostaliście do książeczki jakąś książeczkę czy masz depresję ? 😂 Myślałam że padnę u doktorki jak mi to dała . 3 ciąże przeżyłam a tu takie rzeczy 😂 nawet teczuszke dostałam żeby dokumentów nie pogubić 😱😱😱
Ja pewnie jutro u położnej dostanę, bo oni tu podchodzą mega poważnie do takich rzeczy :) Ja się w sumie z tego cieszę, bo zahaczyłam kilka razy w życiu o tą chorobę i nikomu nie polecam. A hormony jednak wariują.
 
reklama
Ja pewnie jutro u położnej dostanę, bo oni tu podchodzą mega poważnie do takich rzeczy :) Ja się w sumie z tego cieszę, bo zahaczyłam kilka razy w życiu o tą chorobę i nikomu nie polecam. A hormony jednak wariują.
No rozumiem ale zdziwiłam się bardzo , jednak 5 lat temu rodziłam i takich rzeczy nie było 😂
Jeszcze się zdziwiłam że od 20 tyg muszę mieć swoją położna w POZ szok !
 
Dziewczyny a Wy też dostaliście do książeczki jakąś książeczkę czy masz depresję ? 😂 Myślałam że padnę u doktorki jak mi to dała . 3 ciąże przeżyłam a tu takie rzeczy 😂 nawet teczuszke dostałam żeby dokumentów nie pogubić 😱😱😱
Książeczki żadnej takiej nie dostałam ale teczuszke na dokumenty tez mam, mój doktor zawsze daje, jak juz kartę założy 🙂
Takie dziś jadłam ! 😋😋😋
O rany każda tu chyba dziś kopytka jadła 😂😂😂😂
ja nie jadłam 😁 ale jak was wczoraj poczytałam to mi się z kolei placków ziemniaczanych zachciało, już zamówiłam piątkowy obiad u mamy, bo tam najlepsze 😁🥰
 
No rozumiem ale zdziwiłam się bardzo , jednak 5 lat temu rodziłam i takich rzeczy nie było 😂
Jeszcze się zdziwiłam że od 20 tyg muszę mieć swoją położna w POZ szok !
ja miałam w szkole rodzenia odrazu położna, właśnie od 20tc. Później przyjeżdżała do mnie na wizyty do domu, to była fajna opcja. :D położna w wuje przez rok po porodzie była zawsze pod tel. U takiej z przychodni pewnie bym takiej opieki nie miała 😅
 
No rozumiem ale zdziwiłam się bardzo , jednak 5 lat temu rodziłam i takich rzeczy nie było 😂
Jeszcze się zdziwiłam że od 20 tyg muszę mieć swoją położna w POZ szok !
Akurat to super sprawa... Ja wiem co to za choroba , doświadczyłam i nie życzę nikomu. Nasza znajoma powiesiła się miesiac po porodzie, depresja poporodowa. O tym trzeba mówić , pytać , nagłaśniać.
 
reklama
No rozumiem ale zdziwiłam się bardzo , jednak 5 lat temu rodziłam i takich rzeczy nie było 😂
Jeszcze się zdziwiłam że od 20 tyg muszę mieć swoją położna w POZ szok !
Akurat to super sprawa... Ja wiem co to za choroba , doświadczyłam i nie życzę nikomu. Nasza znajoma powiesiła się miesiac po porodzie, depresja poporodowa. O tym trzeba mówić , pytać , nagłaśniać.
No właśnie, ja kiedyś też bym się pewnie zdziwiła i zareagowała jak @Agnesco więc rozumiem reakcję, ale jak ktoś się zetknie chociaż pobieżnie to wie, że to jest poważny problem. I super, że coś się zaczyna w tym temacie zmieniać. @Marcowa22 przykro mi z powodu Twojej znajomej :(
 
Do góry