reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dziewczyny , ale Wam zazdroszczę tych zachcianek. Ja mam takie mdłości i wymioty , że nawet woda mnie obrzydza 😂🙈. Nie wiem już co jeść , co pić żeby dać radę funkcjonować... Korzystajcie , że możecie wcinać ♥️ mi waga leci w dół , czuje się fatalnie..
Mąż mi dziś upiekł bułeczki wrocławskie , zjadłam jedna z maslem. Tylko to się przyjęło , choć mdłości miałam po tym okropne.
Mam lekarza w czwartek , to będzie 8 + 3. Stresuje się
Mam tak samo. Jak rano popijam eurhyrox samą woda to pozniej mnie mdli. Nie wiem co mam jeść. Zmuszam się żeby cokolwiek. Jedyne po czym mnie nie zmulilo to kebab. 🤣🤣🤣
Normalnie już sama nie wiem co pić i jeść. Kupiłam mus owocowy to dwa dni go męczyłam....
 
reklama
A ja dziś wyjade z innej beczki.
Kobiety, co z tym seksem teraz? Bo ja dziwnie odseparowałam męża na czas przyjmowania tabsow dopochwowo. On mnie pyta i podchody robi a ja jakoś opór stawiam bo się boje ze coś uszkodzimy 😆
Ja sie tak zle czuje i tak jestem zestresowana, ze chyba do 1 usg się wstrzymamy 🙈 poza tym dzisiaj przeczytałam w apce, ze po seksie (szczególnie w 1 trymestrze) mogą się pojawić małe, niegroźne krwawienia. Tylko potem rozkminiaj czy to przez ten seks czy jednak co innego.. ehh nie, dziękuję. 😀 Jeśli na usg wszystko wyjdzie w porządku to na pewno wrócimy do takich przyjemności :) i jeśli wróci ochota 😀
 
Ja po becie byłam od razu na wizycie i był sam pęcherzyk. Niestety na kolejną wizytę kazała po 3 tygodniach, zostało mi jeszcze 2tyg+2dni. Idzie och...ujeć przez to czekanie, a jeszcze dziś cycki sflaczały i głowa już ma schizy, że coś nie tak jest.
No to witaj w klubie.. ja tez mam schizy, bo od rana pobolewa mnie głowa I plecy.. dodatkowo piersi bolą mniej niż wczoraj.. I o.. panika gotowa
 
reklama
Do góry