reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@doublemummy kochana, ostatnio miałam takie dwa dni, po śniadaniu Młoda przeważnie się rusza, a w tych dniach nic...amba..zjadłam czekoladke, nic, poczekałam do 15.00 i już w stresie totalnym wychlałam szklankę coli..no i dostałam co chciałam bo skopala mnie za wszystkie czasy. Tak miałam już dwa dni. Myślę, że nasze dzieciaki śpią i już :)
Wiadomo..jakbym jej nie czuła przez np. 24h a zawsze chociaż raz dziennie dawała o sobie znać to bym się zgłosiła na kontrolę, ale tak? Staram się być spokojna
 
reklama
Przeżyłam szok. Zadzwoniłam zarejestrować się na NFZ do poradni matczyno płodowej do której dostałam skierowanie i termin wyznaczyli mi na 18.10.2017. Będę musiała iść prywatnie, ale dr wykonujący badania jest na urlopie.
 
Nas nie było wczoarj wieczorem bo byłam z dziećmi w cyrku ;) strasznie było fajnie i śmiesznie ;)
Dziś noc rekordowa ;/ zasnelam o 4 rano!!!!!! ;/ oglądałam sobie chyba z 10 odcinków na wspólnej na TVN Player. Masakra jakaś

@Karolcia90 jakie piękne zdjęcie, buzia sueprowo wyszła

@Monia12390 będzie dobrze zobaczysz, co sprzed to inne badanie by wyszło tak z terminem z pomiarów biorą tak jak wiek ciąży, a wystarczy że dziecko zrobi inna pozycje inaczej się ustawi i już inny wymiar wychodzi. ! ;)

@Mikado93 udanej wizyty ;)

Dziś dzień stracę u lekarzarzy. Michał ma kontrol ręki, ale najpierw po skierowanie potem ortopeda, a wcześniej muszę wybrać zaświadczenie ze szkoły że jest ubezpieczony. no i prawie cały dzień zajmie z tym przez kolejki. ;/ zbieram się.

Miłego dnia u nas kolejny dzień upału już jest 28 st odczuwalne, a ma dojść do 35. widziałam w pogodzie że w niektórym.miejscach grad spadł w wielkości piłek do golfu szok [emoji44] i dziś że pochmurno i burzowo. A u nas taki skwar i czysciutkie niebo że nawet wyobrazić sobie tego nie mogę że gdzieś tam dalej brzydka pogoda ;) któraś z was jest z Podkarpacia? ;)

......:::::::::21t. i 1d::::::::.........
 
Nas nie było wczoarj wieczorem bo byłam z dziećmi w cyrku ;) strasznie było fajnie i śmiesznie ;)
Dziś noc rekordowa ;/ zasnelam o 4 rano!!!!!! ;/ oglądałam sobie chyba z 10 odcinków na wspólnej na TVN Player. Masakra jakaś

@Karolcia90 jakie piękne zdjęcie, buzia sueprowo wyszła

@Monia12390 będzie dobrze zobaczysz, co sprzed to inne badanie by wyszło tak z terminem z pomiarów biorą tak jak wiek ciąży, a wystarczy że dziecko zrobi inna pozycje inaczej się ustawi i już inny wymiar wychodzi. ! ;)

@Mikado93 udanej wizyty ;)

Dziś dzień stracę u lekarzarzy. Michał ma kontrol ręki, ale najpierw po skierowanie potem ortopeda, a wcześniej muszę wybrać zaświadczenie ze szkoły że jest ubezpieczony. no i prawie cały dzień zajmie z tym przez kolejki. ;/ zbieram się.

Miłego dnia u nas kolejny dzień upału już jest 28 st odczuwalne, a ma dojść do 35. widziałam w pogodzie że w niektórym.miejscach grad spadł w wielkości piłek do golfu szok [emoji44] i dziś że pochmurno i burzowo. A u nas taki skwar i czysciutkie niebo że nawet wyobrazić sobie tego nie mogę że gdzieś tam dalej brzydka pogoda ;) któraś z was jest z Podkarpacia? ;)

......:::::::::21t. i 1d::::::::.........
No u nas dzisiaj ma niby być 25 stopni i właśnie grad ma być NIBY. Dziwaczna ta pogoda. U nas jak już jest cieplej trochę to ciągle leje!
 
Ja po wizycie, troszkę trwała ale wszystko w normie. Miałam jednak usg ale niestety mały był zbyt żywiołowy jak to dr stwierdziła i zdjęć ładnych nie mam, tyle co sama sobie popatrzyłam. Nawet odstające ucho pokazał ;-) dr twierdzi że ma uszy po mnie (?). Ma teraz 525g i już o 8 dni wyprzedza wielkością, z om 21t5d z usg 22t6d. :-D No i kolejny raz potwierdzone że chłopak. ;-) Serducho też w normie, łożysko wyżej więc nic tylko się cieszyć, a ja teraz w parku pod drzewkiem na ławce siedzę ;-)
Z krwi w końcu TSH się bardzo ładnie unormowało (0,96), morfologia i mocz też nic szczególnego, jedynie jakiś nowy specyfik z żelazem dostałam. No i skierowanie na glukozę:-/

PS przepraszam jeśli chaotycznie napisane ale chciałam na szybko dać znać ;-)
 
Ja po wizycie, troszkę trwała ale wszystko w normie. Miałam jednak usg ale niestety mały był zbyt żywiołowy jak to dr stwierdziła i zdjęć ładnych nie mam, tyle co sama sobie popatrzyłam. Nawet odstające ucho pokazał ;-) dr twierdzi że ma uszy po mnie (?). Ma teraz 525g i już o 8 dni wyprzedza wielkością, z om 21t5d z usg 22t6d. :-D No i kolejny raz potwierdzone że chłopak. ;-) Serducho też w normie, łożysko wyżej więc nic tylko się cieszyć, a ja teraz w parku pod drzewkiem na ławce siedzę ;-)
Z krwi w końcu TSH się bardzo ładnie unormowało (0,96), morfologia i mocz też nic szczególnego, jedynie jakiś nowy specyfik z żelazem dostałam. No i skierowanie na glukozę:-/

PS przepraszam jeśli chaotycznie napisane ale chciałam na szybko dać znać ;-)
Gratuluję chłopca :) Duży maluch już. Pół kilo!!! Cudnie :)
 
Aha i o dziwo prawie nie tyję mimo że wywaliło brzuszek to tylko niecały 1kg w tym miesiącu :-) aż położna niedowierzała. Od początku ciąży +4kg bo właśnie albo waga stoi albo +1...
 
@DigitalGirl będzie dobrze ;-) ja ostatnio byłam przerażona tym ile mi pokaże ale jak widać tragedii nie ma ;-)

Najlepsze że jak mały na usg był "żywiołowy", to nie wiem jak nazwać to co było później bo jak już po badaniach się ogarnęłam i siadłam na krześle to dopiero zaczęło się seryjne kopanko (podczas badania 1-2 razy było tak że go poczułam). :-D
 
reklama
@Mikado93 wspaniale! Gratuluję :) Też jestem ciekawa czy mój będzie miał odstające uszka jak ja ^^ Hihihi :)

Dzień dobry :)
Otworzyłam sobie po 6 balkon żeby wpuścić miłe powietrze póki się skwar nie zrobił i zasnęłam. Obudził mnie tropikalny upał ziejący z balkonu. Aaaa! Masakra :D Zaraz szybciutko polecę do sklepu póki 12 nie ma. Dziś robię spagetti. Mniom! :D
Ojjj... Coś mi królik szaleje. Muszę iść sprawdzić. Buźka! :*
 
Do góry