reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Przyszla do mnie paczka ktorej waga byla 30 kg i rozmiar xxl .. az sie popłakałam ze smiechu jak ją zobaczyłam
1503912603-aaaaaa.jpeg
1503912640-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety mam to samo ból jest okropny nic nie pomaga, kręcę się z boku na bok a ból przechodzi z jednego biodra na drugie... Też zastanawiałam się czy to normalne ale w takim razie widzę że nie jestem sama w tych cierpieniach...
Wyczytałam, że teraz jest wytwarzana relaksyna, która ma za zadanie poluźnienie wszelkich wiązadeł w biodrach i macicy. Szczególnie silnie działa w ciążach mnogich. Ma to ułatwić poród. Tylko weź tu wytłumacz tej relaksynie, że u mnie będzie cc i z tym całym poluźnianiem może dać sobie spokój, bo niepotrzebnie bólu przysparza[emoji4] [emoji23]
 
Wyczytałam, że teraz jest wytwarzana relaksyna, która ma za zadanie poluźnienie wszelkich wiązadeł w biodrach i macicy. Szczególnie silnie działa w ciążach mnogich. Ma to ułatwić poród. Tylko weź tu wytłumacz tej relaksynie, że u mnie będzie cc i z tym całym poluźnianiem może dać sobie spokój, bo niepotrzebnie bólu przysparza[emoji4] [emoji23]

Hehh no właśnie wytłumacz hi hi:D:D:D
 
no i juz powrocik z biedro.cos tam lapnelam z promo :D a co do biodra ja mam z lewym problem :/ przechodzi i nawraca,az sie boje co to bedzie jak wroce do pracy :/
 
Popieram Reniuszka- nie odbieraj. Jeśli jeszcze bardziej się obrazi to trudno. Zacznij walczyć o siebie. A plaster najlepiej odrywać na raz, boleśnie, ale skutecznie. Taka metafora[emoji12].
Trzymam kciuki[emoji9]
Ja też bym mu urządziła cichy dzień. Niech sie pomartwi i zastanowi nad sobą aby następnym razem powstrzymał się przed takimi akcjami.
 
reklama
Do góry