reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Drugi pomiar za wysoki

p19uflw1nv024jhl.png
Kuzwa... i co teraz? ;( tarczyca, możliwość zakrzepow i jeszcze pierniczony cukier teraz.. Ale sie wkurzyłam ;(ręce mi opadają już.
 
reklama
Spokojnie, będziesz stosowała diete i będzie ok :) juz bliżej jak dalej do końca :) do porodu juz wytrzymasz bez słodkiego ;)

p19uflw1nv024jhl.png
;( Ty nawet nie wiesz jak ja kocham slodkie i ogolnie łakocie:( Właśnie kupilam sobie na pocieszenie za te dziejsze klucia paczke naczosow i do tego pikantny dip:( będzie leżało do po porodzie... nie oddam nikomu ;( Ale mam doła :(
 
;( Ty nawet nie wiesz jak ja kocham slodkie i ogolnie łakocie:( Właśnie kupilam sobie na pocieszenie za te dziejsze klucia paczke naczosow i do tego pikantny dip:( będzie leżało do po porodzie... nie oddam nikomu ;( Ale mam doła :(
Nie płacz :) wyniki masz ok, drugi pomiar do 180 może być, trzeci do 140 najlepiej, ale nowe wytyczne do 153. Także nie smutaj.
Nie wiem czy kojarzysz..ja w temacie bo sama mam cukrzycę ciążowa.
 
On doskonale wie ze mu tak to łatwo nie przejdzie ;) i dlatego tak sie zachowuje bo wie ze zle zrobil a glupio mu sie przyznac . Tacy sa juz faceci .. a mnie dzis jeszcze jakas choroba chyba bierze .. a teraz czekam na paczkę. W sumie niewiem co to za paczka ma przyjsc bo nic nie zamawiałam . Jedyne co zamawialam to trojkat ten z hippa z napisem Emilia w aucie ale na to czeka sie do 4 tyg . A w piatek dostalam nr ze zostala wysłana do mnie paczka i rozmiar pavzki XXL .. wyobrazacie sobie to ? Najlepsze jest to ze ja nic nie zamawialam ani nie spodziewam sie niczego od kogos .. dziwne

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam dokładnie to samo. Pocztex xxl. Może faktycznie to hipp
 
Wiesz, zobaczysz co Ci lekarz powie, ale nawet jakbyś miała ograniczyć słodkie to nie koniec świata...pomyśl o mnie, ja nie mogę nic a nic [emoji14]
Dokładnie. Ja sobie żartuje z tymi naczosami że muszę i już, ale jak trzeba będzie dietę to będzie dieta. Toż to nie koniec świata. W środę mam wizytę to lekarz mi wszystko powie.
 
reklama
Do góry