reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Może karze powtórzyć :-)
A co wczoraj jadlas ? Może dlatego. Bo obciążenie wyszło.ok
Jak sobie myślę właśnie co wczoraj jadłam to kurcze mielony na obiad, kolo 18jeszcze sernik na zimno, a kolo 20 jajecznica i 2 kanapki... poplynelam troche. Pamietam ze jak na poczatku ciąży robiłam cukier to w przeddzień kazal mi lekarz jeść lekkostrawne rzeczy i max do 18... teraz mnie olsnilo. Nie mówię ze to jest przyczyną ale możliwe że miało duży wpływ na o pierwszy wynik
 
Jak sobie myślę właśnie co wczoraj jadłam to kurcze mielony na obiad, kolo 18jeszcze sernik na zimno, a kolo 20 jajecznica i 2 kanapki... poplynelam troche. Pamietam ze jak na poczatku ciąży robiłam cukier to w przeddzień kazal mi lekarz jeść lekkostrawne rzeczy i max do 18... teraz mnie olsnilo. Nie mówię ze to jest przyczyną ale możliwe że miało duży wpływ na o pierwszy wynik
Mogło mieć to wpływ. Mi lekarz powiedział że dzień wcześniej żadnych słodkości
 
Przyszla do mnie paczka ktorej waga byla 30 kg i rozmiar xxl .. az sie popłakałam ze smiechu jak ją zobaczyłam
1503912603-aaaaaa.jpeg
1503912640-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Też to dostałam :)
 
reklama
Nie chcę Cię Kochana martwić, ale jak będziesz miała zaleconą diete2 cukrzycową to też o tej porze będziesz jadła drugie śniadanie ;)
Ja dzisiaj wstałam o 9:30 i to z budzikiem, jestem strasznym śpiochem [emoji4] ale za to spać chodzę po pierwszej, więc mam trochę przesunięcie. Wczoraj już tak jedliśmy obydwoje z moim H. co 3-4 godziny i na pewno to wymaga dyscypliny. Ale w sumie myślę że w rezultacie wyjdzie to z korzyścią dla nas, bo wprawdzie jemy zdrowo, ale godziny naszych posiłków to masakra [emoji53] Zobaczymy. Spróbuję właśnie zaraz zapisać się do szpitala na Karową, bo gin mi powiedziała, że tam mają specjalny program szkolenia z diabetologiem i prowadzenia takich ciąż. W sumie to trochę mnie uspokoiła moja gin.
 
Do góry