reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Pięknie [emoji7] zdecydowanie moje klimaty ;) tylko blat w kuchni marzy mi sie z prawdziwego drewna jasniutki ;)

m3sx3e3kt8upoqjd.png
Dziękuję :) ja też chciałam drewniany, ale bardzo trudny w utrzymaniu i mąż się uparł na imitacje betonu, także na żywo ładnie to wygląda.
 
reklama
Dostałam wyniki beta hcg 3212. Jak dla mnie mega mało bo wg moich obliczeń jestem w 6tc i 2d
5 dni temu (21.04) miałam 507 i na kalkulatorze w internecie wychodzi, że przyrost prawidłowy... Myślicie, że jest ok?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tylko paracetamol. Apap jest ok. Zadne ibuprofeny, nie wolno.

Wpisana jestes do kalendarza? Wpisz sie prosze :) Bedziemy kibicowac kazdej wizycie!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Na iphonie nie mogę się wpisać, próbowałam już z 3 razy....nie wiem dlaczego... spróbuje jeszcze na kompie może jutro [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję :) ja też chciałam drewniany, ale bardzo trudny w utrzymaniu i mąż się uparł na imitacje betonu, także na żywo ładnie to wygląda.
Super projekty , naprawdę bardzo w moim guście.
Powiem tak my w mieszkaniu mamy drewniany blat i nigdy więcej. Teraz w nowym domu kamienny będzie. Z tym że u nas brak górnych szafek .
Mój mąż blat drewniany Ci miesiąc musi olejowac, żeby jako tak wyglądał.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kinga Niwińska. Nie wiem czy ma swoją stronę. Ma dużo klientów i chyba droga pantoflową. My robimy nowocześnie i minimalistycznie. Bardzo fajnie nam zaprojektowała kuchnie i łazienkę. Jest bardzo praktyczna, zwraca uwagę na szczegóły. Ma fajny program 3d, wszystko pięknie widać. Wylicza każdy milimetr. Bierze 80 zł z metra. Mąż ma do Niej numer telefonu. Jakbyś chciała to mogę Ci podać.

Ja wlasnie nie lubie nowoczesnie tylko tak... sileska anielsko troche retro... wprowadziłam sie z miasta i nie przyniose miasta z powrotem do domu. Poszukam.w.necie moze robila cos jeszcze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry