reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja jak maluszek wyrośnie z łóżeczka będę musiała kupić łózko piętrowe takie aby były 3 miejsca do spania już takie widziałam chyba że starszemu synowi kupi się taki fotel rozkładany ale do tego jeszcze daleko. Na razie mnie ten młodszy synek pyta kiedy będziemy dla dzidziusia rzeczy kupować i że będzie płakać i on będzie się zajmować dzidziusiem
 
reklama
Zazroszcze :) my akurat po remoncie ale pokój córki będziemy remontować jak juz będzie rodzeństwo sie do niej wprowadzać :)

m3sx3e3kt8upoqjd.png
Oj nie wiem czy jest czego zazdrościć, roboty dużo, na szczęście mamy projektantkę także dużo nam pomogła w wyborach.
 
Powiem Wam, że my nie będziemy kupować wózka na zimę. I tak Maleństwa na pewno będą maleńkie i będziemy je nosić w nosidełkach. Za wózkiem będziemy się rozglądać na wiosnę. Siostra obiecała, że jeśli jej chłopcy wyrosną to prezentuje nam swój. Ale to jeszcze się zobaczy. Jeśli chodzi o łóżeczko to zawsze marzyło mi się takie staromodne wiklinowe. Nawet jedno wypatrzyłam na olx, ale nie chce jeszcze kupować.

0d1ycsqvevghxl57.png
Ja osobiście nie wyobrażam sobie nie wychodzić przez trzy, cztery miesiące na spacer, zwłaszcza że ostatnio zimy łaskawe są


Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze nic nie patrzyłam.Chyba jestem trochę przesądna ;)Wózek też raczej będziemy kupować jakiś używany. Nie dawno wprowadziliśmy się do swojego domu i pokój dla dziecka dopiero będziemy robić ;)
 
reklama
Do góry