reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Zamówiłam misia z chicco dla naszego bąka w brzuszku <3 bardzo dużo pozytywnych opini ma i dużo znajomych mi go poleca. Tak że będę czekać z niecierpliwością na przesyłkę <3

1503912149-aaaaaa.png

Jaki słodki ten miś. Fajnie, ze ma to światełko projektor, praktycznie :)))
Do mmnie dotarło, ze czekam na 4 paczki :D wszystkie przyjdą po południu aż się boję bo groch ciuchów udało mi sie kupić z asosa i nadprogramowo jakieś kosmetyki dla siebie i torebkilp :D lepiej żeby Paweł tego nie widział :D

Digital super śniadanko, ja zawsze takie nie inne zjadłam. Owsianki to mój konik :D

Rossiczka baw sie dobrze :) miłego pobytu u mamy ;*

Millo rozbawiłas mnie :) uroczy ten Twój Leos :)))

Nawet nie mówcie o bólach , u mnie jakis horror, skończyła się sielanka. Mam n adziejem ze ten czas do bezpiecznego terminu szybko i spokojnie zleci :)

Ankus ciasto z borówkami......ahh jakbym zjadła !! Pochwal się koniecznie jak zrobisz.
 
Jaki słodki ten miś. Fajnie, ze ma to światełko projektor, praktycznie :)))
Do mmnie dotarło, ze czekam na 4 paczki :D wszystkie przyjdą po południu aż się boję bo groch ciuchów udało mi sie kupić z asosa i nadprogramowo jakieś kosmetyki dla siebie i torebkilp :D lepiej żeby Paweł tego nie widział :D

Digital super śniadanko, ja zawsze takie nie inne zjadłam. Owsianki to mój konik :D

Rossiczka baw sie dobrze :) miłego pobytu u mamy ;*

Millo rozbawiłas mnie :) uroczy ten Twój Leos :)))

Nawet nie mówcie o bólach , u mnie jakis horror, skończyła się sielanka. Mam n adziejem ze ten czas do bezpiecznego terminu szybko i spokojnie zleci :)

Ankus ciasto z borówkami......ahh jakbym zjadła !! Pochwal się koniecznie jak zrobisz.
Oki :) będzie z kremem, więc pewnie wieczorem je przekroje, żeby w lodówce trochę postało :)
 
Cześć dziewczyny [emoji4]
Ja dopiero Was nadrabiam po weekendzie.
Od soboty do niedzieli byliśmy u mojej siostry. Więc nie miałam czasu na pisanie. Dziś mam lenia i na obiad rozmrozilam pierogi które teściowa mi zrobiła jakiś czas temu [emoji16]
Zjadła bym jakiegoś dobrego kotleta ale nie mam siły stać i robić.

Powoli ogarniam mieszkanie ale kiepsko mi to dziś wychodzi.

Powodzenia na wizytach[emoji7]


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja dzisiaj byłam u dentysty i też ząbki zdrowe.Teraz mam się zgłosić po nowym roku ;)Dzisiaj mam lenia trochę.Z mężem nadal jestem na wojennej ścieżce,ale niech sobaczy jak to jest miło jak się nikt nie odzywa i niech sam posiedzi trochę w domu ;) Najważniejszy jest mój synek ;)
@Neviiii Witamy u nas ;)
@Rossiczka Udanego wyjazdu ;)
@Millo Spokojnie ;)Będzie dobrze.Ale wiadomo,że każda mama przeżywa takie rzeczy ;)
@mrsMalec No to na prawdę duża ta paczka ;);)
@Marti92 Skoro mówisz,że dzięki tej poduszce tak dobrze spałaś to ja się jednak skuszę bo cały czas się wahałam ;)
 
Wyczytałam, że teraz jest wytwarzana relaksyna, która ma za zadanie poluźnienie wszelkich wiązadeł w biodrach i macicy. Szczególnie silnie działa w ciążach mnogich. Ma to ułatwić poród. Tylko weź tu wytłumacz tej relaksynie, że u mnie będzie cc i z tym całym poluźnianiem może dać sobie spokój, bo niepotrzebnie bólu przysparza[emoji4] [emoji23]

Mnie w nocy oprócz bólu bioder dokucza jeszcze strasznie bolesne drętwienie dłoni, po powrocie dłoni do czucia strasznie bolą mnie palce i ogółem wewnętrzna część dłoni zwłaszcza zaraz za nadgarstkiem. Pani doktor powiedziała że to przez ten jakiś zespół cieśni nadgarstka...że w ciąży to częsta przypadłość. A oprócz tego mam praktycznie przez większość dnia uczucie zdretwialego prawego uda z przodu to podobno przez ucisk... hmm no i cóż zrobić trzeba jakoś to wszystko przetrwać ;)
 
Ej to są wyniki mojej glukozy. Chyba lipa? :/ w poprzedniej ciąży po wypiciu mialam niższy cukier niż przed i myślałam że teraz też będzie ok a tu taka marna niespodzianka....
 

Załączniki

  • IMG_20170828_135434.png
    IMG_20170828_135434.png
    24,9 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Do góry