reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny!

Ja dzisiaj miałam spokojną noc. U mnie się ochłodziło, zapowiadają burze.

W końcu coś w domu zrobię , bo przez te upały masakra, nic mi się nie chciało.

Apropos mniejszej aktywności naszych bąbli to na tym etapie nie jest to jeszcze powód do zmartwienia.

Życzę miłego dnia.
 
1501665183-aaaaaa.jpeg
moj maz mi wczoraj wyslal jak sie nudził w pracy :) strasznie mi dogryza hehe bo franek to jego wierna kopia i mowi ze teraz hania bedzie tak samo :D
1501665344-aaaaaa.jpeg
1501665395-aaaaaa.jpeg
1501665447-aaaaaa.jpeg
przedstawiam dowody haha :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Gratuluję udanych wizyt
Ja już po kłuciu musiałam powtórzyć glukozę bo ostatnio za wysoka była lekarz podejrzewa cukrzyce i kazał 2 dni podrząd ją na nowo zrobić i wrócić jak będzie tak samo
U nas dziś chłodniej nawet rano troszkę popadało zaraz idę z młodszym synem zanieść wniosek i po oglądać wózki bo nie mogę się na nic zdecydować i może coś się dla młodej kupię.
Musze męża namówić aby przyniósł z piwnicy łóżeczko i sprawdził które śruby pasuje aby dokupić i materac nowy tylko z tym kłopot bo nie wiem jaki teraz mam wziąć bo przy chłopakach miałam gryczany a teraz nie wiem
 
Hej laski :)

Mikado gratuluję dużego synka :* miłego grillowania :)
Iwilleatyou ja tam też widzę i Ciebie :) pomieszany jest, tylko kolor oczu i włosków .... ;)
Ja się cieszę bo maksiu ponoć jest bardzo do mnie podobny , mam nadzieję ze z Jaskiem też tak będzie :D

U mnie w nocy powiało....I tyle. Teraz czekam na załamanie pogody. Generalnie czuję sie do niczego. Dobrze ze mam kochanych chłopaków. Paweł wpadł po pracy zrobił obiadek i poleciał dalej, a maksio lata z o dkurzaczem i sciera i sprząta :)
 
U mine tak samo, jeszcze nikt mi nie powiedzial, ze syn podobny do mamy, wykapany tatus:)
Nie wykapany, tylko z pełnego wytrysku!! :D :*
1501665183-aaaaaa.jpeg
moj maz mi wczoraj wyslal jak sie nudził w pracy :) strasznie mi dogryza hehe bo franek to jego wierna kopia i mowi ze teraz hania bedzie tak samo :D
1501665344-aaaaaa.jpeg
1501665395-aaaaaa.jpeg
1501665447-aaaaaa.jpeg
przedstawiam dowody haha :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Faktycznie podobny :) nawet jakby mała miała być znów podobna do ojca...no co Ci powiedzieć..ładne dzieci Twój mąż robi więc ja bym się nie martwiła ;)
Nie mam energii :D buty poprałam wszystkim :D są jak nowki, maz mi robi zakupy paznokciowe. Młody zaczal się wreszcie wiercic [emoji38][emoji4] Hanka u siebie ogląda bajke i robi laurki :D ja leże i ogladam dalej dzieciowe rzeczy ;) mam nawał siary normalnie, aż musialam wkładki włożyć
1501667605-aaaaaa.png


p19uflw1nv024jhl.png
A nie mówiłam? :)
 
reklama
Do góry