reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dostałam wyniki beta hcg 3212. Jak dla mnie mega mało bo wg moich obliczeń jestem w 6tc i 2d
5 dni temu (21.04) miałam 507 i na kalkulatorze w internecie wychodzi, że przyrost prawidłowy... Myślicie, że jest ok?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tez miesci sie w normie, wiec mysle ze ok, a przyrost, co wazne tez dobry:) ja jestem ciekawa jak moja beta przyrosnie za kilka dni..wogole co do tych norm to widelki sa tak szerokie ze i Twoje 3 tys i moje 10 tys sa ok ;)
 
Dzięki za odpowiedź ale chyba dzisiaj nie zasne.. A wizyta 4.05 nie wiem jak wytrzymam jeszcze cały tydzień.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie, nie nakręcaj sie tak beta, bo z nią jest różnie. Zrób kolejną w odstępie 48h i sprawdź jaki jest przyrost, bo On jest najważniejszy. Ty masz betę ok, mieści się w normie, także śpij spokojnie i więcej luzu, bo nie można tak funkcjonować. Łatwo mi radzić ;) a sama wariuje na każdym kroku haha. Ale spokojnie, nie martw się, bo nie ma czym.
 
Spokojnie, nie nakręcaj sie tak beta, bo z nią jest różnie. Zrób kolejną w odstępie 48h i sprawdź jaki jest przyrost, bo On jest najważniejszy. Ty masz betę ok, mieści się w normie, także śpij spokojnie i więcej luzu, bo nie można tak funkcjonować. Łatwo mi radzić ;) a sama wariuje na każdym kroku haha. Ale spokojnie, nie martw się, bo nie ma czym.

Postaram się [emoji4]. A za dwa dni to sobota a potem długi weekend. Myśle, że do wizyty już nic nie wymyśle. pozostaje mi cierpliwie czekać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Troche slabo widac, ale to moje 7mm szczescia
1493233017-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry